Jump to content

Obavestenje za 2 v 2 turnir


Recommended Posts

e jeste ti vala avatar brate,savke,ja se bojim samo caleta i tog avatara,bez zajebancije,cak se ni pandura ne boim T_T...a ti zeroxe nisi upoznat sa nekim stvarim...bosanci su srbi,a bosnjaci oni ruzni ljudi

:D

btw,i ja sam bosanac,al zivim in procitajte lokaciju :D :D :D

sharky moze ladno 1x2...samo kad se dobro namasuje :)

Edited by Feared
humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd sad mi recite zashto gnavite Zeroxa? Kad god je neko zajebavanje, uvek njega zajebavate...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Nemam 22!Imam 21.E BRE,I TO JE NESTO!Ma nisam znao ni sta pisem.Nisam 4 dana spavao,samo sam radio i zaebavao se na kompu.Ma neznam ni sto sam to napisao.Ma MANSON mi popio mozak.Eeeeeeeeeee,a nekad sam bio pametan.Moracu podhitno da se vratim u formu.Naucicu jos koji jezik sem ENGLESKOG,RUSKOG,NEMACKOG,SPANSKOG.Mozda grcki,ko zna.

Link to comment
Share on other sites

Nemam 22!Imam 21.E BRE,I TO JE NESTO!Ma nisam znao ni sta pisem.Nisam 4 dana spavao,samo sam radio i zaebavao se na kompu.Ma neznam ni sto sam to napisao.Ma MANSON mi popio mozak.Eeeeeeeeeee,a nekad sam bio pametan.Moracu podhitno da se vratim u formu.Naucicu jos koji jezik sem ENGLESKOG,RUSKOG,NEMACKOG,SPANSKOG.Mozda grcki,ko zna.

malaka & pustis ! kalinihta

Link to comment
Share on other sites

jako si duhovit mozda te zaposle da prevodis "Darmu i Grega " na b92

Ne bih da ti uzimam hleb is usta.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Goga : Ako sam ja predmet za zajebavanje ne znam sta kako tebe da imenujem keve mi

a i ne vidim u cemu me je SAvke zajebao...bila je fora tipa nisam ja ti si...ako ti nemas mozak za bolje Gogo kapiram sa obzirom da i ne mozes bolje jer si jos u osnovnoj,proci ce...

Edited by ZeRoX-
Link to comment
Share on other sites

btw... da dodam na temu, da li znate da je dota turnir u forumu 28-og..?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...