Jump to content

Clanbase NATIONS CUP


Recommended Posts

A Group

- Belgium

- Denmark

- Estonia

- Finland

- Iceland

- Slovenia

B Group

- Czeck Republic

- Spain

- Latvia

- Norway

- Slovakia

- Sweden

C Group

- Croatia

- Germany

- Greece

- Hungary

- Poland

- Turkey

D Group

- Bulgaria

- France

- Nederlands

- Portugal

- Switzerland

- UK

----

eto ih i grupe...

ja na to ovako gledam... A - Danska i Poljska prolaze , B - Svedska , Norveska/spanija , C - Nemacka/Poljska , D - Bugarska , UK

I naravno.. bugari osvajaju..

ps: html je prso

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Пролазе даље: Данска, Финска, Шведска, Норвешка, Немачка, Пољска, Бугарска и Велика Британија. Под условом да и ове сезоне пролазе по 2 првопласиране екипе из групе.

Потенцијална изненађења: Холандија и Француска (уместо Бугарске/В. Британије), евентуално Белгија или Исланд (али само ако се Финци и Данци буду зајебавали).

Залутале екипе: ипак нећу да напишем. [:)]

Наше шансе да смо ушли уместо Турске: иза Немачке и Пољске, и то са знаком питања због, по мом мишљењу, неугодних Грка.

Link to comment
Share on other sites

Normalno da je sramota.Gde su sada oni retardirani ljudi sto su nas prozivali prosle godine za repku.Mi smo barem smeli da odigramo mec a ovi danas ccc.Pljuvali ste prosle godine Sweepera aj sada malo po Branku ( branko ovo nije hejt [8D] )

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

Да разјасним само: Изгубили смо 0:30, без одиграног меча. Проблем је био што смо 5 минута пред меч сазнали да су портови од 275XX па навише закључани од стране администратора у КГБ-у, а сервер на ком је требало да се одигра меч је, гле изненађења, био на порту 28000 или сличном. Пошто администратор није био ту, портови нису могли бити откључани. Добили смо пола сата да нађемо други сервер или да се конектујемо на већ договорени. Меч је морао да се одигра на неком италијанском серверу јер на свим осталим које смо пробали неколико дана пре тога услови за играње нису били равноправни (читај: Турци имали пинг за 70-100 већи од нас). Међутим, испоставило се да италијански сервер провајдер gameservers.it, код кога хостују екипе попут SoL и Play.It (a до којих смо турски орга и ја могли да дођемо) , на нашу несрећу, све сервере држи на портовима 28XXX из њима знаних разлога и да нису у могућности да то промене. Други сервер нисмо успели да нађемо. Пошто двојица турских играча нису хтели да помере меч, ми смо изгубили резултатом 0:30 тачно у 21:30.

Ако се неко пита "зашто сервер нисмо проверили пре меча", ево одговора... Сервер јесмо проверили, и пинг је био одличан (40-50) , али ретко ко на компу гајби закључава поменуте портове. Да је неко и помислио да је тако у КГБ-у, ситуација би сада сигурно била другачија.

Хвала играчима (philip, HeaveN, mileta, high, mankind, hybaa, Eli) што су имали велику жељу да играју и играоници КГБ која нам је дала бесплатне термине за вежбање и мечеве. Кривица је само моја, и зато сам уосталом већ изашао са свих репрезентативних налога (ESL i CB). ESL ENC 3 je ваљда за 2-3 месеца, па ето прилике за све заинтересоване да добију дозволу од власника ЕSL лиценце да воде национални тим на финале у Келн.

Толико од мене. Over and out.

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

tako da ... highl1 za selektora [:D]

Па ти ниси чуо да је то већ завршена ствар... А ја преузимам кормило БиХ, понудили су ми уговор на 2 године! Финансирају их арапске земље, пуни су ко брод! [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nadam se da ce biti dobrih mecheva i da cemo sve skinuti pre nego shto nam stave restrikciju za download [:p]

shto se tiche nashe repke...nemam neki poseban komentar sem da im pozelim sve najbolje u sledecim duelima [^]

PS:kada ste swi tako dobri menadzeri shto niste pocheli pre da vodite ekipe? a ne sada kada kanter prestaje da se igra!?

Lako je posle bitke biti general [;)]

poz i no hard feelings [:)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Bjeli opet na Sweepovom nalogu.

Nisam shvatio pola posta [:D] ... kojim narednim duelima ? [:p][:)]

sto se te price za menadzere tice... Branko, Hajli i Marko to rade vec podosta vremena, a za lako je posle bitke biti general komentar - ne znam sta da kazem posto to ne mozes reci za njih u ovoj situaciji

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ja imam sa cs repkom ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bjeli opet na Sweepovom nalogu.

Nisam shvatio pola posta [:D] ... kojim narednim duelima ? [:p][:)]

sto se te price za menadzere tice... Branko, Hajli i Marko to rade vec podosta vremena, a za lako je posle bitke biti general komentar - ne znam sta da kazem posto to ne mozes reci za njih u ovoj situaciji

ovako :

Ako ikada nasha repka bude igrala zelim im najbolje. [;)]

Shto se tiche menadzera za njih znam i trebao sam da napishem da je post bio malo shaljivije sadrzine,neka vrsta provokacije na cs scenu ali eto ja se izvinjavam mojim proshlim postom [^][:D]

PS:Bjeli bro' nemoj posle MarkoL da te ganja shto mu koristish account [:p][:D][;)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Omg ... sta vi sve pisete, ne znam kako vam nie dosta tu nekog prepucavanja i sve ostalo, ajmo lepo da stavimo na glasanje sve ko je za selektora i to je to, mozda treba i nekim drugim ljudima da se ukaze neko poverenje, jer ti neki isti ljudi koji vode repku, zadnje 2,3,4 godine skoro da nista nisu uradili (jesu uradili nesto naravno) ali zasto opet raditi sa njima ako nije bilo nekog uspeha ? Ako nam se vetj klanovi raspadaju i ako nemozemo da odrzimo cs scenu (koje vise uopste nema) ajmo barem svi da se potrudimo oko reprezentacije neka ona ostane, i da pokusa nesto da uradi ...pogledajte i rur ... jedan topic nedeljno i to ako bude ... ja samo dodjem i pogledam ima li nekih novih postova ili nesto slicno a nema nicega ...tako da manite prepiranje ovde ko je sta i kako uradio, dogovorite se svi nadjite se negde, uradite svi nesto konkretko ako vam je iole stalo do countera i nase repke ..gledajte da se svi ujedinite sada kada nam je to najpotrebnije (ja mislim da jeste) a ne kao sto sam vetj jedno 20 puta napisao gore iznad da se svadjate i nesto hejtujete izmedju sebe ...toliko stvarno ne znam sta jos vas da vam kazem .. ali ako se necega setim jos ili tju da edituem topitj ili tju da napisem jos nesto ... [?][:)]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo mi nije jasno jel bash moralo da se igra iz KGB-a ako vec nije bilo u mogucnosti? Znam da DeuS na NGBD ali i tamo imaju odlican net a rade im svi portovi? ili plato+? malo mi to bezveze zvuci portovi kao da ima jedna igraonica u Bg-u sa dobrim netom, kolko sam gledao Turska vs Hrvatska tri turska igraca su imala ping 150 pa su opet igrali? [:(!]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa kapiram da izmedju 21:00 i 21:30 nisu mogli da rezervisu deus i odu do tamo ili vec bilo gde drugde kad smo kod toga...

Ja mislim da bi Joca i Igor sigurno napravili mesta za momke :D

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...