Jump to content

broadband


Hide

Recommended Posts

Telekom je gubio monopol a samim tim i deo kolacha, a poshto je situacija takva kakva jeste kod nas je opushteno mogao da se ubaci neki strani provajder i pokupi pare. Samim tim on izdaje provajderima link i kupi lepu lovu. Evropske integracije su ti pricha za malu decu. Da smo radili prema evropskim integracijama telekom bi trebao da ode po privatizaciju ili da dobije nekog boljeg konkurenta [mada posle gubitka monopola, servisi za voip usluge, nichu ko pechurke posle kishe]. O t3 mozesh samo da sanjash :)

Link to comment
Share on other sites

ma bb u inostranstvu je poceo masovno pre 6-7 godina

ali to masovno znaci da svaka druga kuca ima 1mb/s skoro dzab dzabe

a pre toga je bio isdn & satelit

ovo sto ima kod nas bb je jos uvek sica i prilicno skupo (za ono sto pruzaju) i slabo funkiconise

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome shto mi mnogo kasnimo oduvek, al olakshavajuca okolnost je shto to ima neku granicu u smislu hardvera sem ako ne izmisle josh brze hdd i procesore u medjuvremenu =)

kad su kod nas pocheli da uvode prvi cable u svetu je bio standard 10mb linkovi .. sada kad smo na pola puta uvodjenja i ponude po nekoj normalnoj ceni iste usluge od pre 2 godine u svetu je normalno 100mb ... glavni problem tome je shto i dalje konkurencija je nikakva tj sadrzana mozda od 2 eventualno 3 izbora sa pitanjem dal su i dalje to neki telekomovi klonovi ili shta ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ne znam bash al valjda cemo i mi imati kvalitetniji net u skorije vreme evo linka 1st SouthEastern Europe BroadBand Conference Belgrade April 2006"nadamo" se da ce ovo uspeti i da cemo svi imati brz i kvalitetan BB(daj boze da bude nesto od ovoga nadam se pomaka za nashu zemlju sto se tice neta.)

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...