Jump to content

BIG BROTHER


Guest Venson

Recommended Posts

^

Ima neko klip,kad se predstavlja onaj lik iz Novog Sada,sto zivi sa mamom,tatom,babom,dedom,razvedenom sestrom i njenim klincem...klinac navija za zvezdu,on za partizan,izlepio mu celu kucu posterima...:)))))) iskidam se na samu pomisao tog lika...najzanimljivije predstavljanje dosad...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

Ima neko klip,kad se predstavlja onaj lik iz Novog Sada,sto zivi sa mamom,tatom,babom,dedom,razvedenom sestrom i njenim klincem...klinac navija za zvezdu,on za partizan,izlepio mu celu kucu posterima...:)))))) iskidam se na samu pomisao tog lika...najzanimljivije predstavljanje dosad...

"pruzite mi priliku da ih oduvam sve iz momenta i da se nikada ne vratim... u rodni kraj" - lik je car... :)

ona voditeljka (Namkosse neam pojma kako dalje) brrrrrrrrr.... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@topic

Ova demokratija je sranje,toliko pratimo svetske trendove da smo pokupili i one lose.Reality emisije su jedne od njih,totalni debilitet koji je samo retardiranim Amerikancima interesantno (znam znam, ''smorio si sa hejtom prema amerima, bla bla bla)

mi i jesmo pokupili samo loshe

svako ko to gleda, a kamoli da se prijavi, nije normalan

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...