Jump to content

what do they call a quarter pounder with cheese


Guest

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve to shto si naveo uopshte nema isti ukus kao MC, jebote kad ocu pljedzu odem u daf, kad ocu hamburger odem u MC :)

that's the point.

Mislim jebote, jel bi ti mogao urgh stalno da jedes pasulj.

To je kao da sad ja kazem e ja nikad nista drugo ne bi jeo osim mog omiljenog jela pohovanih snicli. Smucile bi mi se posle 2 nedelje, 10 dana. Zato ko raznovrsno jede ponekad mu najvise prija Big Mac obrok veliki sa kocom bez leda i dupli cheezburger, MC bacon, Mc Royal i slicno...

V

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo MC ima jednu veliku prednost nad ostalim nasim lokalnim fast-food stvarima. Naime tamo dodjes, kazes ocu to i to, dobijes to i to i izadjes u roku od max 5 minuta. U 90% slucajeva nema nikakvog cekanja, sto ako je neko u zurbi mnogo znaci, meni recimo znaci da prodjem samo kolima i da uzmem sta mi treba. Jeste da to mozda nije taj kvalitet hrane, ali je fast-food u pravom smislu reci :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo MC ima jednu veliku prednost nad ostalim nasim lokalnim fast-food stvarima. Naime tamo dodjes, kazes ocu to i to, dobijes to i to i izadjes u roku od max 5 minuta. U 90% slucajeva nema nikakvog cekanja, sto ako je neko u zurbi mnogo znaci, meni recimo znaci da prodjem samo kolima i da uzmem sta mi treba. Jeste da to mozda nije taj kvalitet hrane, ali je fast-food u pravom smislu reci :)

po meni to vazi samo ako se nadjesh u nepoznatom gradu tj nepoznatoj zemlji .. svi domaci roshtilji (bolji) su uveli preko fona naruchenje dodjesh na gotovo

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ali pitanje je, ZASTO bi iko HTEO da jede hamburger pored pljeskavice ?!?!?!

Ne, to je glupo pitanje. Zasto bi neko jeo. Zasto ti na primer ne volis grasak, a ja ga obozavam. Kako ne kontate stvar ukusa....

Ajde da napravimo test. Skupimo se nas nekoliko sa rur-a. I onda ce svako od nas da dobije jednu vrstu hrane da cepa. Sad pricamo o hrani koju jedemo napolju. E i onda lepo jedan uzme samo da se hrani u MC jedan u Daf=u jedan u Stepinom jedan u Shishu jedan u Lokiju, jedan u Bucku itd. I onda vidimo kome ce prvom da se smuci...

Nadjemo TV i sponzora koji ce da prate test...

V

Link to comment
Share on other sites

evo ja se prijavljujem za duff =) o kom vremenskom intervalu prichamo ? ocemo ko pobedi ostali mu placaju, a svi porazeni placaju sebi =)

iz lichnog iskustva znam da je nemoguce hraniti se duze od 10 dana u MCu .. 8og dana vec ne mozesh da seresh, a 10og dana dobijash grcheve u stomaku =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

у меку сам месо јео последњи пут 1990. у Београду, и 1998. у Лондону. у међувремену сам понекад јео помфрит и 2004. сам попио милк-шејк. и то је то. сад нећу да уђем унутра ни да пишам.

Jedna moj drugar je isao u mek 1-2 puta svaki dan kad mu se renovirao wc-isao samo da kenja jer je cisto...
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo MC ima jednu veliku prednost nad ostalim nasim lokalnim fast-food stvarima. Naime tamo dodjes, kazes ocu to i to, dobijes to i to i izadjes u roku od max 5 minuta. U 90% slucajeva nema nikakvog cekanja, sto ako je neko u zurbi mnogo znaci, meni recimo znaci da prodjem samo kolima i da uzmem sta mi treba. Jeste da to mozda nije taj kvalitet hrane, ali je fast-food u pravom smislu reci :)

Nemojte zaboraviti i na cistocu koja tamo vlada. Ja sam snimio da sam poceo da izbegavam (ma kako gladan bio) neke kioske gde ova sto radi isto i broji pare, chachka nos i drzhi novine preko somuna ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim jebote, jel bi ti mogao urgh stalno da jedes pasulj.
ko ovde govori o stalnom jedenju iste hrane?kakve to evze ima sa onim shto sam napisao?

necu da se svadjam sa ljubiteljima mc, tamo davno nisam bio niti imam nameru da idem. kad jedem, ja volim da pojedem enshto konkretno, a sladak hamburger koji jedva mozesh an zub da nabodesh nikad nece biti opcija.

Ne, to je glupo pitanje. Zasto bi neko jeo. Zasto ti na primer ne volis grasak, a ja ga obozavam. Kako ne kontate stvar ukusa....
stvar ukusa stupa na scenu kada razmatramo neshtio shto se znachajno razlikuje tipa spanac i grashak, izmedju pljeske i hamburgera jeli, nije bash tolika razlika, stoga pitanje je na mestu.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...