Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doshla sa rodjendana... bilo je neochekivano dobro... chak sam probala i par novih koktela... zanimljivo iskustvo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

enivej znam ja bolji broj za prevoz...cak dva! al mi bedak da napisem  [:I]

ako mislish ono shto mislim da mislish, zaebi. end aj en dzoukin.

ortak i ortakinja su mi se spetljali, i danas sam od jedan sat slushao prvi tabor kako ih pljuje, a uveche drugi tabor kako pljuje prvi.

definitivno su ljudi dokoni. nije staljin puno pogreshio kad je pravio gulage - lepo je uposlio ljude, jer je dokon mozak djavolje igralishte (ili kako bi vec ishao prepev engleske izreke [:D] )

Link to comment
Share on other sites

ivo i fjuzovci, eno vam ga vaš topik, ne smarajte ovaj.

u sport a? :)

pa da, uvek si bio fensi...prvo vozic, pa sad sport?:)

pitam se s kim ides :)))))

sport, najbolje da je fensi.. mislim, jeste, ako si drugi srednje.. onoliko dece na jednom mestu nisam video od...neznamkad

al imaju do jaja slatkiše :)

posle otišli u grinet na kafu, pa upali panduri (da, u grinet). jebem im mater.

definitivno su ljudi dokoni.

ljudi i njihova mišljenja, to tako smara. oni mene znaju. a ja njih ne znam. beštebremiševi.

Link to comment
Share on other sites

izvalio sam da savrsheni zhenski stomak ne treba da ima pirsing. nagledao sam se svakakvih stomaka i nakita, i posle prvih par godina fasciniranosti skapirao sam da je pirsing tu da odvlachi pazhnju sa ne-tako-dobrog stomaka.

sad bash gledam Dark Angel, i Jessica Alba definitivno potvrdjuje moju teoriju =/

treba manje kafe da pijem nocu [:D]

Link to comment
Share on other sites

ne bih da uzdizem zensko telo ni u kakve visine, ali je dovoljno lepo da mu ne treba nikakav nakit :]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

probajte brzo da citate, istripovano je [:D]

ah da prekljuche sam odlepio...

*eeek...

prokleti talijanski metro i njegovi sluzbenici...

znchi u decembru su mi naplatili kaznu zbog toga shto nisam imao kartu kod sebe... koju sam bacio jer sam kontao ako prodjem onaj deo gde kao pregledaju i gde ubacujemo u mashine onda mogu da se vozim,... i naravno mojom srecom oni su cekali na stanici gde sam izashao... i tu je nastala neka prepirka ovoono... (ja tad nisam imao neke stvari koje su potrebne za boravak u taliji... permeso sondjorno... *duga prica, al to treba da se izvadi u policji... elem) i ono imao sam izbor il da platim il da me vode panduri pa da platim duplo, il da bezim... a njih 5 tu i naravno platih... a tako shto sam trcao do kuce ko forest gamp... gde bi nashao da su vrata zakljucana jer je zeki ishao do meka [:D] i mojom hitrom intervencijom (imao sam 20minuta da donesem pare... trci lola tric:)) ) otishao sam do restrorana gde me znaju i iscimao ih za pare koje sam odneo do onih konduktera *njima sam ostavio moje podatke, tako da su mogli da poshalju pandure ako se ne vratim... i dobro, kao savet lik mi je rekao da kupim mesecnu karticu ... i ja kao kk.. aj cao

i dobro pre neki dan ja lepo otishao do metroa, pitao lika koji pregleda karte kao ... gde se nalazi bijeterija da kupim karticu za mesec dana, i on mi lepo reche ao tu tu tu , thx sacu da se vrnem... otisho do biljeterije i kao... jedna karta za mesec dana... lik me pita student? ja kao ... pa da ok 18e ... kao hvala cao... odlazim do onog lika koji pregleda karte i kao e je ovo uredu?... on aham odlichno:) i tako ja srecan udjoh u voz... i posle dva dana... ja se vracam sa ortakom metroom do gajbe, on je kupio karticu i bacio je a ja sam nosio ovu moju... i izlazimo na nashj stanici penjemo se gore... i gle cuda likovi koji pregledaju karte stoje tamo... i on upade u frku poshto nema kartu, i da im kesh ... a ja pokazem ovu moju karticu ovoj zeni, ona me pogleda i kao ... aaa ti nisi student!!! [onjelood] i ja u zbuntu molim... i ona krenu neshto da mi sere... kenja kenja.. dok ja stojim sa torbom na ledjima, i gledam kretena dok mi prica da ja nisam student... i tu krene neko raspravljanje (2 kretenke i neka tri celavca, nisu se meshali, al su bili veoma blizu)... i o ortakovoj prici, uneo sam joj se u facu i krenuo sam da se derem, (shto ja mislim da nisam uradio) i odjednom je krenula da preti policijom neshto... dok ja stojim i pizidm, gledam jednom me navatashe skotovi bez, i DOK SAM SAD ebeno kupio prokletu kartu za ebeni metro, svojim parama, svoje vreme sam utroshio da najdme gde se nalazi mesto,... da mi neki kreten kaze aa ne ne nije ova kartica za tebe... i krece da me ubedjuje... i dobro ortak vide da krece frka plati joj i kao ajmo ajmo... i kako smo odlazili u besu raspalim po zidu (inche nisam nasilna osoba) i tokom puta kuci sam se drao psovao na italijanskom, srpskom i engleskom... a ortak ishao dva metra ispred mene...

i dobro odoh gajbi, uzoh pasosh, i josh neke papire i odoh dole do metroa da pizdim na skotove...

i kako sam ishao dole, videh devojku sa kojom sam se svadjao i lik koji kontrolishe karte da idu u mom pravcu, al me nisu primetili dok nisma proshao pored njih... ishao sam do njene koleginice koja je bila malo normalnija od nje... i kao sam ishao kod ove druge... ovo dvoje stadoshe i poceshe da me posmatraju... kad sam doshao do te ... okrenuh se ka ovima i uputih im tako mrchan pogled da su spustili glave [upyours] , orenuh se ka ovoj drugoj i kao... rekoste nisam student... a ... shta JE OVO ?! izvadih pasosh... okrenuh vizu ... SHTA PISHE OVDE!! ? studio...

i ona pa kao... bla bla... sad je kao gotovo... para nemozemo da vratimo...

i krenu da mi prica o nekoj ulici ... o nekoj zgradi gde mogu da odem...

pa da se zalim...

pa da napishem pismo

pa da cekam mesec dana dok mi poshalju pare...

pa da se ubijem...

i ono... gledma je ja opet krenu neshto da mni kenja.. i krenu opet da mi spominje ulicu zgradu i ceo proces... dok me ona dva idiota snimaju ... i kao... e ... caooooo...

i kad sma se vrnuo gajbi provalih da me boli prst... jednom sam vec lomio (na pola) knuckle kako se vec zove... i sad se smorih, i kao ... ma aj da ja lepo overim da nije slomljen... i shta da radim, aj lepo u bolnicu (gotivne su im bolnice, za dzabe je sve:)) ) i tako ja krenuh podzenim putem u celicnu zver... dve stanice od ene je ta neka veca bolnica... i ono... pronadjoh je, udjoh unutra i sad... ja blenta stojim i gledam kao wtf?! krenuh da se shetkam malo, da vidim shta ljudi rade, i na kraju provalim mestashce gde se prijavljuje kad imsh problem or vateva... i lepo dodjoh do zene i kao zguza parlo ingles... i na to mi se osmehnu i kao no skuza... ali ova zena zna... i pozva jendu gospoju da dodje da prevodi ... i tu se sporazumemo rekoh kaki problem imam i kao... aj lepo na inergnecia... i tu stajali par minuta, dosho na red i za 3 min zavrshismo birakratski deo... i lepo me poslashe tamo kod nekog doce, pa opet cekanje 3-5 min... on mi reche kao aj na skeniranje shta vec...i opet nekoliko minuta bla bla... dodjoh na red, i kad sma ushao u onu prostoriju, naishao sam na prijatnu, lepu, plavushicu koja mi je rekla da sednem tu i tu... da stavim ruku tu i tu ... (uf lepo ovo zvuci [:D] ) i oride po pancir neki...i postvi mi pancir preko moje mushkosti... [:D] i kao drzi to tu... i sad krenuh da se smejem *stvarno smeshno bilo* i ona.. a shto se smejesh, i ja uputih pogled panricu koji prekriva moju mushkost... i ona kao ... hihihi otide do kontrolne sobe. i ugljuci mikrotalasnu... (lele da nisam imao pancir... pobila bi moje naslednike eeeek [V] )

i zavrshismo sa tim, zahvalih joj se... i odoh da cekam rezultate... (pritom tuzno je ko sve dolazi u bolnice, uglacnom stariji ljudi koji su u fazi raspadanja:((( )

i dodjoh na red posle nekih 15ak minuta... i lepe vesti, nije slomljen:) zahvalih se doci i kao ... ciao :)

laku noc:)

ps ebeni skotovi!!! :)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

a mene ne zovesh? oki, notirano... [:D]

duvaj ga matori... gde su pozivi za tramvaj i sichno ;]

shalim se, ne mogu na zhurku da joj dovedem gomilu pajdo morona(ili bilo kojih morona ukljuchujutji i sebe;)... ali nemash brige tu sam da pomognem, makar ne bila zhurka vetj obichan izlazak :>

@saint -u vezi ramirezovig cooliranja

takodje ...

:O

ju mejk mi fil bed, end i lajk ju.

isto vazhi i za tebe kao za sveca... ostavite mi broj na pm i dogovoritjemo se neshto ;]

mada.... ti imash ivu ovooono

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...