Jump to content

Kako vam radi SBB veceras ?


iguana

Recommended Posts

Veceras mi se sa haba ( a imam flat256 vezu) od usera koji ima prazne slotove, skidaju fajlovi neverovatnom brzinom od po 3 do 4 kB/s, a promenio sam adresu hab-a, resetovao modem po preporuci (iskljuchio ga iz struje) i josh procitao lepo onaj pdf na sbb-home sajtu. i uprkos svemu situacija ostaje ista.

Da li josh neki imaju slichne probleme i da li su nashli resenje za ovaj problem?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas je sbb umesto privatnih adresa dao spoljene dinamicke svakome valjda po 3(od 15 februara po 1 pa ko ima vise kompova nek kupuje ruter (lopovi:))

dolazilo je do promena u lokalu i drugome i jos se vrse neki radovi.Ja sam isto imao probleme sad je sve sredjeno meni ne svima.Samo jos nisu odvojili lokalni opseg od spoljnog neta.Tako da sad skidam torrente u lokalu 90kb/s

do sutra ce valjda sve da se normalizuje svima

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

^^ da da DA! Najjace je kad budem #17 na listi cekanja, i cekam, i cekam, da bih posle 40 min bio #1.Posle neprijatne pauze bez automatske sekretarice, ista se ukljuci i saopsti sledece "Svi operateri su trenutno zauzeti.Molim pokushajte kasnije." Ej bre pa koga sam ja cekao da s oslobodi! Ko je bre op da mu !%&#%&@^ ja i da @&*!@*&! po spisku jer &*$#&*(#&$*(&## i sestra mu je takva . ... Inace sudska tuzba je nemoguca, nijedan advokat nece da primi slucaj, jer su se u ugovoru zastitili takvim clanovima koji su nemoguci (pravno) ni u jednoj normalnoj zemlji, u kojoj ti ako si za neshto dao svoje pare isto i obezbedi ovakvim-onakvim garancijama.U SBB ugovoru samo shto nisu rekli da mogu da te prebiju ako zele.Tako da ono ... u Srbiji ima mesta za jednog (dobrog) providera (stranog) koji ce da dodju ako im se obezbede pravne i finansijske garancije (citaj nikad).

My 2 cent's ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...