Jump to content

Angelina Jolie trudna


Recommended Posts

vi konstantno meshate subjektivnu i objektivnu lepotu .. ne mora da znachi da to shto je vama (kao i 70% populaciji zemlje) nametnuta objekat objektivne lepote da je tako i drugima .. o ukusima ne treba raspravljati

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

porashcete vi jednog dana...

u tome i jeste problem vas mushkaraca, shto mislite da ste bogom dani...

da, a ovo drugo je misao jedne odrasle i zrele devojke? daaaj. misim ne bih stvarno da te vredjam ili prozivam, ali posle ovakvih (i prethodnih komentara) ne znam sta drugo da kazem?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

A ti ne mozes?

uglybirton.JPG

Naravno da ne mogu da kazem svakoj "ne" pogotovo ako je u pitanju nesto ozbiljnije. Ne govorim ja sad vise o fizickom izgledu. Niti sam neki zagor pa bi jebo sve sto 2 noge ima i picu izmedju. Ali zensko me moze sjebati kao niko drugi.

Nemoj mi samo reci da nikkad nisi bio zaljubljen. Mogao sam zvezdu sa neba da skinem. Ali dokle smo mi dosli sa ovom temom. Kao kompetentni smo da pricamo dal bi bili ql ili ne kad bi se upoznali sa Bredom ili Andjelinom. Daaaj, o cemu mi pricamo...

TO je isto ko sto bi ja sada u ovom trenutku dao levo jaje da budem sa JA, a kad bi stvarno dosao u taj polozaj da li bi to uradio. Kako bi se ponasao ? Da li bi flertovo svestan da je ona filmska glumica, javna i popularna osoba...

Zato sam ja i rekao ne razumem kako neko moze da kaze pff ja se ne bi ni okrenuo kada nije to doziveo...

V

Link to comment
Share on other sites

ух, ала прдите. а ове женке су најјаче. Тринити, теби свака част (јебљив и гејдар сличка - [roflmao]), али Вецо, побогу... [:p][:)] дај нам бар неке твоје фаворите, да знамо да нас не зајебаваш.

скоро све моје ортакиње би се креснуле и са Енџи и са Бредом, било одвојено или заједно, а овде и ортаци (вас гледам, Круле и Ћиле [;)]) се нешто нећкају.

"Енџи ме не може имати..." ај-ај-ај карамба!!! ја сам рекао 6 месеци (и то из других, опречних, разлога), али ви ме зајебасте. [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

скоро све моје ортакиње би се креснуле и са Енџи и са Бредом, било одвојено или заједно, а овде и ортаци (вас гледам, Круле и Ћиле [;)]) се нешто нећкају.

pa gde sam ja rekao da ne bih ? sad sama izvedba bi se mozda razlikovala al to je neka druga pricha [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Brate iz inata joj ne bih dao, jel ti to dosta ili treba da izvucem karu da vidis da sam pravi srbin? [:D]

orly5mf.gif

[roflmao]

инат је довољан... [:)]

pa gde sam ja rekao da ne bih ? sad sama izvedba bi se mozda razlikovala al to je neka druga pricha [:D]

хејтеру [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...