Jump to content

s kojom pesmom se mozhete najbolje definisati


Recommended Posts

OMG tek sad sam video ovaj topic...a toliko toga imam reci :).Prvo da odgovorim na naslov topica.Stvar sa kojom se ubedljivo najvishe poistovecujem jeste "put beznadja" od ritma nereda,ali veliki broj drugih stvari od pomenute grupe,bash kao i sve stvari Bob Marleaya.Ako neko ume da me oraspolozi i da mi da znachenje zivotu,kad je ono vec odavno izgubljeno da su RT i Marli...

Drugo vidim(ili mi se ucinilo),da neko ovde od tvrdjih metalaca proziva Tomu Zdrvakovica.Mislim ko kaze neshto loshe za njega taj o muzici pojma nema.Covek je veliki muzichki majstor...

Isto tako za ovog dMana mogu da kazem da se izlupao za sva vremena...

Dalje da vam razjasnim :),Slayer spada u speed tresh metal...

Takodje najvishe i najlepshe molim tvrdokorne seljdze,kako medju "metalcima"(takozvane metalizovane seljake) tako i medju fenserajom,da NIKAKO ne meshaju pojmove narodno i starogradsko sa Turbo-folkom,jer vidim da ste tu u velikoj zabludi...

Mrzi me vishe da pishem :)),a zao mi je shto pre nisam video ovaj topic,jer bash sam zeleo jednu diskusiju ovakve vrste...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate idi lechi se.

Hoce li ljudi ikada nauchiti razliku izmedju sektasha i sataniste??Kakve bre veze ima metal sa sektama????Postoje satanistichke sekte ali nije svaka sekta satanistichke.

Ja da se lecim?Ok ali ides i ti samonom na ispitivanje moze?

E da,

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ali najjaci su mi ovi hardkor metalci,kao seka ogavna drolja...

A vi ste mi lepi u picku materinu!Kao smetalo bi vam da je setate.Ma daj!

I tacno,nisu svi metalci sektasi i satanisti,tako nemojte ni sve ljude koji slusaju narodnjake nazivati seljacima i shabanima.Jer ima izuzetaka i to dosta...

Evo npr moja gimn,polovina su metalaci,polovina su fenseri.Naravno to sam odredio onako,ne deli se bas tako,metlaci i fenseri,ali posto se vodi takva diskusija onda ajde nek bude.Retki su slucaji satanista i klasicnih shabana,tj u manjini su iako ih ima.

Tako da nemoj bezveze osudjivati ljude na osnovu muzike koju slusaju i nazivati ih seljacima ili satanistima jer je neko tako odredio da bude...Glupo je.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

I tacno,nisu svi metalci sektasi i satanisti,tako nemojte ni sve ljude koji slusaju narodnjake nazivati seljacima i shabanima.Jer ima izuzetaka i to dosta...

Naravno da ima izuzetaka ali ti nisi medju njima.

Da ja sam sektas koliko si i ti metalac...

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

zahuktalo se... nemam shta da dodam, sve se vetj zna, tako da me mrzi da pishem, svaka chast muzicharima,za one koji se razumeju i za one koji slushaju metal zato shto im se ta muzika svidja i nalaze neki smisao u njoj, svaka chast, a ostali kojima je to ql i slushaju je zato shto su ljuti na svet i sl. pichke m. , zhele pazhnju i sl. mogu da gore u paklu, narodnjaci su mjuza za veseljenje, a tachno je da ne treba meshati ovo novo sranje od turbo folk-a sa onim starijim pesmama, sa drushtvom mozhe da prodje chak i narodna, ne uzhivam, ali kada se one toliko vesele, shto ne bi mogao i ja s njima? Sledetji put ih ja odvedem na neq svirkq i svima je ok, u chemu je problem, svuda ima degena, samo ih isqlirash ili istuchesh i nema problema

Link to comment
Share on other sites

Ali najjaci su mi ovi hardkor metalci,kao seka ogavna drolja...

A vi ste mi lepi u picku materinu!Kao smetalo bi vam da je setate.Ma daj!

Ja nisam drvdokorni metalac,shta vishe po nekim kriterijumima,nisam chak ni metalac,a Seku ne bih shetao ni na lancu,a kamoli pod ruku...

Fazon, sve "od Zdravka pa čak do OK benda

Ne znam shta si mislio ovime,ali za svakisluchaj da napomenem,da su neke njegove starije pesme i vishe nego dobre stvari...mada je ovo nove manje,vishe govnarija...

I tacno,nisu svi metalci sektasi i satanisti,tako nemojte ni sve ljude koji slusaju narodnjake nazivati seljacima i shabanima.Jer ima izuzetaka i to dosta...

Tacno je da nisu svi uslovno recheno "Metalci" u tom tripu,ali su zato svi koji slushaju turbo-folk(josh jednom napominjem da se nemeshaju pojam narodno/turbo-folk),a da pritom nisu na nekoj,zurci/svadbi/slavi/bilo kom drugom veselju mrtvi pijani,i da svesno,trezni uzivaju u tome su i te kako veliki shabani...

U suhtini sve metalce,folirante koji slushaju metal,i tripuju se samo zato shto je kao to fazon,i za njih je svaki drugi vid muzike govno i kao gade se toga,mrzim ih isto toliko koliko i one shabane najgoreg reda ala ne_propushtam_ni_jedan_grand_show,a karleusha je pichka i po(ko ovo misli,taj je degenerisan)...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja da se lecim?Ok ali ides i ti samonom na ispitivanje moze?

Brate chitaj malo.Pogledaj koga sam quoteovao.

U suhtini sve metalce,folirante koji slushaju metal,i tripuju se samo zato shto je kao to fazon,i za njih je svaki drugi vid muzike govno i kao gade se toga,mrzim ih isto toliko koliko i one shabane najgoreg reda ala ne_propushtam_ni_jedan_grand_show,a karleusha je pichka i po(ko ovo misli,taj je degenerisan)...

Takodje, mrzim mozda i vishe.Debili istripovani.Ovo moje ''selo'' je puno takvih.Blam me kad me ubacuju u isti kosh sa njima.

.

Link to comment
Share on other sites

U suhtini sve metalce,folirante koji slushaju metal,i tripuju se samo zato shto je kao to fazon,i za njih je svaki drugi vid muzike govno i kao gade se toga,mrzim ih isto toliko koliko i one shabane najgoreg reda ala ne_propushtam_ni_jedan_grand_show,a karleusha je pichka i po(ko ovo misli,taj je degenerisan)...

Pazi sto se toga tice upravu si.Ja imam gomilu ortaka koji ne da nemaju veze sa metalom nego raspad.Elem ja likove koji su ultrakore-shabani ne mrzim.Ja ih sazaljevam...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

mislim da nema choveka koji moze da se ne poistoveti sa ovom pesmom bar jednom u zivotu

Beogradski Sindikat - Duga Je Ulica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...