Jump to content

ALLYS, PALLYS


evgeniy

Recommended Posts

od 20-30 lvl sam ziveo da dodjem do 40 lvl i kupim vuka da bih otisao u astanar ili negde slicno da bi ubijao low lvl's ali cim sam dostigao taj lvl ukapirao sam da je to gubljenje vremena......mada sam se osecao mocno kada sam isao u Uldaman preko Loch Modana i cepno malog gnoma 9 lvl pesnicom iz jednog udarca. skino sam svu opremu sa sebe da bi izgledao kao laka meta......

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

od 20-30 lvl  sam ziveo da dodjem do 40 lvl i kupim vuka da bih otisao u astanar ili negde slicno da bi ubijao low lvl's ali cim sam dostigao taj lvl ukapirao sam da je to gubljenje vremena......mada sam se osecao mocno kada sam isao u Uldaman preko Loch Modana i cepno malog gnoma 9 lvl pesnicom iz jednog udarca. skino sam svu opremu sa sebe da bi izgledao kao laka meta......

buahahahahhahhaha that`s my boy !! [8D]

Link to comment
Share on other sites

od 20-30 lvl  sam ziveo da dodjem do 40 lvl i kupim vuka da bih otisao u astanar ili negde slicno da bi ubijao low lvl's ali cim sam dostigao taj lvl ukapirao sam da je to gubljenje vremena......mada sam se osecao mocno kada sam isao u Uldaman preko Loch Modana i cepno malog gnoma 9 lvl pesnicom iz jednog udarca. skino sam svu opremu sa sebe da bi izgledao kao laka meta......

Jadan mali gnome. [V]

.

Link to comment
Share on other sites

Jedva chekam da budem lvl 40+ ..............

Ima da podjem sa guildom i da koljem sve allyje na koje naletim, bilo da su lvl 1 ili 30...

Samo chekam ortaka da sa ekipom naleti na onog Paladina o kome sam vam prichao....

Nego, sad idem da vidim ko oddavde igra na kom serveru i kako se zove ........

Mozda ga i nadjem............ BUAHAHAHAH

Shta je zanimljivo da koljesh i jurish low lvl-e ???

Brate, idesh u MC ili tako te stvari i jurish epix.......

buahaahahaha            BORITHOR [ili kako vec] WATCH YA SELF !!

sta ti ocekujes? ko da te postedi, kada pises ovakve stvari... ako si raspolozen za gankovanje alijanse,idi u hordu, na dragonmaw... moj lowlvl priest alt te ceka tamo... ako ti treba ime, trazi FSFS, human priest.

koji magarac, ovamo se zali da ga gankuju, a kaze "kada dodjem do 40+ ima da koljem sve od 1-30"...

a za gnome, postoji /rofl /lol za pripadnike te rase, a to sto ih mrzis, to je samo zato sto te je gnome mage oprzio po guzi u booty bay-u

Link to comment
Share on other sites

sta ti ocekujes? ko da te postedi, kada pises ovakve stvari... ako si raspolozen za gankovanje alijanse,idi u hordu, na dragonmaw... moj lowlvl priest alt te ceka tamo... ako ti treba ime, trazi FSFS, human priest.

koji magarac, ovamo se zali da ga gankuju, a kaze "kada dodjem do 40+ ima da koljem sve od 1-30"...

a za gnome, postoji /rofl /lol za pripadnike te rase, a to sto ih mrzis, to je samo zato sto te je gnome mage oprzio po guzi u booty bay-u

true-true...ali ipak...isnt it beautiful feeling to kill gnome..?

it's just that gnomi su mali ali su zato opasni...mozda i previse...zato cim vidim gnoma @#$!@#!...they are just to small...its anoying..!!1

Link to comment
Share on other sites

Brate mene je u Ratchetu gankovala i ubijala horda shtapovima za pecanje.

mmmm, sad me podseti klko sam ljudi ubio stapom za pecanje :))))) najveci nivo bio je warrior 55 :))), ni ne mogu da ti opisem kolko se covek bolje oseca posle toga [:p]

btw: http://www.thotbott.com/?i=40326 ovaj vlada, cak ne moras ni da prestanes da pecas da bi ubio coveka

Edited by renegade.crs
Link to comment
Share on other sites

Ja vise neubijam low lvl....jedino u samodbrani ali retko me napadaju low levli.

Pre neki dan recim napadne me 4 lvl veci Dwarf Warrior a ja tucem kripa....i ubijem ga a ostane mi 30% heltha....ili recimo takodje pre neki dan dobiem 6 lvl veceg rogua na duelu. Doduese u oba slucaja sam ukljucioretaliation (mnogo dobra stvar)!!!

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jedva chekam da budem lvl 40+ ..............

Ima da podjem sa guildom i da koljem sve allyje na koje naletim, bilo da su lvl 1 ili 30...

Samo chekam ortaka da sa ekipom naleti na onog Paladina o kome sam vam prichao....

Nego, sad idem da vidim ko oddavde igra na kom serveru i kako se zove ........

Mozda ga i nadjem............ BUAHAHAHAH

Shta je zanimljivo da koljesh i jurish low lvl-e ???

Brate, idesh u MC ili tako te stvari i jurish epix.......

buahaahahaha            BORITHOR [ili kako vec] WATCH YA SELF !!

Nemoj da se desi obrnuta situacija, pa da te ganjaju Pale po ceo dan. [:D]

Taj tvoj slucaj je jako cudan.

Taj pala je idiot, klinja koji ne zna da igra.

Ja igram palu vec 9 meseci. Nikada ne napadam nize lvl od sebe.

A te pale koje dizu balonce, su klinci ili neki retardi koji ne umeju da igraju sa palom. Zna se kada se balon koristi (u instancama kada zagusti.)

Oklopljen sam Lawbringer Armor setom i cao. Nemoz mi niko nista. Oklopnjaca. Kakav balon. To je samo za decu.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se desi obrnuta situacija, pa da te ganjaju Pale po ceo dan. [:D]

Taj tvoj slucaj je jako cudan.

Taj pala je idiot, klinja koji ne zna da igra.

nije uopshte chudan zato shto ima kilo debila shto gankuju....

nego, kad god idem u instancu ili negde u Azeroth nikako da me neki ?? lvl ne ubije....

nemam pojma........mozda je ovakva samo Alliance na Dunemaul serveru.....mada sigurno i Horda jebe male lvle, a??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...