Jump to content

Da li ima ovako nesto ovde?


Guest Venson

Recommended Posts

Guest kli[c]a

^^ :)))

da da moja crna smrt je ubila tvog vracha svetlosti :)))) uzmi igraj MtG a ne izvore :))

neznam nisam ja bio u tripu TcG i onda me je savke nalozio i samo sam izvore do sada igrao i bas su profi a MtG sam video i ne svidjaju mi se slike

Link to comment
Share on other sites

ja igro mtg, ali mi je simpaticno ovo izvori magije, barem sto sam video po casopisima, a i kontam da su jeftinije + sto su tek izasle pa mozes lakse da se povatas, u mtg mos ti dodje ortak i izvadi neko sranje sto nikad nisi cuo za to i da te izlema ko magarca, a ti ni kriv ni duzan:))) mada i to ima svoje dobre strane...

za jugio sam cuo samo da su nula kinti, ali sam gledao crtani na obn-u, ko nije gledao na obn-u, taj ne treba da zivi:)))

moram vjerovati u karte, to je jedini nacin

jugi!

djede!

jugi!

djede!

-sto je bilo jugi, nemas nista protiv moje okrutne dame, mislila sam da si majstor dvoboja cudovista

-samo cekaj, vidjeces ti!

-jugi!

-djede!

-ja cekam ali nista se ne desava, ne zelis se valjda predati?

-nikad! imam svoje prijatelje, oni ce mi pomoci da te porazim!

-hahaha, ti si mali uplaseni djecacic jugi

-jugi!

-djede!

-jugi!

-djede!

itd

:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma crtani jeste kul, meni je recimo ultra dobar dizajn, ali mi je uvek bilo smesno i simpaticno sto japanci od svega naprave epiku, znaci od skupljanja mirisljavih papirica bi napravili svasta nesto:)

plus sto sam vise mislio na obn sinhronizaciju nego na sam crtani...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...