Jump to content

Shadowmoon>Drak' Thul


posmatraci

Recommended Posts

Ne. U prosloj migraciji samo jedan deo, a sada i ostatak.

Pa Blizz. nije ni sanjao da ce toliki broj ljudi preci na Drak, tako da su stopirali i umesto 4 dana, mislim da  danas u 3 zatvaraju migraciju sa Shadowa.

u prvoj migraciji je otislo sve sto valja ostalo je milion ceha i to je to ... i poneki zalutali ...

gild u alijansi koji je bio tipa 15ti je jedino ostao i sad je najbolji tamo ... motion se zovu valjda ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ostajem na shadow moonu ... zato sto je uvek bolje ostati ... oni koji predju posle shvate koliko su se zajebali :) ... uostalom sada svaku ab pobedjujemo hordu ;D jer su sve one baje iz pvp horde preshle na novi server a ovi nashi ostali ...

hail me !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u prvoj migraciji je otislo sve sto valja ostalo je milion ceha i to je to ... i poneki zalutali ...

gild u alijansi koji je bio tipa 15ti je jedino ostao i sad je najbolji tamo ... motion se zovu valjda

Da, da, otisli su Salvation Army, Recipe for Hate i Sigil. Za prva dva pouzdano znam da su im 90% clanova retardi, a to sto farmaju Nefariana ne znaci ama bas nista...

Link to comment
Share on other sites

u prvoj migraciji je otislo sve sto valja ostalo je milion ceha i to je to ... i poneki zalutali ...

gild u alijansi koji je bio tipa 15ti je jedino ostao i sad je najbolji tamo ... motion se zovu valjda ...

Motion sad i nije losa guilda jel i ono sto je ostalo na sm posle prve migracije je preslo tamo ... mada da se razumemo, alijansa nikad nije imala na sm dobar pvp, mada DoF su (na celu sa Genjurem) i SA kao nesto umeli ;) Jedino sto su dobijali je horde pickup ... u dogovorenim AV/AB/WSG igrama se posle 20 pobede horde vise nije brojalo ...

Sa horde strane su sad presli na Drak'Thul: Zdechliny, Black Division, MYTH, TheCasuals, CoNT, Mor Do Kuli atd ...

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ok ovo je vrhunac idiotizma.Znaci kontaktirao sam GM-a da mi prebaci lika na novi realm jer nisam stigao na vreme da migriram a njegov odgovor je: zao nam je ali migracije su zavrsene ali ako zelis da igras na novom serveru uvek mozes napraviti novog lika LOL.Znaci imam warriora 60 lvl i da rerolujem zbog retardiranog blizzarda DEBILI

Link to comment
Share on other sites

Nama se isplatio prelazak .. barem nema vise laga, i cekanja po pola sata na char list, i jos toliko na loading screenu .. zahvaljujuci tome nas prvi pokusaj u bwlu na novom serveru je bio uspjesan, poslije mjesec dana smo ubili razorgora, i odma sledeci dan, to jest sinoc smo ubili i vaela poslije 5 sati wipovanja :D i 2 wipa na 1% i jednom na 2% [:(] vecaras idemo na broodlorda [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...