Jump to content

Trazi se jedan igrac za DeuS [1] clan...


DeuS.HellioN

Recommended Posts

Polazeci os toga da je ova ekipa osvojila proslogodisnji wcg i da je sada jedna od 3 najjace ekipe u SCG zamolio bih dobre igrace da se jave jel se stara ekipa (malkice) raspala sada nam treba jedab grac za naredne turnire i za wcg,kao stalni igrac

Ako se takav nadje neka odgovori na post ili neka se javi na B-netu(/w DeuS.hellion) pa cemo odigrati par probnih igara...ako nam se dopadne kao igrac i kao "drugar" :))) odma ulazi u ekipu...Unapred zahvalan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iskoristio bi ovo mesto da nepravim dupli topic copavci takodje traze 5 igraca usled raspada ekipe :D

ko se takav nadje neka odgovori na post ili neka se javi na B-netu(/shishkvac) pa cemo odigrati par probnih igara...ako nam se dopadne kao igrac i kao "drugar" :))) odma ulazi u ekipu...Unapred zahvalan

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

cek objasni kako se to MALO raspao...

Tesla

Mare

ti ( HellioN )

Kruti

CHO?

?!!?

evo ja cu da vam igram ...

Mare

Hellion

Intru

Cho

...

Bilo je glasanje i resheno je da tesla vise nece igrati za deus tim... posto se ponasa onako kako se i potpisuje (dete)... Ne slusa, previse farmuje (bez teleporta) dok oni pushuju i tako... U svakom slucaju trazi se 5ti igrac, ako ne ucimo kiflu da igra... :) (decko stvarno sabija s'obzirom da igra 3ci put dotu u zivotu, a sto je najvaznije slusa kad mu kazes nesto i zeli da mu kazes savet...)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ocu ja, ponuda za platu na msn

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Polazeci os toga da je ova ekipa osvojila proslogodisnji wcg i da je sada jedna od 3 najjace ekipe u SCG zamolio bih dobre igrace da se jave jel se stara ekipa (malkice) raspala sada nam treba jedab grac za naredne turnire i za wcg,kao stalni igrac

Ako se takav nadje neka odgovori na post ili neka se javi na B-netu(/w DeuS.hellion) pa cemo odigrati par probnih igara...ako nam se dopadne kao igrac i kao "drugar" :))) odma ulazi u ekipu...Unapred zahvalan

LOL  LOL  I kada bi usao u ekipu ne bi mogao da igram ....  Znas ti  gde je Deus jebote... U BG-u  tako ???

Sve u svemu ako se nadjemo na netu odigracemo zajedno :)  Pa videcemo :)

...

Hajli shaljivdzija [;)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

...

Hajli shaljivdzija [;)]

ja sam bio mrtav ozbiljan, trebaju mi pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nemoj Sasuke molim te...je znam da si ti preisqsan ali samo ti cooliraj...i nemoj da replajujesh na mojim postovima vise,ja sam cuo da si ti degen...

tebi je mozak velicine vaske... da , te vaske koja ti je na glavi...

nemoj da ti otpadne ! !

Pa... KiFLa ima iskustva sa WoW-om tako da mu ovo dodje kao zajebancija...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

tebi je mozak velicine vaske... da , te vaske koja ti je na glavi...

nemoj da ti otpadne !  !

Pa... KiFLa ima iskustva sa WoW-om tako da mu ovo dodje kao zajebancija...

Da sasuke,a ti nisi ukrao HellioNovu foru...e u pravu je...ti si stvarno degen...a za tebe je lik pa u najmanju ruku "mozak"

Link to comment
Share on other sites

ae tishina sleki, licish na Sindy Kroford od 100 kila, ae neko da ti odsece tu bradavicu sto imash pored usta  [:D]  [:D]

Mmmm da...e nek neko zamisli ghosa sa ribom...brate prvo,ali prvo ja secem nokte,i redovno se kupam. Da ne pada kisa decko bi ubio ljude zadahom(speaking of breath of fire)...Warden+Ghost==GG ! A drugo,ne znam ko je tebe sta pitao,pacovi kao ti treba da gmizu po rupama...strasno ko sve ne ostavlja trag ovde...Molim te sledeci put kada mi se budes obratio reci "Gospodine slayer da li moja prljava mala glupava retardirana malenkost moze da vam se obrati" please :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Mmmm da...e nek neko zamisli ghosa sa ribom...brate prvo,ali prvo ja secem nokte,i redovno se kupam. Da ne pada kisa decko bi ubio ljude zadahom(speaking of breath of fire)...Warden+Ghost==GG ! A drugo,ne znam ko je tebe sta pitao,pacovi kao ti treba da gmizu po rupama...strasno ko sve ne ostavlja trag ovde...Molim te sledeci put kada mi se budes obratio reci "Gospodine slayer da li moja prljava mala glupava retardirana malenkost moze da vam se obrati" please :)))))))

reche chovek kome je putanja, teretana-deus-teretana-deus a riba duplo teza od njega ;)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kao pro dota igrach prijavljujem se za konkurs, ali uslovi su sledeci:

Da mareta i dalje smatrate najmladjim u ekipi.

I da 40 % od turnira ide meni, a ostatak podelite kako hocete :)

gogo, mare je definicija zrelosti za tebe, tako da nemoj da mi pishesh postove na forumu u pola 12, nego u krevet! [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...