Jump to content

Trazi se jedan igrac za DeuS [1] clan...


DeuS.HellioN

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da sasuke,a ti nisi ukrao HellioNovu foru...e u pravu je...ti si stvarno degen...a za tebe je lik pa u najmanju ruku "mozak"

a ko si ti mr. 3 posts?

pa najbolje je kada ih tuces njihovim oruzjem

sad cuti i moli da ne popijes warn...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

sasuke care, kome ti pretish warnom ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

NE RAZUMEM U CEMU JE PROBLEM PUTANJE  IGRAONICA  -  TERETANA - RIBA ???

ZAR TO NISU NAJVAZNIJE STVARI ???

IGRAONICA = PREJAKO MESTO ( AKO SI U DOBROM DRUSTVU)

TERETANA = TAKODJE (JOSH I KORISNO)

RIBA = NO COMENT

SAMO TI TAKO FURAJ BRATE I NECES ZAZALITI .

Da olaksam posao moderatorima:

4. IZBEGAVAJTE PISANJE VELIKIM SLOVIMA JER IRITIRA! Mala slova će se takođe lepo videti u okviru va

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

a ko si ti mr. 3 posts?

pa najbolje je kada ih tuces njihovim oruzjem

sad cuti i moli da ne popijes warn...

Jaoj reto, aj ucuti... Ako ne znas ko je oxa ( igra quake 3 redovno u deusu ubiJ se... )

btw.. Ne d'o bog da oxa vidi ovo ubice te .... [:D] a ja cu samo da gledam i da se smejem... [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

oxa koliko ja znam ne igra dotu ???i potpisuje se oxo?

enivej ako je to stvarno on onda sry cudi me da nije dosad postovao na ruru Oo

edit: ma popio sam samo jedno pivo ako pitaju matorci ghoste ! ! !

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

NE RAZUMEM U CEMU JE PROBLEM PUTANJE  IGRAONICA  -  TERETANA - RIBA ???

ZAR TO NISU NAJVAZNIJE STVARI ???

IGRAONICA = PREJAKO MESTO ( AKO SI U DOBROM DRUSTVU)

TERETANA = TAKODJE (JOSH I KORISNO)

RIBA = NO COMENT

SAMO TI TAKO FURAJ BRATE I NECES ZAZALITI .

Opusteno brate,znam ja sta treba da se radi,ghost u zivotu nije video ribu,a moju nema gde da vidi kad ceo dan smrdi po igraonama...ako neko zeli da zna kako izgleda...PItajte Kiflu...Toliko... :))

Link to comment
Share on other sites

Opusteno brate,znam ja sta treba da se radi,ghost u zivotu nije video ribu,a moju nema gde da vidi kad ceo dan smrdi po igraonama...ako neko zeli da zna kako izgleda...PItajte Kiflu...Toliko... :))

slejeru, ja sam iz tog razdoblja izasao kad sam prestao da idem u deus, sto se tvoje devojke tice, bez uvrede, ali ja sam nashao bolje (ako mislimo na istu), a sada molim te kreni pricu kako ti zavrshavash fax i radish i kako je tvoja kita vetja od moje, ako nista drugo ne patim od tvoje bolesti. A da ne pricamo kakav si ti to chovek, kad si hteo mene da tuchesh na wcg-u zato sto NISAM MOGAO da igram dotu za tebe i za neku sicu, i naravno ghost umesto da igra wc3 ozbiljno on se sprdao da bi mogao da udovolji tebi, a taktiku si imao na tacni, samo ti je trebalo 5-toro iole normalnih ljudi. Dalje, tvoju detinjastu temperamentalnost si pokazao u deusu i ovde na forumu, posto ti nije mrsko da prozivash ljude na tezak nacin, i nije ti mrsko da se deresh na mladjeg saigraca , citiram mareta, i da mu govorish kako cesh da mu nalupash shamare ako ne utjuti, ja ne zelim da imam ikakve veze ili probleme sa takvim ljudima. Isti problem je bio u platou , samo sto je dzo bio spreman za pricu. Od mene na ni jednom klanskom mechu ili turniru nisi cuo ni jednu loshu rec, zato sto ste mi bili ortaci na prvom mestu a posle toga saigraci, a ja ne znam sta sam vama bio.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ej deusovci ja sam izashao iz copavaca pa ako hocete ja cu da igram za vas!

Mogu da se preselim u Beograd ako budemo funkcionisali kako treba... Rado bih iznajmio neku sobu u BG-u... Inace se plashim za svoje zdravlje... minja je ushao u frenzy :) Cale hoce da me izbaci iz kuce :))) tako da mi BG odgovara

Link to comment
Share on other sites

Auuu...strasno sta covek uradi kad mu proradi sujeta...ghoste ja nisam ni zeleo da ulazim u raspravu sa tobom,ti si poceo da prozivas...Sto se tice moje skole nikad -A nisam rekao za to...o tvom "obrazovanju" ne zelim da pricam...Ti kao da si ziveo u Drugom Svetskom ratu....to nije tema

Tema je da mi treba igrach...Da, jesam hteo jel si prodana dusa,koji si moj krenuo sa nama onda? Ja nisam primetio da se iko u Deusu ljuti na mene i da nesto prigovara...Mareta u zivotu ne bih pipnuo,to moze i on da prtvrdi...I ko je uopste pricao o novcu? Ja na wcg nisam isao zbog para,ako ti je to samo bitno pa zaposli se ! Kao ti si proffesional pa neces za sicu....znas kao lud sam...

Ako mislis da ces pare da vidis od WC-a do onda zivis u snu...ne znam sta ti trebaju ovakve reci i ne znam sta stvarno...I ne znam zasto uopste pricam o tome sa nekim,kome je zivot igraonica...ja sam tu poceo da radim jel nisam smeo da pijem preko leta...iz dosade! Ti ne znas sta su pravi kvaliteti i zato molim te ajde da lepo zavrsimo ovde i da vise ne smaras...Ovo sto sam naveo su prijateljski saveti,a u zivotu ti zelim sve najlepse...Nemoj molim te da mi prosipas te fluide ovde,smesno je do jaja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...