Jump to content

Defense of the World Tree


Dark Voice

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

aj sad.......

Junkie's list of things to fix:

----------------------------------------------------

U globalu:

-Izbaci uvodnu animaciju skroz..... jeste simpa, ali smara posle 2-3 puta.....

-AOE...... mislim da si malo pobrko loncice za aoe.... treba da je 500 ceo krug kad pise da je aoe 500, a ne poluprecnik, tako da magije i orbovi mnogo vise zahvataju od onoga sto bi trebali..... mozda gresim, ali sumnjam

-attribute bonus ..... tooltip.... pise da daje +3 a daje +2 na att..... sredi nesto od toga

-chest of gold daje oko 300 kesha... imam osecaj da ne bi trebalo da je tako....bug???

-za isti napisi can't be upgraded ......... a ne can be upgraded no more ili kako si vec :P

-cemu helm of valor? uglavi ga u neki artefact da ne bude siroce....

-komp herojima se desava da se zaglave na waypointu gde se spawnuju creepovi..... probaj, vidi , resi :)

-dragon fury ..... pishe damge bonus ....... DAMAGE bonus ...... verovatno slucajno

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

heroji:

-Dark ranger

cold arrow je prejak .... po meni :

15% 0,5 sec

20% 1 sec

25 1,5

30 2

-Elementalist

-master elementov frost bold moze da gadja zgrade i da ih stunuje.... to ne valja ..... stun sa bolta promeni sa 5(3) na 3(1) ....... mnogo je bre za onolicni cooldown

-sredi nekako da master element ne moze da ode preko pola mape i da se bije dok gazda sedi na fontani ...... nije ok......

-panda

ensare:

3(1,5)

4(2)

5(2,5)

6(3)

-moon hunter ...

range sa 225 na recimo 350

-techie

definitivno ne sme da koristi refresher potion ........

-guardian

blink

15 sec 85

12 sec 75

9 sec 55

5 sec 50

deprivation .... .sredi aoe

i ulty mORA da bude channeling

-axe

pishe da mu prva magija pogadja 4 mete, a u stvarnosti moze da iskasapi ceo ekran creepova ... fix

-mammoth

mislim da moras da mu malo oslabis punish....i da stavis da radi 1/2 dmg na ranged unite

-chronos

tooltip za confusion storm je sonfusion.... fali deo reci...... provalices....

--------------------------------------------------------------------------------------------

tolko za sad......... srecan rad ........ i ocu da budem negde pomenut :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DEFENSE OF THE WORLD TREE 1.17

- U ovu verziju mape ubacene su mnoge optimizacije koje bi lagovanje trebale da svedu na apsolutni minimum (neke stvari sam morao da napisem od same nule, testirao sam sve sto sam menjao; nebi trebalo da bude gresaka)

- Dodao sam Scroll of Teleportation

Neki od Junkie's predloga su usvojeni (oko sledecih se ne slazem):

- AOE vrednost je poluprecnik, jer tako diktiraju Blizzard-ove magije!

- Chest of Gold treba da daje onoliko kesa

- Grom pogadja 5 meta (prva + 4 + jos jedan blink do prve mete (ne pravi stetu))

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

ok.....

hteo sam da kazem za AOE da mi negde ne deluje da je 400... nego kao da si npr... hteo da napises 200 misleci na 400 i zeznuo se (rani jutarnji sati i sl.) [:D]

javljam se uskoro sa rezultatima....

btw.... kako si prosao na ispitima? i sta uopste studiras? [:p]

btw btw...... ovo nije bilo muvanje [:p]

Link to comment
Share on other sites

par globalnih stvari, poshto nisam sve heroje iz igrao:

Gloabal timer Creep camp sponova je dosta losh, desilo mi se par puta da chim udarim creepa, stvori se josh jedna grupa, probaj da napravis da creep campovi imaju inicijalne triggerre, pomocu zona, ovako globalno je nezgodno malo :)

ondak, malo je teren pretrpan doodadovima na nekim mestima, shto otezava primetjivanje jedinica i heroja.

Neke magije imaju preveliki efekat (u grafichkom smislu) npr. od Pixie je Energy orb (ili kako vec) preveliki effekat, te ceo ekran mi bude prekriven magijom naredne 3 sekunde, veoma nezgodno.

Shop range treba povecati, da mogu svi shopovi da budu pri ruci od jednom, i da im velichina (fizichka) bude manja, malo bolje treba postaviti wispove, hero spawn, i recepie shopove.

Elementalistu treba staviti global cooldown na elemental summone, dakle kad summonuje jednog ostali dobiju CD, onako je imba kad sheta po 2-4 elementala od jednom.

Creep spawn je losh, scourge dobije 2 fienda, i 3 ghoula, a NElfovi po 1 huntu i 4 archera, to bi terbalo da je identichno jer ovako pojedini heroji ne mogu da se bore jednako sa scourge strane i sa sentinel strane.

par komentara/saveta, koji su po meni na mestu, pozabavicu se josh posle, pa ce da padne josh jedan post. ae gl sa ovim za sad [;)] !

Link to comment
Share on other sites

ok.....

hteo sam da kazem za AOE da mi negde ne deluje da je 400... nego kao da si npr... hteo da napises 200 misleci na 400 i zeznuo se (rani jutarnji sati i sl.) [:D]

javljam se uskoro sa rezultatima....

btw.... kako si prosao na ispitima? i sta uopste studiras? [:p]

btw btw...... ovo nije bilo muvanje [:p]

Doticni kolokvijum sam dao.

Studiram FTN u Novom Sadu, odsek za racunarstvo i automatiku.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

I sto ne odgovori na pm koji sam ti poslao pre vise meseci [:)]

Da budem iskren... par nedelja pre nego sto si mi poslao poruku, odlucio sam da dignem ruke od svega... pa nisam zavirivao na forum; tek sad kad sam video da vas zanima, odlucio sam da upload-ujem 1.18b...

daj changelog ili nesto [:D]

Changelog sam pisao na engleskom od samog pocetka... bojim se da nije gramaticki ispravan (ima glupih recenica) pa ga zato nisam ni davao. Od sada cu pisati srpski changelog.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DEFENSE OF THE WORLD TREE 1.20

Ponuda jos uvek stoji. Ako si voljan aktivnije da se angazujes, sibni pm pa cemo se vec dogovoriti sa glavesinama.

Hvala jos jednom za ponudu, ali moracu dobro da razmislim... nisam siguran hocu li imati vremena za tako odgovoran zadatak, jer planiram ozbiljno da se bacim na C&C 3.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...