Jump to content

Defense of the World Tree


Dark Voice

Recommended Posts

Nije loshe. Pogotovo za "po kutji" (za nas s jeftinijim ulaznicama, tj. shugavim netom).

Obavezno doteraj ovo sa slichicama shto kaze uh, ovaj, lik sa chudnim nickom shto je postovo pre mene. :)

edit: evo ti i zamerka. stavi da se mogu ukljuchiti demigodovi i ako je crveni komp. ako igram sam protiv kompova i udjem kao skordz demigodovi su iskljucheni i partija bude gotova za par minuta.

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

100 posto je njegova mapa decko je iz novog sada i vec je bio napravio mapu goden axe koja je bila imba zabavna zato sto je svaki heroj bio imba a mi smo je zvali "srpska dota"

:D

hahaha srpska dota :DDDDD

samo sredi recepte ima ih mnogo a svidjaju mi se one ikone iz heroja stvarno su super

Link to comment
Share on other sites

Imam ja 2 primede:

1.one prodavnice za recepte su sve iste i to mnogo nervira bar mene.

2.cemu onaj intro mislim ne potrebno povecavas velicinu mape.

Na receptima ce stajati slicice pocevsi od sledece verzije.

Svi resursi za intro vec postoje u Warcraft-u i ne zauzimaju mesta, a sam proceduralni kod ne zauzima vise od par KB, sto je zanemarljivo malo u odnosu na ukupnu velicinu mape.

Ono sto mapu cini velikom je to sto nisam stedeo na novim ikonicama, modelima i zvucima.

MSc
Link to comment
Share on other sites

mapa je super i odnecu je u igraonu da probamo mesto dote meni se svidja ali malo treba se dotera i reci me sta je ono armagedon i fuel bomb kad spustis tabelu sa killovima?

Armageddon se cast-uje uz pomoc itema koji se zove Armageddon's Blade.

Iz ociglednih razloga mora da protekne minimalno vreme do sledeceg cast-ovanja Armageddon-a (na nivou tima). To vreme ce biti ispisano u tabeli.

Fuel-Air bomb (BLU-82) je specijalno oruzije (ideju sam dobio igrajuci Generals) koje mozes da otkljucas nakon dovoljno ubijenih neprijateljskih heroja. Kada player iz tvog tima (koji nije Sentinel/Scourge) ubije protivnickog heroja, procenat na skali ce se povecati za vrednost koja je jednaka level-u ubijenog heroja. Kada vrednost na skali dostigne 100, selektuj svog Wisp-a/Shade-a (kod Tavern-a) i videces ability koji ti dozvoljava da pozoves Air-Strike. Udar se tipicno koristi (a ne mora) da bi eliminisao nepokretne mete, npr. tornjeve. Samo odaberi metu i sacekaj da B2 odradi ostalo.

MSc
Link to comment
Share on other sites

Mapa je odlicna, odigrao sam vec par partija protiv kompova, isprobavao heroje, ima potencijala... Jos kad bi nasao neke ljude u lanu da isprobam...

Primedbe i sugestije cu ti napisati kasnije malo, a za sada, ako se slazes death egg , okacio bi je u download sekciju na glavnoj RUR stranici, to je najmanje sto mogu da uradim.

Link to comment
Share on other sites

Mapa je odlicna, odigrao sam vec par partija protiv kompova, isprobavao heroje, ima potencijala... Jos kad bi nasao neke ljude u lanu da isprobam...

Primedbe i sugestije cu ti napisati kasnije malo, a za sada, ako se slazes death egg , okacio bi je u download sekciju na glavnoj RUR stranici, to je najmanje sto mogu da uradim.

Kaci mapu gde god stignes...

MSc
Link to comment
Share on other sites

E ovako, odigrao sam mapu nekoliko puta, nisam primetio neke bitne razlike u odnosu na verziju 1.13, verovatno si samo ispravljao greske, balans i tako to. Ovako, vecina njih ti je rekla za iteme, i ja isto mislim, da treba da promenis skicice. Nekako mi je baza tu gde su taverni, zbijena i neuredna, malo bi mogao da je sredis, onda za onog drakulu i kipera da napravis neku komadnu da moze i bez njih, ali da su onda kule jace. Ako hoces da se mapa probije i da se igra, treba ti dobra reklama, predlozio bih ti da napravis sajt, a dok ne bude gotov da okacis mapu na vise sajtova koji su posveceni mapama.

Ja sam odneo tvoju mapu u igraonicu, ali svi su zaludjeni Dotom i niko ne zeli nista drugo da igra, tako da je zaista tesko da bilo koja druga mapu bude igrana kao ova. Toliko za sad.

Link to comment
Share on other sites

evo igrao sam i ja mapu jedno sat vremena i pokazuje puno potencijala ali je ovakva kakva je totalan shit.... iteme kupujes za 2 minuta.... ulty iteme za 5-6min.... kripove ni ne osecas posle 5-og lvl-a... suvise stvari si maznuo iz dote... ima par stvari na koje sam se slatko smejao kad sam citao(pozitivna kritika .. pr.a. :P). Mislim da bi trebalo da sednes jedan dan sa grupom ortaka koji igraju nesto slicno i da lupetate ideje onako iz glave za iteme....veruj ovo cesto radi extra...nisam stigao da proverim vecinu heroja i stvari....ali heroji mi deluju prejaki....ili da oslabis heroje ili da ojacas kripove.. mapa tj. teren sam po sebi je extra odradjen i extra promena u odnosu na druge mape u dota fazonu... znaci trebaju ti slicice..... nadji na googlu....trebace ti max 10-ak minuta za neki sajt koji ima 50k+ 100x100 slicica...nacices vec nesto...i tako............aj da te ne obeshrabrim......pozitivne kritike je lepo cuti, ali nisu konstruktivne...ja se trudim da ti pomognem vise nego ljudi koji ti samo kazu :ok je mapa: .....

btw... BIG RESPECT za Heroje....kad si vec krenuo mogao bi da uzmes sve slike itema odatle i dodas jos par....herojima prepravis ikone....i dobijes Hdef .... aaaaa..... jel dobra ideja???

sve najbolje i puno srece!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

DEFENSE OF THE WORLD TREE 1.16b

Pored vise sitnih ispravki, koje verovatno necete primetiti, napravljene su sledece izmene:

- Ubacene su SLICICE ZA RECEPTE

- Ispravljen je bug sa XP Burn-om

- Air Elemental ima novi model

- Zamenjen je music theme (sad je "No Mercy" iz C&C-a)

Mapa je za 0.3 MB veca.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

oki...... posle igranija......... extra ikonice.... svaka cast........ muziku nisam ni cuo (vecina igra w3 sa winampom, ako zauzima dosta uradi verziju sa i bez muzike). Balans je malo bolje odradjen, ali i dalje je deo heroja IMBA. Ne mogu mnogo da serem posto nisam igrao sa nekim u lan-u, ali npr spirit walker (kad ga vodi komp) je extra imba kad dodje do 6lvl ...... i jos jedna oooooooooooggggggggromna stvar.... kod sentinela je keeper woona u poredjenju sa scourge boss-om(ne znam kako se zova). Ja bi mu ili iskljucio tranquilitiy ili nekako namesti triger da ga baca kad je dosta rulje (znam koliko je ovo cimanja, ali ovako ga baca po meni kad prolazim pored njega, a kad napadu bazu ni traga od njega). range od tinkerovog ultija bi trebalo da se smanji(ili AOE) za bar pola. Desilo mi se par puta da fenix ne izbaci jaje iako ga ubijem... kad komp vodi heroje nekako dobijaju kesha mnogo vise nego ja (ja imam boots i 200, a oni boots i medaljon za ulti(o5 ne znam kako se zove)....... u svakom slucaju sve pohvale za extra mapu , bice do yaya samo dok se fix-uje jos malo...... srecno......sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

oki...... posle igranija......... extra ikonice.... svaka cast........ muziku nisam ni cuo (vecina igra w3 sa winampom, ako zauzima dosta uradi verziju sa i bez muzike). Balans je malo bolje odradjen, ali i dalje je deo heroja IMBA. Ne mogu mnogo da serem posto nisam igrao sa nekim u lan-u, ali npr spirit walker (kad ga vodi komp) je extra imba kad dodje do 6lvl ...... i jos jedna oooooooooooggggggggromna stvar.... kod sentinela je keeper woona u poredjenju sa scourge boss-om(ne znam kako se zova). Ja bi mu ili iskljucio tranquilitiy ili nekako namesti triger da ga baca kad je dosta rulje (znam koliko je ovo cimanja, ali ovako ga baca po meni kad prolazim pored njega, a kad napadu bazu ni traga od njega). range od tinkerovog ultija bi trebalo da se smanji(ili AOE) za bar pola. Desilo mi se par puta da fenix ne izbaci jaje iako ga ubijem... kad komp vodi heroje nekako dobijaju kesha mnogo vise nego ja (ja imam boots i 200, a oni boots i medaljon za ulti(o5 ne znam kako se zove)....... u svakom slucaju sve pohvale za extra mapu , bice do yaya samo dok se fix-uje jos malo...... srecno......sve najbolje

Spirit walker je jak heroj, ali je on inteligence heroj, a inteligence heroji su najslabija klasa. Mozda ga treba malo smiriti...

Demigod je zilaviji od Warlock-a, brzi je ima ogroman range i koliko sam video jednako jako moze da te napadne kao i gomila infernala. Tranquility je svar AI-a i na to mogu slabo da uticem.

Goblin Tecnologyst-ov Orbital Bombardment je jaka magija, ali on samo to i ima, a uz to ne moze da ti baci bombu u bazu ako i on sam nije u njoj.

Phoenix ima 50% sanse da ispusti jaje.

Kompovi lazu; u protivnom, partije nebi bile zanimljive.

Hvala za pohvale!

MSc
Link to comment
Share on other sites

ne bi bio problem da warlock ima samo infernale, ali infernali, doombrinngeri i one dzukele sa MANA BURN om otezavaju stvari dosta.... demigodu mozes da zamenis tranquility sa drugom magijom... recimo da prizove JOS drva(samo jacih) ....... techy....... kako bre ima samo to.... sve sem iluzija kidaju kod njega... splash + stun.... ne znam...... meni deluje prezbudzeno.... e da...... i .....i...... naga(muska)(kakogodsezvao :) ) suvise dmg magija ima.... ulti 230dmg(sa stapom) na svakih par sekundi... ma daj... i nije fer sto moze kroz vodu.... mnogo abuse-a... sta znam....... srecno sa novom verzijom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...