Jump to content

kotrljajuce kamenje


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam sad na http://rollingstones.kicks-ass.org:6969/

imam krsa torrenata, sve stones koncerti itd

pogledao sam sta su svirali na koncertu 11.11.2005. cini mi se da je bilo u argentini ako ne lupam

dobre pesme, iskreno nadao sam se nekima sa bridges to babylon i voodoo lounge, ali ok i ove su dobre (start me up, miss you, sympathy, satisfaction,... i da 3-4 s novog albuma - rough justice, infany, ....)

ali ko zna, verovatno ce ovde svirati nesto malo promenjenije, verovatno dosta druckije nego na ostalim koncetrima jer ipak su prvi put ovde

isto je i metalika radila

Link to comment
Share on other sites

ti bi trebao da posetis doktora (ili dobrog ekonomistu) ako mislis da te pare nece biti vracene i da ce organizator da pukne

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a sta je pametnije, cecin koncert mozda?

ili mozda izgradnja avalskog tornja?

jebote na koncertu ce biti 100000ljudi, sta tu ima vise da se polemise, srbi hoce da stonesi dodji i doci ce

mislim ljudi su svirali u svim drzavama, jedino kod nas nisu, znaci po tebi ne treba da se odrzi koncert vec da ostanemo jadni

i koji moj uopste polemisemo da li stonesi treba da dodju (mislim bio je boceli, ovde mozda 5%ljudi zna ko je on, mislim suzana mancic je isla na koncert i kad su je intrevjusiali rekla je da obozava BOTICELIJA).

koji qrac uopste polemisemo da li iko treba da odrzi koncert?

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da će organizator da pukne, jer bi onda cela država pukla s obzirom da vlada Srbije finansira ceo koncert.

sve i da vlada plati ceo koncert, nije država kiosk pa da propadne od toga.. poslaće dva vikenda pandure sa radarima do splavova i još će od kusura da povećaju plate ministrima..

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da će organizator da pukne, jer bi onda cela dr

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...