Jump to content

magthedrion...


StrayderGame

Recommended Posts

nije mi jasno shta se lozhite "chiji server je brzhi"... gledam i topic na wow general forumu... najbrzhe tje otvoriti vrata oni serveri koji imaju najvishe raiding gildi.

dokaz za to je mohijev server... low pop server a osmi su! zato shto imaju mnogo jakih PvE gildi. shto bih se ja cimao da troshim vreme na farmovanje da bi 10% (i to cenim iz dobre volje, verovatno je manji procenat) igracha na mom serveru mogli da krenu sa novim instancama ranije?

ja budem dobar mali peon, oni otvore instance (desi se world event, mada kapiram da tje punu char toga videti samo oni koji su sa tim jednim bajom od celog severa koji prvi udari o gong), i u tim instancama vremenom nafarmuju godlike opremu i gaze me u battlegroundsima posle!!

A 90% ljudi koji na realm forumu hushkaju druge da daju sve od sebe da se shto brzhe otvori kapija su u najjachim PvE gildama svog servera.

Jok ja.

Link to comment
Share on other sites

... dva dana prednosti == dva dana duze od nas skupljaju posto su ranije dobili petch a magtheridon nije radio jedan ceo dan posle peca ...

nobs =/= noobs ...

kada nekom ko jeste noob kazesh da je nob to bi trebala da bude uvreda ... dakle nob je low iq alert i + extra uber noob user no brainer and life faker ... nadam se da smo se razumeli ... nebitno je oko cega se sta radi vi ste nobs jer ste nobs jer ja tako kaze ... bubuubuubuubbubu cucucucucu najanjanjnajajjnajna nobs nobs nobs :) nemate pojma njajjaanajnjanjaaja ... haomarus nije ni u prvih 150 :) a shadow moon je na 60. ili tako nekom mestu ... ali opet su oni sabijachi jer mi >>> nobs :)

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...