Jump to content

koji fleshevi...


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam se,kao i obichno shto radim vikednom,toliko onesposobio da evo i danas josh uvek ne mogu da sklopim sve kocikice...Otprilike pochelo je tako shto smo ja i ortak icimali tri komada pre nego shto smo otishli na neku shabansko-trens zurku,na kojoj su ipak bili svi ljudi koji mi znache u zivotu.

Tu smo onako razocharani zbog tolike gomilne shabana,nas 6,7 iz ekipe zabili se u jedan ugao i nekih 2,3 sata,sve do pola 12 konstantno cepali vopsi,varili i popili ne vihse od 3l viskija...Posle toga se veci deo ne secam :)),samo mi se dogadjaji vracaju u slikama...toliki ljudi i situacije da je to nenormalno.

Znam samo da smo oko 7 nas nekoliko zavrshili kod ortakinje na gajbi(neka vrsta aftera)i da mi se dochek zavrshio na toplom,uz svitanje dana i neki najbolji reage na svetu,i da sam se tad fenomenalno osecao...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam popio 7l stomaklije,negde oko 9 ujutru,(jer me nesto cimao stomak pa da zalecim) i onda sam otisao na neku super tajnu zurku(nisam ovlascen za autorizaciju tajne lokacije) i onda sam jebo 3 ribe po jedinici vremena,i jednog lika mislim molio me pa ja reko ajde nova godina je i onda sam izbo najboljeg ortaka jer nije hteo da mi kaze kad je kolkokvijum iz matematike, i onda sam mu na kraju ukr'o hemijsku i otisao kuci da nastrebam oet znaci jebao sam mu kevu

I ja sad nemam pojma zasto sve ovo pisem na war3 forumu iako me niko ne zna ovako i sve iole normalne boli paja sta sam ja radio za novu,valjda nemam kome drugom da se pohvalim,uhh dobro je da sam jedini...

[:D]

:-)

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam popio 7l stomaklije,negde oko 9 ujutru,(jer me nesto cimao stomak pa da zalecim) i onda sam otisao na neku super tajnu zurku(nisam ovlascen za autorizaciju tajne lokacije) i onda sam jebo 3 ribe po jedinici vremena,i jednog lika mislim molio me pa ja reko ajde nova godina je i onda sam izbo najboljeg ortaka jer nije hteo da mi kaze kad je kolkokvijum iz matematike, i onda sam mu na kraju ukr'o hemijsku i otisao kuci da nastrebam oet znaci jebao sam mu kevu

I ja sad nemam pojma zasto sve ovo pisem na war3 forumu iako me niko ne zna ovako i sve iole normalne boli paja sta sam ja radio za novu,valjda nemam kome drugom da se pohvalim,uhh dobro je da sam jedini...

[:D]

Extra... priceless :)

retired...

Link to comment
Share on other sites

chudno mi da freeman-redfirm nije nikog povredio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ala je pwned nema veze sa vezom,posto neki ljudi ocito ne razlikuju Huligan i Navijac... ono sta vishe reci to je dosta tuzno...sto svi misle da navijaci idu da se tuku,ja ne kazem da takvih nema,ali kod nas u grupi Red Firm se to ne praktikuje...jedino ako dodje do toga....

Desetorica vasih firmasa su posle utakmice pre jedno mesec dana natavali 3 ortaka i mene,dvojica zavrshili u bolnici samo zato sto su imali dugu kosu,nema potrebe da pricam da nisu bili izazvani nicime i sl...tako da te price pricaj nekom drugom.50% ''navijaca'' u ovoj drzavi treba streljati zbog sranja koja prave pre,za vreme,posle utakmice i sl...misle da su jebeni englezi

edit:u jebote koji off...oh well i sam topic je off;))

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

brate navijaci se tuku simpatizeri tipa highlija vole odredjeni tim prate ga ali nisu spremni da daju malte ne svoj zivot za isti tako da navijaci = holigani simptaizeri=likovi koji su ok nisu zaludjeni i vole da odlgedaju dobru utakmicu a i navijacu su grupa polu mozgavih stvorenja koji se deru i svrsavaju na grupu ljudi koja nema ni osnovnu skolu sta vise reci o likovima koji su spremni da se biju za takve imbecile(ima i medju njima "obrazovanih" ali broj im je izuzetno mali i to su kupili diplome) a i ogroman broj "navijaca" ide na tekme samo da bi se tuko napio i brljavio.....

navijaci su jednom recju oni pravi sljam drustva to je moje misljenje i nikad nebi dozvoli sebi da se spustim na taj nivo da se tucem sa drugim zbog igre...

a necu da navijam ni za jedan tim jel mi njihova ima idu na kurac crvena zvezda i partizan su komunisticki a moja porodica i ja smo anti komunisti a za vojvodinu nema ni svrhe navijati jel su bulje imaju kadar koji krade sve pa freemene u ostalom i sam znas da igraci vose nedobijaju plate bas cesto :) tipa svaki 4ti mesec za takve lopuze tek nebi nikad navijao

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

budalo, zvezda nikad nije bila komunistichki klub, vidi se da pojma nemash

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

crvena zvezda je simbol komunizma to je dosta za mene da taj tim nevolim....misljenja su razlicita ali ono gore sto sam reko sve stoji

Brate, komunisti su oslobodili beograd pre 60 i kusur godina, dok su nas "demokrati" bombardovali. A demokratija ti je komunizam upakovan u lepo pakovanje sa sakrivenom aristokratijom. Barem su komunjare govorile da morash da jedesh njihova govna, dok demokrati ti serviraju govno i indirektno ti ukazuju na to. Jedni su lazovi a drugi mudonje, ali obe strane ti serviraju isto sranje, samo na razliciti nacin.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...