Jump to content

rpg advice


Hide

Recommended Posts

Dao bih ti ja imam keca i dvojku original ;) al mi uzeo ortak i ne vraca :D

zajebi te smorrovinde, han-solo-e i sranja, uzmi Spellforce, vodish heroja koji treba da izgura svoj grad i vojsku na neki vishi polozaj, a sa tom konfiguracijom, netje ti seckati masovne bitke ala lotr [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa pazite ipak fallout je mamara ali jako veliki broj "novih" igraca ce odbiti 1. njena "losa" grafika 2. Igranje na poteze

dosta ljudi se jednostavno smore sa igrom i nikad ne skontaju kakvo je igra u stvari blago...

jebga

nabavi evil islands igra je skroz ok igra, super grafika, sam pravis predmete, magije bruka izgledaju samo sto su los balans uradili izmedju ostrva, na prvom ti mag ne znaci nista jerbo je govno tesko, na drugom ne mozes bez njega a na trecem... pa ne znam na trecem sam popizdeo jer je bila jedna mnogo zajebana misija :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a razlika izmedju dobrog i loseg je u 3 questa nekolicinu dijaloga i tvog izgleda, jel?

istina fallout sada mozda deluje odbojno pogotovo za mladje narastaje ali ako nekog zanima nesto vise od grafike i upotrebe refleksa ipak pruza neponovljivo isustvo za ulozeno vreme na adaptaciju na sad vec ruznjikave sprajtove i poteznu borbu koja mislim da je jedna od meastralnije odradjenih u svim igrama :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zajebi te smorrovinde, han-solo-e i sranja

stekao si neprijatelja... ! :D

elem... nemoj da je neko rekao enshto loshe za fo1 il 2 ... onaj brader hud of stil pljujte ako ocete..

al mog bozarka nemojte dirati...

igra koja je iznad svih, recimo nivo bogova to je fo1 i 2 ... cela spika, izgled i ceo taj fazon... svaka cast bajama na savrshenoj igri...

hodam tiho i nosim bozara sa sobom... il kako vec ide:)

za sve gamere koji zele da igraju igrice... fallout je igra koja je obavezna... isto kao bukvar, il shta ja znam hrana koju jedeno... fallout je vishe od igre...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...