Jump to content

Novi realm(ovi)...kad?


KAPAMA3OB

Recommended Posts

eh eh novih realmova vjerovatno nece biti josh nekih mjesec jer je blizz u zadnjih mjesec ili 2 ubacio dosta novih realmova ...ja sam pravio altove na svim samo da vidim kakvo je stanje za sad je realm "dentarg" po mom misljenju naj noviji tj ima stvarno dosta low lvla a stvarno malo high lvla npr u westfallu je danas bilo 50+ ljudi sto je odlicno za razliku od drugih realmova , na drugim je po 10ak ljudi u westfallu iako su novi [:)]

nadam se da sam pomogao

P.S. svi novi realmovi i poneki stari imaju populaciju "recomended" [:)]

Link to comment
Share on other sites

novi serveri = pve = ako hocesh da idesh sa guildom i "prelazite igru" da ubijate end game monstere i slichno

high populated serveri = pvp = idesh u battle groude i fightujesh se sa hordom / alijansom

zasto ?

zato sto na tim novim serverima nema mnogo ljudi = stbilniji su serveri i nikad nema cekanja da udjesh

a ovi gde su puni = vishe se igra pvp jer ima vishe ljudi i brze upadash u battlegrouds :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

idi na sajt i imas sve informacije vidi koji je server pun koliko ljudi ima lvl i to..

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

... Idi slobodno na nov realm, brzo se nabudzi udji u dobar EndGame guild i uzivaj ...

I onda se malo smori od PvE, prijavi se za AV, reci bratu/sestri/mami/tati/dedi/babi/devojci/decku/psu/macki/papagaju...da na svakih 10ak min pritisnu 'W' da te ne bi disc i idi u bioskop, pa na veceru, malo prosetaj da se hrana slegne, i onda se vrati, pa sacekaj jos koji sat pre nego sto dobijes invitation za AV... [xx(]

Pazi, ako neko hoce samo PvE, onda valjda ide na PvE servere.

Na PvP serveru mozes da igras i jedno i drugo, ALI, ako je server nov tesko da ces u skorije vreme imati dovoljno ljudi za nekoliko AVa istovremeno recimo, pa ces morati da cekas i po 4 sata da bi samo usao u jedan...

Takodje ekonomija high-pop servera je mnogo realnija i lakse ces doci do nekih stvari.

Sto se tice end-game guildova, samo moze lakse da ti bude da upadnes u neki na high-pop serveru...posebno ako tek pocinjes sa WoWom, jer dok to dodjes do 40og, pola servera ce biti 60ti, posto imaju druge charove i znaju igru...

Sta ti vredi ako si u guildu na low-pop serveru, ako taj guild jedva radi MC...ili ako postoji samo 4-5 guildova koji su se vec popunili i ne mozes da nadjes ni jedan dobar koji hoce da te primi...

Jedino sto je losije kod popunjenih servera je to sto ponekad mora da se ceka, ali...

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

^^ po tvom za pocetnika (mislim za new c) popunjen server,pa dobro!,jedino sto moras da bacas graske kaces da se konectujes al dobro :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ako zelish nov realm sa svim aktivnostima sad i u buduce mozda bi dentarg bio pravi izbor ja se htio ulogovati da igram warra malo kad ono  realm je full :P

to obecava ^^

Kada otvore novi server, max cap je mnogo nizi od standardnog, da bi ga polako punili. Zato si naisao na red. Haum je imao redove od po 4000(!) ljudi, a gle sad...

Link to comment
Share on other sites

^^ po tvom za pocetnika (mislim za new c) popunjen server,pa dobro!,jedino sto moras da bacas graske kaces da se konectujes al dobro :)

Ne nego treba da igra na praznom serveru, pa onda kada malo udje u stos reroll na neki popunjeniji [;)]

Pazi, svako ima pravo na svoje misljenje, ali igrao sam na Shadowmoonu i sada na Haomu, i mnogo mi je bolje bilo tamo da sacekam malo, ali cim udjem u IF biram gde cu da idem jer 50 ljudi vice LFG ili LFM, nego sad da udjem odmah pa cekam 3 sata u Org vicuci LFM UBRS, WE GOT KEY, WE WILL SUMMON U etc. O BG ne bih ni pricao, stvarno se ceka po 4 sata na AV...a ne secam se da sam video dva istovremeno...

Na Haumu je bila extra vest da je ubijen Ragnaros...i to skoro... :/

Link to comment
Share on other sites

Ne nego treba da igra na praznom serveru, pa onda kada malo udje u stos reroll na neki popunjeniji    [;)]

Pazi, svako ima pravo na svoje misljenje, ali igrao sam na Shadowmoonu i sada na Haomu, i mnogo mi je bolje bilo tamo da sacekam malo, ali cim udjem u IF biram gde cu da idem jer 50 ljudi vice LFG ili LFM, nego sad da udjem odmah pa cekam 3 sata u Org vicuci LFM UBRS, WE GOT KEY, WE WILL SUMMON U etc. O BG ne bih ni pricao, stvarno se ceka po 4 sata na AV...a ne secam se da sam video dva istovremeno...

Na Haumu je bila extra vest da je ubijen Ragnaros...i to skoro...  :/

ne znam shta nije u redu sa bg na haumarushu,ovih dana wsg se igra do 4,4:30 ujutro..... av sux anyway

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...