Jump to content

Trazim stan --- neki normalan


Demian

Recommended Posts

gde ? u bg-u ? koji deo te interesuje ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Srecno u trazhenju toga. Ako te ukenja, ukenja te. Znaci tri osobe koje poznajem su u skorijem periodu jurile stan, jedna na kraju nasla preko rodjaka, drugom liku postar "dao tip" da neka baba izdaje, i drugarica neka preko ortaka nasla. Znaci nista oglasi, ovo ono.

Link to comment
Share on other sites

ma....Ja trazim dvosoban stan , do 70 kvadrata, iskljucivo na NBG-u, do 400 evra,

I NE MOGU DA NADJEM NISHTA NORMALNO.NECU DA STANUJEM KOD GLUPE PIRAMIDE, GOD DAMN IT!!!

Shalu na stranu, stvarno je mnogo tsko nacji stan, evo ja se borim vec 2 meseca, treba mi gajba sa 4 kreveta, oko 60/70 kvadrata, i da nije sve u njemu fush i dotrajalo, kao shto to obicno biva.Ako neko zna za tako neshto, a da je u krugu Fontane ili kod Hajata, neka mi posalje PM, bicju mu zahvalan.

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

imam ja namestenu gajbu,izmedju mashinca i postanske stedionice samo sto je zauzeta trenutno,grabe se studenti :)) samo je cifra 280e ;P oko 60 kvadrata... ,ima cable/adsl/isdn ,znaci mozes da biras,sve je omoguceno :) jbg,ne znam do kad planiraju da ostaju ovi trenutno....

Edited by AyS
Link to comment
Share on other sites

imam ja namestenu gajbu,izmedju mashinca i postanske stedionice samo sto je zauzeta trenutno,grabe se studenti :)) samo je cifra 280e ;P  oko 60 kvadrata... ,ima cable/adsl/isdn ,znaci mozes da biras,sve je omoguceno :) jbg,ne znam do kad planiraju da ostaju ovi trenutno....

to fazon nista ne prodajem samo se hvalim ? :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...