Jump to content

Chromaggus


modjo

Recommended Posts

BTW da se zna.. shto brze levelujete to vam brze raste kita!!! [:D]

Ja nisam a i jesam. Nisam jerbo moram da koristim moj 1337 engl0sh skiilz a jesam jerbo vishe gank targeta koji tje posle da mi plachu na forumu! BTW ko ostavi nickname svog chara, dobija gratis +1h corpsecamp! [:D]

Dada druida ces da ubijes, oce to :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad da rapravljamo chija je kita veca:

Brate alijansa jeste gej.. pogledaj samo te PvP art-ove, sve jebeni paladini melee a casteri sve neke bozitjne jelke. DA SI MUSHKO UZEO BI HORDU!

Nemoz jace argumente da smislish? Kakve veze imaju artovi aman...

A to ko igra na hordi me totalno ne zanima, ima da napravim gild "One Man Army"
Mora da si Lock ili Hunter

Ja sam poceo da igram mesec dana nakon otvaranja servera, dok Srbi jos nisu znali za taj server,
Ja krenuo shamana drugog dana servera. Zasto mislis da si samo ti cuo za nove servere?:) Poenta je sto sam ga obrisao i krenuo alijansu da bih igrao sa ljudima koje znam... ja volim da igram sa srbima. Jeste, govna smo, narocito smo sebicni, ali sta sad. Da necu mozda radije da nabadam engleski sa shvedjanima? Dosta mi je kvazi-profi likova...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Pobegao sam na isti nekim delom i zbog Srba, jer smo govna, uvek cemo da upropastimo sve(cast izuzecima), cak i Hrvat i Bosanac(u proseku) ce biti korektniji nego neki Srbin.

Polako mi navire pegla chim pochne ta cela "mi Srbi smo govna" pricha. Ne verujem da je josh uvek in...

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

ovako, nisu svi govna, ali je procenat sve veci i veci, jer...

ti mislish da i medju englezima nema "mi englezi smo pichke". I nema(tj. nemozhesh da prochitash), jer ce svako ko to napishe dobije pitanjce od moderatora da li je normalan i obrishe mu se post. A to bi trebalo i ovde da se radi.

Svi drugi su kulturni ne zato shto vole to, nego zato shto postoje sankcije sa neposlushne i shto je najbitnije tamo ih PRIMENJUJU.

E kad bi ovde par ljudi dobilo zabranu postovanja 14dana, video bi da li bi se proseravali vishe.

A rasprava o tome ko je u pravu samo govori o tome ko je dete.

I mnogo smeta shto se svi u sve razumeju i svi o svemu pishu, tipa prochitao sam negde na .com i to mora da je tachno.

mada shto se ja nerviram...

a i mrzi me da brishem ovo

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Rofl ljudi nauchno je dokazano a i potvrdjeno da je killygor srbin rofl ... zasto bismo se onda uopste raspravljali dodjavola !!!

nadam se da ne treba da pojashnjavam ko je cuveni kiligor ... rushilac svetova , umobolni pacenik , prepredenog i nadasve naivnog izgleda sa velikim drnim djecacki ocima iza kojih se krije neopisiv zlo i sam djavo ga se boji ...

ffs , o cemu mi ovde rasravljamo ... i sa jevrejom bi se eSeSovao nego ishao sa takvima ... :(((

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Rofl ljudi nauchno je dokazano a i potvrdjeno da je killygor srbin rofl ... zasto bismo se onda uopste raspravljali dodjavola !!!

nadam se da ne treba da pojashnjavam ko je cuveni kiligor ... rushilac svetova , umobolni pacenik , prepredenog i nadasve naivnog izgleda sa velikim drnim djecacki ocima iza kojih se krije neopisiv zlo i sam djavo ga se boji ...

ffs , o cemu mi ovde rasravljamo ... i sa jevrejom bi se eSeSovao nego ishao sa takvima ... :(((

Storme..................brate..................napishi knigu o Killyju moooooolim te. [:D][:D][:D][:D]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Storme..................brate..................napishi knigu o Killyju moooooolim te. [:D]  [:D]  [:D]  [:D]

imam kolekciju ... naravno moram da je dovrshim uzorcima njegovog napacenog tela :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Rofl ljudi nauchno je dokazano a i potvrdjeno da je killygor srbin rofl ... zasto bismo se onda uopste raspravljali dodjavola !!!

nadam se da ne treba da pojashnjavam ko je cuveni kiligor ... rushilac svetova , umobolni pacenik , prepredenog i nadasve naivnog izgleda sa velikim drnim djecacki ocima iza kojih se krije neopisiv zlo i sam djavo ga se boji ...

ffs , o cemu mi ovde rasravljamo ... i sa jevrejom bi se eSeSovao nego ishao sa takvima ... :(((

OMFg im a legend [8)]

btw jedna stvar je sigurna na srbiju treba baciti ATOMIC BOMB [:o)][:I]

Link to comment
Share on other sites

to bi bilo isuvishe neefikasno pomrlo bi sve sem bubashvaba / paladina i kiligora ... sve ono sto i treba da se odstrani ... ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

yap yap ///

hehehe zamislite kiligora kako skache u sobi i odbija se po njoj kao u bezvazdushnom prostoru divljajuci u cucecem polozaju sa nakostreshenom kosicom ... lol

prajsles :)

btw na kromagusu nastavljam tek mozda od iduce nedelje ... ako ikog interesuje uopste ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kiligor nije lichnost

to je ultimativna rechca za opisivanje svega negativnog i zaista gadnog ... npr kada ti se povraca kada vidish nekog demetna samo kazesh kako je kiligorast ovaj pacodlaki majmun i sve si lepo lakonski opisao ... naravno svima treba da bude jasno da je ipak sama suhtina kiligora daleko gora od bilo kog prosechnog smrtnika i njegovih dela .

thx

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Odakle je taj avatar uopste?:) i meni je skroz freaky...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Odakle je taj avatar uopste?:) i meni je skroz freaky...

Nemam pojma.

Smori me stari pa sam poceo da caprkam po mojoj mini kolekciji slicica (4Gb) i slucajno naletim na ovu boleshcinu.

Neko mi je rekao shta u stvari ovaj rakun sa gigantskim, jelte, jajcima predstavlja, cini mi se da je Termos, pa ako ga ne mrzi da ti detaljno objasni njegovo znacenje, neka izvoli. [:D]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...