Jump to content

Jeste za turnir?


Recommended Posts

ja nemam nista protiv toga sto neko kaci repove , da me ne shvatite pogresno.Ja sam samo reko da ih ja nebi nikad kacio , a svi koji su mi ikada zatrazili neki rep su dobili bilo dali je to moj neki ortak kog znam ili ne znam , slao sam par puta na mail , preko msn etc ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nemam nista protiv toga sto neko kaci repove , da me ne shvatite pogresno.Ja sam samo reko da ih ja nebi nikad kacio , a svi koji su mi ikada zatrazili neki rep su dobili bilo dali je to moj neki ortak kog znam ili ne znam , slao sam par puta na mail , preko msn etc ...

istina :) uvek mi salje :) repove

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Niko, niko izvini o great one :) Josh samo jedno pitanje za Mileta i Yuria ok? pa se vracam na topic. A shto je to toliko jebeno loshe da okachish svoj rep ako si dobio nekog extra lika? Ne znachi odmah da si snob ili prepotentan ako se hvalish - ali ako imash sa nechim da se hvalish! Npr. ako shetash do jaja pichku, zavrshish neki do bola tezak fax, osvojish turnir u bilo chemu... neke stavri za koje si samo ti zasluzan kapirash? Shto ne bi bio ponosan na sebe i hvalio se boli te kurac jel tako?

Nego Highly i Igore jel moze onda 21. da bude konachno da se zna vecina ljudi je za ( jedino bedak zbog Mishe ) pa nek bude onda tad!

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...