Jump to content

DRAMA NA TURNIRU U AS-u


Gumiflex

Recommended Posts

Poz svima...

Evo sabrao sam se posle 10 burnih dana i resih da i ja kazem nesto o turniru...

Bilo je veoma velikih propusta u organizaciji sto od strane mene sto od "pomagacha"...

Ja sam dao sve od sebe da turnir prodje u najboljem redu :

Objavio sam na vise sajtova da ce se turnir odrzati ; okrenuo puno brojeva telefona ; lepio plakate ; sredjivao racunare... Proveo sam 2 dana pre turnira u igraonici bez sna sredjujuci racunare ispocetka i praveci raspored racunara ( 5 sa jedne - 5 sa druge strane ) tako da je na racunarima ostao samo windows , drajveri i cs 1.6.

Na dan zreba pocela je agonija : 3 ekipe otkazuju dolazak zato sto su cule da igraju sa kgb-om glorijom i gcv-om, onda neki imaju pare, neki nemaju, neki imaju pola.... uzas.

Onda je nastao problem pri pravljenju zreba - bilo je 14 ekipa koje su najavile dolazak a to nije dovoljno za knock-out sistem takmicenja. Vecina njih je bila za to da se oganizuju grupe a ja sam znao da je to nezivodljivo jer bi trajalo 5 dana, medjutim niko me nije slusao jer nisam mogao da dodjem do reci od kapitena ekipa i dezurnih smaraca...

Na kraju sam dosao do reci i predlozio da se ubace 2 zamisljene ekipe koje ce neko izvuci u zrebu a ona ekipa koja ih izvuce..ide dalje.

Tako je i bilo...a onda kada su pancevci culi da igraju sa kgb-om rekli su da nece doci.....i ostale ekipe...

Turnir je poceo ok...testirao sam to vece sve kompove i sve je bilo u najboljem redu - naravno ne kako su neki navikli ali opet ok i korektno...fps je padao samo kad se baci vise smokova...

Onda je dosao GcV ujutro i sjebao mi jedan monitor!

nije im prijalo osvezavanje od 85 hz pa je neki pametnjakovic stavio na 100 pri rez 1024x768 i eto prvog sranja.

Mojo Ladies se isto dosta zalio kako ne radi ovo ; ne radi ono...istina bilo je nekih bagova koji mi nisu bili jasni ali nisam mogao nista SAM da uradim jer mi niko nije pomagao...npr sv_restart 10 ne radi nego odma restartuje za 1 sec. (!!!!!)

Neko je poceo da drka konfige po kompovima pa je i tu doslo do problema sa kontrolama....joj samo kad se setim odma me glava zaboli.

Prvi dan se zavrsio koliko-toliko dobro.

Drugog dana su se odigrali "bitniji" mecevi. Najvise me nerviralo to sto je bila puna igraonica i nisam mogao ni da sudim ni da nadgledam mec kako treba a kada bih zamolio ljude da izadju dobio bih odgovor "pa niko se ne zali..."

Onda je neki pametnjakovic slucajno zakacio mrezni kabal koji je isao od servera do switch-a i sjebao server tako da je neko iz glorije morao da napravi server. Kasnije sam sredio server...

A najtuznije mi je bilo a sad mi je smesno , kad je GcV zapalio posle poraza od kgb-a i nije platio!!!!!! e tuge majko moja....

U finalu je nastala prava agonija - hyber me je pitao sta se igra u finalu i ja sam mu rekao da se igra dE_nuke dok je jedan od "suorganizatora" rekao gloriji da se igra i nuke i train. U finalu je bilo dosta vredjanja od strane glorije i njenog vatrenog navijaca ; zaboravih kako se zove - nije ni bitno. Posto su dule i confy cutali, ja nisam hteo nista da kazem. Posle pobede kgb-a i njihovoj nameri da krene gajbi glorija je pocela da protestvuje jer su mislili da se igra 2 mape. I tu krece drama od 2 sata svadjanja...prepirki zamalo i tuce...

Poele su neke optuzbe za bacene fleseve od kgb-a onda ovi su se zalili za vredjanje....

Na kraju je bio dogovor da se odigra jos jedna mapa iz sesira i da se prizna nuke i tako je bilo. Glorija je povela sa 12-3 na cbble-u kao CT a onda posle menjanja strana kgb uzima 14-0 ....

Da napomenem da su ukradene sledece stvari:

5 mx 300 miseva, moj mx310 moj hard disc od 80 gb sa 50 gb muzike i podataka vezanih za skolu i moju porodicu, graficka kaerta ATi 9000, polomljen je jedan prozor, jedan sto i jedna stolica i to ce sve biti odbijeno od moje plate, a jos da napomenem da je moj komp riknuo u igraonici....

Sve u svemu, turnir je prosao ajde da kazem ok a igraonica tj JA imam vise stete nego korisiti od njega jer ja sam bio odgovoran za sva desavanja u toku turnira.

Umesto 18000 dinara ( tolika mi je plata ) dobicu mozda trecinu a jos treba da kupim sebi mis, plocu, procesor, hard i graficku ( moju cu da dam igraonici...)

Jako sam razocaran u klanove, jos mi ne ide u glavu da su spremni da se svadjaju i tuku zbog jedne glupe igrice....

poz, toliko od mene....odoh da spavam godinu dana

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa samo si ti kriv shto to nisi organizovao kako treba. igrachi su takvi kakvi su i tvoja je obaveza kao organizatora turnira da njima udovoljish i da se njima prilagodish. sledeci put (ako ga bude) pamet u glavu i pokushaj da izvuchesh neke pouke iz greshaka koje su se ovaj put dogodile.

Link to comment
Share on other sites

auuuu

neverujem koje strasne stvari...

pa ovi nasi ljudi su dno dna definitivno. Ali gcv kao ekipa koja je cenjena ,da prvo sjebe monitor a drugo da ode a da naplati... no comment

a tek ovi likovi sto su pokrali miseve,e i ovo me je iznerviralo sto su ti uzeli hard gde imas porodicne stvari... auuu katastrofa

jadan ti,neces ni platu primiti a imao si dobru volju da sve prodje super za ''kanterase''..

jednostavno si trebao da prekines turnir cim si video da ti nesto ne dostaje ili tako nesto i da ih sve izbacis napolje,pa boli te uvo posle da li ce te ogovarati,prozivati ili sta vec,vazno je da si ti sve ostalo sacuvao i ne bi bilo ovolika materijalna steta....

stvarno jbga teski

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Gumi i pored tvoje dobre volje kao sto rev rece izvuci pouke iz ovoga sto se desavalo, ja da se pitam ja u zivotu ne bih vise organizovao tur. A za pokradene stvari i sve ovo stvarno mi je zao, posle nek jaucu counterasi sto nema turnira.

Nadam se da ces sto pre stati na noge i zaboraviti sve ovo sto se desavalo.

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

pa samo si ti kriv shto to nisi organizovao kako treba. igrachi su takvi kakvi su i tvoja je obaveza kao organizatora turnira da njima udovoljish i da se njima prilagodish. sledeci put (ako ga bude) pamet u glavu i pokushaj da izvuchesh neke pouke iz greshaka koje su se ovaj put dogodile.

ee vidis tu je problem, trebao je sve da napravi prije turnira i da objavi sve kako je i sta je, kome se ne svidja neka i ne dolazi !!! Dokle god ti njima ugadjas oni ce sve vise i vise izmisljati!!!

Link to comment
Share on other sites

slazhem se potpuno. prvo, shta ce puna igraonica ako se igra turnir. ko ne igra - izvolte napolje. kradju sredish korishtjenjem plastichnih vezica, uplate tako shto trazhish da ti se plati pre turnira. takodje pre turnira se osmisli sistem takmichenja u zavisnosti od toga koliko ekipa se pojavi i sve ekipe koje dodju se odmah obaveste o njemu. to su sve sitne stvari na koje nisi obratio pazhnju i desilo se to shto se desilo.

Link to comment
Share on other sites

samo mi reci jednu stvar ti si to orgnizovao onako za sebe ili za gazdu?

ako si za gazdu sto bi mu ti placao ono sto je sjebano ili ukradeno!??!? mislim ako je sjebano jebiga desava se ako je maznuto pravac panduri i nek prijavi nn pocinioca a to se isto tice i tvojih stvari mislim sto ih ne bi prijavio???? nije to maznuo neko 7mi to je maznuo neko od igraca a to sluzi samo njima na cast ...

a sto se tice GCV-a ako namerno nisu platili onda stvarno lose sa njihove strane a i sdruge strane sto bi ti platili sam si kriv sto nisi uzeo svima cash pred pocetak turnira.

Link to comment
Share on other sites

Prvo za sve si iskljucivo sam kriv.

Poznato je da kod nas CS ne igraju normalni ljudi vec je 85 posto malih cigana i glodara.

Ti si kriv sto nisi :

Trazio pare unapred - deo igraca CS (posebno GcV) je cuven po svom glodarstvu/cicijasluku/volji da zdrpi-prevari,

Nalupao nekoga,

i sto si organizovao turnir. Velika vecina CS igraca je poznata po 1337 skilovima za hardwer, s tim sto ne znaju sta je kuler.

Ja sam jos 2002 u februaru (mada je sve proteklo kul) obecao sebi da necu praviti nikad turnir za male glodare koji ne znaju ni bukvar da otvore.

Pravi turnir u Q3/Q4, WAR3, SC,UT, COD ma bilo cemu. Videces sta su normalna deca/momci/devojke, nece biti kradje, bice zezanja.

Rev rece da vezujes miseve/opremu protiv kradje. Znaci i on je svestan kakva je CS populacija bagra (cast za par izuzetaka).

I opet, razmisli, koji si kurac pravio turnir kada si znao u principu da ce biti tako.

Link to comment
Share on other sites

Kad se na mali prostor nadje svakakvih debila, somina, retardi, majmuna, degena, morona, operacija, bolesnika, pacijenata... ti si odlicno prosao!

hehheheh....... [:D]

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Evo ja da se javim , pare nismo dali zato sto smo zaboravili , izgubili smo mec i smoreni

onako svadjali se i otisli ! Te pare smo dali KGBovcima posto su nam oni ortaci i ne bi ih zajebavo , vecina njih je i bila u fazonu ma treba ! Sam si kriv sto nas nisi podsetio , to nije moje da mislim dali sam dao ufur ili ne , iskreno me bole kurac ako ne trazish ko te jebe , a i te prica kako si nas jurio i kako smo pobegli , mani me toga mi smo odande se vukli do stanice i blejali na stanici jos jedno 15 mina zato nemoj da se lozish decko, da smo stvarno hteli da zapalimo sa parama i da si nas jurio mogao si samo batine da dobijesh !

A ti Igore mi se napusi kurca , i nemoj da mi pljujesh klan kad nemash osnovu za to , to sto su tebi neki ljudi iz mog klana duzni tamo pare to je takodje tvoj problem , sto ih pustash da igraju na dug ! I zbog toga sigurno nismo glodari i cicije ! Brate ne mozesh da okarakterishesh osobu kao ciciju zato sto ti ne daje pare za igranje , bole me bash kurac za vashe igraonice i da vam placam vreme , ako ste glupi igracu za dzabe, ako treba za drustvo cu dati i 10000 dinara , ali u igraoni necu ! Ko vas jebe !

Link to comment
Share on other sites

Heh....moram priznati da sam merio stopericom za kolko ce se neko od vas javiti.

:)

Nemoj tako nije lepo da ljude koji su vas sponzorisali nazivas glupima :)

Kak je to ruzno sto si mi napisao ovo oko kurtza :(

Smrtz

Link to comment
Share on other sites

nemoj da se nervirate...gumi jbg..znam da si izgubio 3kg ali sta je tu je... [:(]

nemoj vise da pravis tur..nikadaaaaaaaaaaaaaa...jebes cs [:D][:D][:D]

aj vidimo se...........

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...