Jump to content

Recommended Posts

I meni je dechko monogo gotivan,i stvarno mi je drago sto je ushinuo onu fabrichku greshku...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

repovi :

http://war3.ogame.net/replay/

tu su mnogi repovi sa tura...

Ja mnogo gotivim ToDa i drago mi je sto je dobio sugavog Moona...

word

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma bre moon se zajebavo opusteno, a tod je uz skyja i ludoG bjarka najveci skiler

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

LJudi djavola se Moon zajebavao.....to sa pitlordom je prekombinovao....on preteruje ponekad ali i kad preteruje on je odlican....A to je probao jer je na turtlu problem close spawn elfu protiv humana zesci....(militia rush) pa hteo covek da proba...sjebo se ...shta ces.....a mass fery dragoni nisu sprdnja..Moon u zadnje vreme igra tako protiv humana...ako ste gledali kako je na azijskoom ladderu izgubio od Rainbow-a u borbi za 3-ce mesto..isto je pokusao to...ali mu nije islo....pokusao je i protiv Farseer-a kad je u jednom mecu igrao kao Human (mislim Farsser je bio human ...na turtle-u isto) isto u zavrsnici azijskog laddera...

Tako da ...meni se cini da Moon od kada je pobedio grubija da misli da je bog...pa da mu svaka strategija moze doneti pobedu koliko god neefikasna bila...zato je i u zadnje vreme izgubio puno duela....od svih rasa....taman da se malo vrati na zemlju....i onda ce o5 da gazi ko nenormalan..imo

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

ma ne moon hoce da bude atraktivan za publiku,dosadila vise sablonska igra...

a to sto misli da je bog posle pobede nad grubbyjem nije tacno monn vs grubby : 28-36

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

rofl,za informaciju...odakle to izvuche,zar ima nekog ko to prati?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...