Jump to content

svinje ili papuche


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

научио сам да ослободим Вепра из себе, макар ме то коштало живаца и патње јер идем против својих уверења и година рада на себи, научио сам да будем Играч, иако бих волео романтику без Игре.

imash topinu za ovo Drale-san [:D] samo shto daleko od toga da je learning curve gotov ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@Ignis Dei teoriju

Slažem se sa tvojom pričom, samo što ne bih baš rekao da su sve takve, ali ogormna većina jeste (jedno 90 %).

Imam mali dodatak, te ribe, tj. kasnije žene ako dobiju sinove, provereno ih pretvore u pičkice jer se na taj način leče od veparštine. Tako na indirektan način se osvete tom svom vepar-muškarcu uskraćujući mu odgovarajućeg naslednika, sina-veprinu. Znam nekoliko ljudi kojima je ćale bio homo brutalis, ono, batine, čvrsta ruka i to, jedan je postao derpe, drugi je totalno femniziran, a trećeg sve ribe vuku za nos i prave ne papuču, nego patofnu od njega! Znači, ovaj dodatak važi ako se riba uda za takvog tipa, ako nađe nekog pitomijeg da osnuje porodicu (bez obzira što je i dalje pali muškarac-vepar) onda je druga priča.

Edit:

Imam još nešto, niste svesni koliko riba se loži na simulaciju silovanja tokom seksa. (da me neki genije ne razume pogrešno, znači riba koja već hoće da se kara). A da je pitate, maco, jel bi volela ti malo grublje, rekla bi, šta je s tobom, šta ti pada na pamet, a kad ne pitaš....poludi... Tako da to je ono o čemu ignis priča, voleeee da se folirajuuu... Samo to treba da brude promena, a ne stalno tako da je... tretirate... :)

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

imash topinu za ovo Drale-san [:D] samo shto daleko od toga da je learning curve gotov ;)

обећања, обећања... [8D] па нисам ти ја женско, Цицане [;)]

човек никада не научи, у суштини, ништа о женама. питање само је колико ћемо да играмо Игре и Игрице (то бар није никаква мудрост), и када ћемо, и да ли ћемо икада, налетети на ону уморну од игре, и да ли ћемо знати да ли је она та, и да ли ћемо себи дозволити да будемо памук и њој се препустити на милост и немилост (е то је мудрост). чињеница је само да ћемо бар једном то морати да урадимо ако мислимо да икада будемо срећни у животу, јер се од играња нико никад није усрећио (осим баналног пумпања ега).

оно што је сигурно је да никад себи нећу дозволити да се одрекнем љубави, оне чисте и искрене, само ћу морати да научим још боље да се штедим и чувам.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

i muzjaci i zenke ce se folirati i jesti govana dokle god im se moze. onda dolazi trenutak kada skapiraju da je mnogo vremena proslo i da je frka, i prestaju sa tim igrama i foliranjima, otvaraju se, uozbiljuju se i tek onda sa cvrsto postavljenim nogama na tlu traze sebi ravnog i sa kim ce se skapirati. neki uspeju, ali uglavnom ne. ja licno nisam optimista da cu upoznati devojku s' kojom cu se uzajamno upotpuniti i eventualno sklopiti brak iz ovih razloga:

1. retko koja moze mene da skapira

2. imam visoke kriterijume (govorim o zeni koja treba da nam rodi decu kojote(mislim ne tebi i meni, vec njoj i meni))

3. previse umem da budem seronja

4. pitanje da li cu doziveti da nadjem takvu osobu jer zelim da uradim jos nekoliko stvari gde ozbiljno mogu ugroziti svoje zdravstveno stanje i fizicku egzistenciju (volim adrenalin, sta cu) i

5. mislim da se preterano ni necimam oko toga (onako, iskreno) upravo zbog stavke 1.

a sex? to je potreba... ali, lepo je kada posle toga imate o cemu da pricate. vodjenje ljubavi? to je nesto sto malo ko dozivi. ja sam imao tu srecu da skinem mrak sa devojkom sa kojom je postojala uzajamna zaljubljenost. a koliko ljudi time moze da se pohvali?

neka kaze neko da sam papucar, vilicu cu mu polomiti! (to ume strasno da boli, znam iz licnog iskustva).

edit/ btw, ne svrstavam sebe ni u papucare ni u svinje, zato sto ne postoji univerzalni kriterijum papucara i ovog drugog, jer jedna osoba moze biti papucar u odnosu na osobu X, a u odnosu na osobu Y da bude tezak smrad.

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Hm? Ae sad i ja da budem ozbiljna. Chemu generalizowanje i trazenje sawrshenstwa kad ono ne postoji. Mislim ne moze jedna osoba da ima swe, bash swe. Treba se prilagodjawati i to uzajamno, a ne ochekiwati od njega da bude princ o kome sanjamo (za mushke princeza), jer u tom sluchaju suwishe kasno skapiramo da smo se uprawo wezale za konja/swinju... nazowite to kako wam drago. Jednostyawan kompromis chuda chini.

ja sam imao tu srecu da skinem mrak sa devojkom sa kojom je postojala uzajamna zaljubljenost. a koliko ljudi time moze da se pohvali?

mogu da se pohwalim time. i mogu wam reci da je to najlepshi osecaj na swetu. Woditi ljubaw sa osobom do koje ti je iskreno stalo.

a potrzawam i sex kao fizichku potrebu, jer ipak to je sastawni deo ziwota.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

oddball respect and support in all u say :o)

grrrrrrr zaborawljam slowa

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao tu srecu da skinem mrak sa devojkom sa kojom je postojala uzajamna zaljubljenost. a koliko ljudi time moze da se pohvali?

Pa evo, recimo ja sam u tom trenutku bio veoma zaljubljen u njenu picu, pica je deo njen, pa sam fakticki bio zaljubljen u nju [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisu vicnije, nego nama vishe seva paja da se smaramo sa manipulisanjem. A one ionako nemaju p posla.

ma ima nas raznih... tachno je da se zhene vishe bave tim, ali znam ja i podosta drugara koji rade isto.

Ma stvarno? :)

Ribe sa foruma ne padaju na te fore icon_smile_big.gif

To je ustvari mehanizam protiv grize savesti eonima ugradjivan u ljudsku svest. Time stices utisak da si tim palacinkama zasluzio da je jebes, a ne da je samo koristis roflmao.gif

iako ZAISTA nemam nishta protiv tebe, opet mi nekako ide na kurac taj stav i trip da si 1337 lover, koji zna sve tajne puteve do zhenskog srca (i kreveta), a mi ostali smo samo smrtnici koji treba da uche od tebe.

bole me bre kurac da muvam ribe na forumu... ili uopshte preko neta. ako mislish da se "pretvaram i lazhem" na forumu zbog cele 4 ribe koje ga posetjuju (i od kojih me nijedna ne privlachi, makar po postovima koje ostavljaju... ali kao shto rekoh, ovo je forum pa se sve da shvatiti drugachije) onda se bolje pogledaj u ogledalo.

Link to comment
Share on other sites

Hm? Ae sad i ja da budem ozbiljna. Chemu generalizowanje i trazenje sawrshenstwa kad ono ne postoji. Mislim ne moze jedna osoba da ima swe, bash swe.

Poznato je ono da muškarac želi: domaćicu u kući, kurvu u krevetu, i damu u društvu. To i ja želim, a sad to pronaći u jednoj osobi je jako teško, ali ipak mislim da nije nemoguće. Muškarci kada biraju ženu najčešće izaberu ili damu ili domaćicu, pa se zato često smucaju po drugim krevetima. Ako bih morao da odustanem od jednog od ova dva, to bi sigurno bila domaćica... Odustati od kurve u krevetu normalan mušakarav prosto ne može, samo je pitanje koliko će to dugo potiskivati i kad mu dokurči (u pravom smislu te reči) veza puca.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

ja licno nisam optimista da cu upoznati devojku s' kojom cu se uzajamno upotpuniti i eventualno sklopiti brak iz ovih razloga:

1. retko koja moze mene da skapira

Naposletku ces skontati da te nijedna ni nece skapirati, bitno je samo koliko razumevanja ima za tebe, i koliko te voli, sve ostalo (sto se tice tebe), je na tebi samome, naravno.

2. imam visoke kriterijume (govorim o zeni koja treba da nam rodi decu kojote(mislim ne tebi i meni, vec njoj i meni))

Svi misle da ih imaju, a na kraju, kad naucis nekoga da volis, bez obzira na mane te osobe, i uspes da stanes u stranu i objektivno pogledas tu osobu, uglavnom shvatis da je ispod svih kriterijuma :)

ma ima nas raznih... tachno je da se zhene vishe bave tim, ali znam ja i podosta drugara koji rade isto.

Pozdravi drugare i reci im da su zene.

iako ZAISTA nemam nishta protiv tebe, opet mi nekako ide na kurac taj stav i trip da si 1337 lover, koji zna sve tajne puteve do zhenskog srca (i kreveta), a mi ostali smo samo smrtnici koji treba da uche od tebe.

bole me bre kurac da muvam ribe na forumu... ili uopshte preko neta. ako mislish da se "pretvaram i lazhem" na forumu zbog cele 4 ribe koje ga posetjuju (i od kojih me nijedna ne privlachi, makar po postovima koje ostavljaju... ali kao shto rekoh, ovo je forum pa se sve da shvatiti drugachije) onda se bolje pogledaj u ogledalo.

Nigde ja nisam napisao da sam leet lover, niti da mislim da se pretvaras. Cak stavise, apsolutno me ne zanimas brate, preterano si ozbiljan. A volim da prdekam na temama gde je makar i najmanja prica apsolutno nebulozna, jer zaista nema nikakvih pravila, i gledam ljude kako se prze "treba ovako, treba onako!" kao da postoji shablon "kako jebati sve zene na svetu i biti mega uber baja". Medju njima i tebe.

I meni ide na kurac to sto nemas ni gram smisla za humor.

Mada mozda i jesam leet, ostavila mi ovo vila pod krevetom kad sam bio mali.

4d81.jpg

aj sad paljba.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

onda dolazi trenutak kada skapiraju da je mnogo vremena proslo i da je frka, i prestaju sa tim igrama i foliranjima, otvaraju se, uozbiljuju se i tek onda sa cvrsto postavljenim nogama na tlu traze sebi ravnog i sa kim ce se skapirati. neki uspeju, ali uglavnom ne.

to o chemu ti prichash je sluchaj kad svatish da si suvishe mator i da ti je dosta glupiranja kojih si furao do tada i odluchish da konachno odrastesh .. vidish meni je takav stav suvishe ono ne znam last century, pa ti se svakog dana u svakom pogledu folirash: na poslu se kezish kad ti dodje mushterija, kezish se prodavachici u supermarketu kad ti pogreshno otkuca rachun, kezish se komshiji koji lupa u 10h ujutru u svom stanu ko zna shta .. i to nikad ne prestaje .. isto tako ne prestaje i ajde tako da nazovem ta igra u pravoj vezi jel ono shto ti nazivash prava osoba koja ce te kapirati ne postoji .. jedino ko tebe moze da kapira si ti sam i to je ponekad pitanje .. znachi govno i tamo i vamo mora da se proguta

sem ako ne izmisle neke custom made wifes .. ono naruchivanje preko neta =)

edit/ btw, ne svrstavam sebe ni u papucare ni u svinje, zato sto ne postoji univerzalni kriterijum papucara i ovog drugog, jer jedna osoba moze biti papucar u odnosu na osobu X, a u odnosu na osobu Y da bude tezak smrad.

postoje jasno zacrtani kriterijumi kada se za nekoga u nekoj tachnoj situaciji kaze da je papuchar, npr:

dogovorio si cirku sa ortacima pre 2 dana, rekao si to ribi, ona te i pored toga iscima time shto kupi karte za ne znam pozorishte za neku predstavu i ti ispalish drushtvo i odesh sa njom .. thats papucha in my book

Chemu generalizowanje i trazenje sawrshenstwa kad ono ne postoji. Mislim ne moze jedna osoba da ima swe, bash swe. Treba se prilagodjawati i to uzajamno, a ne ochekiwati od njega da bude princ o kome sanjamo (za mushke princeza), jer u tom sluchaju suwishe kasno skapiramo da smo se uprawo wezale za konja/swinju... nazowite to kako wam drago.

sve je pitanje jednostavnosti tj prohteva .. shto manje stavki za sebe imash u svojoj predstavi savrshenog to ce ti lakshe biti da nadjesh to savrsheno .. npr neko ko nikad nije jebo (npr Cira [:D]) on bi svaku ribu koja mu pridje i poda mu se smatrao savrshenom .. al tu dolazi kvaka 32 .. pod predpostavkom da Cira izraste u kakvog takvog jebacha i pojebe josh jednu ribu koja je npr lepsha u faci po njegovim novonastalim kriterijmima onda ce ona biti savrshena .. i tako dalje

kapirash shta hocu da kazem .. univerzalno savrsheno ne postoji, al postoji za dati trenutak tj date prohteve u datom trenutku ... jel boze moj mi evoluiramo svakog dana pa ako iole mozga imash i ta tvoja slika savrshenog ce evoluirati

isto tako .. to shto je za tebe savrsheno u tom trenutku ne mora da znachi da je za nekog drugog savrsheno tj univerzalno savrsheno

chisto da zachinim ovaj deo sa dve stvari:

"uf shto bih voleo da sam glup"

"ne postoje savrshene ribe postoje samo savrsheni trenuci"

Pa evo, recimo ja sam u tom trenutku bio veoma zaljubljen u njenu picu, pica je deo njen, pa sam fakticki bio zaljubljen u nju [:D]

kolega [:D] uvek tako jasno objasnite srz =)

Poznato je ono da muškarac želi: domaćicu u kući, kurvu u krevetu, i damu u društvu.

originalna postavka ide: domacicu u kuhinji, kurvu u krevetu i damu na ulici

a obichno dobijaju: damu u kuhinji, domacicu u krevetu i kurvu na ulici [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I shta sad ja kao kazem da sam sawrshena zena... I weruje li mi ko? :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...