Jump to content

svinje ili papuche


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahahhahahaah...volim i ja tebe igz...zato ti i oprastam...nervozan si zbog kolokvijuma...;)

eeeeee...inace....kad dolazis sutra na faks...ae ako dodjes do jedan da mi doneses sve radove iz konstrukcija plzzzzzzzzzzz...ove krovove...plzzzzzz...trebaju mi resetkasti nosaci:))))) ajde ajde ajde...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

cika igi je dao sve to svom rodjenom bratu tukiju,tvom kolegi sa godine, koji je to izgubio...ali ako imash neka pitanja, navataj me preko icq-a ili dodji na rhh ili cekaj ponedeljak da ti objasnim (sutra nisam na faksu, jer sam prepodne na aerodromu a poslepodne se odmaram od tri kolokvijuma u nedelju dana. To i ja spremam za januarski rok, tako da se svega secam

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

aaahaha koji topik : ))) zao mi sto ga nisam odma na pocetku overila,ovde je uglavnom sve receno...

sto se mene tice zlatna sredina je najbolja,ne valja kad je tip bezobrazan ili tako nesto,al isto tako ne valja kad nema bRe svoje ja i kad mi govori da sam u pravu i kad lupim najvecu glupost samo da mi se uslihta...a bilo je takvih...dosta...

ehm, zashto ti na niq pishe qchkica??? tvoj izbor ili kruko hackuje 4 revenge of some sort?

@ therion

.. pa nije resenje ignore.. resenje je crash/kill 'n' destroy [:D]

chrast mi...

[;)]

ckd ostaje naravno, ali za sada jednostavno odmaram zhivce, kasnije tjemo o strategijama i ljudskoj anatomiji [:D]

Link to comment
Share on other sites

ehm, zashto ti na niq pishe qchkica???

a sto tebi u niq pise Therion? ( :

na nekom 4umu jos pre 7368 godina mi je jedan admin (CITAJ svinja iz onog topica) upravo iz rivendZa promenio nik...meni to bilo simpaticno : ) pa mi ostao taj nik i na ircu,pa mi juce jedan uvazeni clan rece da je ovaj bolji od fn,te se ja slozih da mi ga promeni i ovde...

i tako

btw ovo 'uvazeni clan' nije neki hejt,da se ne razumemo pogresno ( ( :

Edited by kuchk1c4

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ehm, zashto ti na niq pishe qchkica??? tvoj izbor ili kruko hackuje 4 revenge of some sort?

Kakve ja veze imam sa njom? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a sto tebi u niq pise Therion? ( :

na nekom 4umu jos pre 7368 godina mi je jedan admin (CITAJ svinja iz onog topica) upravo iz rivendZa promenio nik...meni to bilo simpaticno : ) pa mi ostao taj nik i na ircu,pa mi juce jedan uvazeni clan rece da je ovaj bolji od fn,te se ja slozih da mi ga promeni i ovde...

i tako

btw ovo 'uvazeni clan' nije neki hejt,da se ne razumemo pogresno ( ( :

Therion pishe zbog : http://img.photobucket.com/albums/v645/luk...0_Therion_1.jpg

pa to s tog 4ruma sam mislio da se desilo odje, pa sam se onda setio da su nashi admini poshteni i chasni momci, pa mi napamet pala sabotazha, rech sabotazha asocira na kruka, tako da sorry [:I]

Kakve ja veze imam sa njom? :)

pa ono kao, otkud ja znam u kakve si se poslove umeshao ovih dana, prati te rech opakog hackera :D pa rekoh...

Edited by Ivan_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...