Jump to content

Strazbur-C. Zvezda


GibanicA

Recommended Posts

istripovao sam se da sam negde prochitao da je bio penal [:D]

ovo je ubedljivo najjachi post na sportu ikad.

\o/ maude :P

btw, hajli, mrtvaku.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pakao...nemam sta drugo da kazem

pazite za ovo mogu da budu samo 2 razloga

1. bazel je gruno neke neopisive pare strazburu - ovako objashnjavam NEOPISIVU ZELJU STRAZBURA da nam da gol KOJI IM I NE TREBA...onaj neki manijak celavi trci poi loptu u autu kao da mu zivot od toga zavisi...oni crnci trche ko navijeni a kad su dali go RADOVALI SU SE KAO DA SU UZELI CEO KUP UEFA. mamu im jebem dabogda svi pocrkali u paklu...

2. Bog nam je oduzeo ovaj prolazak zato sto nije fer da u istoj godini i zvezda prodje u 1/16 kupa uefa i SCG osvoji prvenstvo Sveta :) ili barem bude treca...Ono nek neko upamti ovaj post pa nek mi sere nakon 11 jula 2006 ili kad je vec finale sp...

a pixi...treba da otera barem 2 igracha...to su POTPUNO RETARDIRANI kovachevic koji SAMO UDARA NISHTA DRUGO NE ZNA, osakacen je od svake ofanzivne akcije, i naravno pakleni Bishevac koji je do pre 2 godine sedeo na klupi Bezanije a sad mi igra za zvezdu pizda mu materina idiotska...mudrinic nije nista zasro protiv strazbura ali je u principu kreten i ne treba nam,teraj ga u qrac...a purovica na klupu...da ulazi zadnjih 15min...i to je to od njega sto nam je dovoljno...

jebote kolko sam se smorio...ali mora se ovo nekako vratiti...mora nas usrati neshto...opako

Link to comment
Share on other sites

a sto mi drago sto su izgubili od marseja u nedeljuuuu!!!

dace bog pa ce ispasti iz lige!!!

a bili su mi gotivni prosle sezone, dolazili su u 80% slucajeva 3+ kada sam ih igrao

konacno su pobedili nesrecnici u utorak doso 1 na njih. ja ih igro u subotu oni me zajebali nereseno ! koji pederi stalno kontra , da neverujes .

ispasce iz lige ako bude boga

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

ja brate ne znam o kakvom utorku ti pricas,u subotu su pukli od Marseja,a prosle subote su konacno pobedili Nansi (0:1)1:2...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a sto mi drago sto su izgubili od marseja u nedeljuuuu!!!

dace bog pa ce ispasti iz lige!!!

a bili su mi gotivni prosle sezone, dolazili su u 80% slucajeva 3+ kada sam ih igrao

neeee ja bih bas voleo da se desi cudo pa da opet zaigramo u grupi nekog evro takmicenja pa da onda mi njih isprcamo...

ah...pusti snovi... [V]

ali ko ceka taj doceka! [}:)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...