Jump to content

Profesije...


Mario^^

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e pa sad...recimo ja sam od onih ROBES OF ARCANA za warlock quest uzeo sigurno preko 1000g od kada je HauOmarush poceo sa radom, takodje od Moonlotha imas 15g na svaka cetiri dana, nije mnogo, ali je bar sigurno.

14slot torbe uvek imaju zavalu, CLOAK OF WARDING, ROBE OF WINTER NIGHT i jos par recepata nisu bas laki za nafarmovati, ali daleko da su nemoguci...

Na RICH PURPLE SILK SHIRTu sam isto zaradio preko 500g...i uopste na svim shirts imas zaradu, malu ali konstantnu, jedino je smaranje sa njima...

Ali naravno ovo sve mnogo zavisi od servera do servera...

Slazem se ja da ti sa tim itemima mozes da zaradis ali treba doci do patterna, a sa prosecnim encantigom i malo ulaganja za kupovinu formula na AH mozes da imas mnogo bolje razvijen enc nego tailor jer su uglavnom svi ti recepti dobijaju za reputaciju. I naravno sve to najvise zavisi od servera, kod mene gde jedna mooncloth torba ide za 17g nema bas puno zarade sa tailor

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

2 /7ETPOC

e kad me teras da sam sebi kvarim pos'o...ni jedan od ovih recepata nije od reputacije, za ROBES OF ARCANA ti treba dan grinda max da ti padne, ovi ostali su iz chesta u DMu...

da, da...sve zavisi od servera, qft...

A za ench ne znam, verovatno da je dobar cash, ne kazem nista za to...u sustini sta god da radis, ako se malo potrudis da nadjes fine recepte, mozes da pravis pare neke...mislim na trade skills...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...