Jump to content

Urban Skillz


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaberne sovinjon nije marka vina nego sorta grožđa.. i ma koliko vama to neverovatno zvučalo, postoje ljudi čija interesovanja u životu sežu dalje od "mb ili nikšićko?"

igi, može, al neki rizling, bistar i ladan :)

Link to comment
Share on other sites

ne pokushawajte rukom da prowerite da li je ringla dowoljno zagrejana da ne prodjete kao ja... JaoJ :/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

^ dobar savet zlata vredi

pijte u ženskom društvu, manje boli mozak dok se pravite da vas zanima šta pričaju.

so true [:(]

ne pokushawajte rukom da prowerite da li je ringla dowoljno zagrejana da ne prodjete kao ja... JaoJ :/

ne znam zashto bi to neko radio [?] c c c, zhene [:D]

ja sam se tako zajebao kada sam proveravao da li mikrotalasna dovoljno vrutja [:)]

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

therione kako lazes!!!!

mikrotalasna ne moze da se ukljuci ako joj vrata nisu zatvorena!!!

[roflmao]

mislim stvarno, kao prvo Elektrotehnichar sa, tako da ju mogu naterati da svira za elizu [:D] , ali ne dok su vrata otvorena.. [:(] shmrc, kao drugo, zekim se ja naravno, planiram ovih dana da ju rashcherechim, skinem servo motor, i nabijem magnetron ispred qtje da mi topi sneg, mamu mu ja je*em, lepo ima non stop da bidne ukljuchem, da troshi 3 kW u secundiali ima da pichi tu freqv. dok svi koji ne prodju ne budu sterilni!!!! ili makar sprzheni [}:)] muhaha

Link to comment
Share on other sites

-ako hocete da se napijete pijte brzo prvih pola sata... automatski prelazite onu fazu gde vam je muka i dolazite u fazu "sve je voda" [haha2]

-na zurke,koncerte i sl. uvek nosite bar 2 pakle pljuga...nista gore nego kad ti pred kraj zurke nestane pljuga.

-ne pocinjite takmicenje "ko ce da popije vise guarane" ........baaaaaaaaddddddd experience....

-mesajte doticnu sa alkoholom....kao svaki normalan covek radite sasvim suprotno preporuci [buck]

-jedite neko meso pre alkoholisanja.... nikako spanac ili slicno.... o5 lose isqstvo...

-kad vidite pandura nemojte da se ucutite ako ste sa nekim pricali, ili da krenete da ubrzavate korak ili bezite.... opusteno prodjite sto blize njima i gledajte ih sa smorenim izrazom.... obicno radi...\

-ne narucujte kafu od nadrndanog konobara, ako ne mozete da gledate dok je sprema.... neposredno isqstvo.. :P

-bitje jos....

Link to comment
Share on other sites

ne znam zashto bi to neko radio  [?] c c c, zhene [:D]

  ja sam se tako zajebao kada sam proveravao da li mikrotalasna dovoljno vrutja  [:)]

ma nisu c c c zhene, wec klizaw pod u kuhinji :o))) Bogu hwala na Shaljicewoj kremi... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne ostavljajte machke u sobi kada niste tu, koliko god one bili "vaspitane" [:D]

joj kad se samo setim shta mi je uradila, mater joj jebem... Znachi kao nauchila je da ne skache na sto, da ne jede hranu... Meni keva ispekla shnicle, pa josh lep sir uz to... Onako mocha, sve do jaja, josh mi samo sok falio... I ja otrchim u radnju, koja mi je u kuci, ali morao sam ici kroz dvorishte poshto magacin buguje... A kad sam se vratio, imao sam shta i da vidim... Znachi nije probala hranu, ali zato se iskenjala po tanjiru onako ogavno... Jujuju kad je tad nisam ubio nishta nisam uradio... Chak sam pomislio za sebe da sam poludeo, poshto sam od besa hteo nju da zakoljem pa pechem [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Therione, jesi li probao da skuvas jaja u mikrotalasnoj?!?!

[:D] je si ti probao da stavish cd??? ili... machq?? javi mi za machq, nju josh nisam probbao

ma nisu c c c zhene, wec klizaw pod u kuhinji :o))) Bogu hwala na Shaljicewoj kremi... :o)

UUU, reci mi da nisi sletela rukom na ringlu? [b)] mogu da zamislim da nije bilo veselo

Link to comment
Share on other sites

Ne ostavljajte machke u sobi kada niste tu, koliko god one bili "vaspitane" [:D]

joj kad se samo setim shta mi je uradila, mater joj jebem... Znachi kao nauchila je da ne skache na sto, da ne jede hranu... Meni keva ispekla shnicle, pa josh lep sir uz to... Onako mocha, sve do jaja, josh mi samo sok falio... I ja otrchim u radnju, koja mi je u kuci, ali morao sam ici kroz dvorishte poshto magacin buguje... A kad sam se vratio, imao sam shta i da vidim... Znachi nije probala hranu, ali zato se iskenjala po tanjiru onako ogavno... Jujuju kad je tad nisam ubio nishta nisam uradio... Chak sam pomislio za sebe da sam poludeo, poshto sam od besa hteo nju da zakoljem pa pechem [:D][:D][:D]

[roflmao] pa jbg, nisi joj "rekao" da ne sme da ti kenja po hrani [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...