Jump to content

Urban Skillz


Recommended Posts

ovaj.. prsnesh malo parfema na zglob sa unutrashnje strane dlana (malo ispod), uhvatish se za shipku u busu, i prislonish nos ruci .. ;]]

Evo ga gore primer. klap klap Sa1Nt.

Moj primer: Ako cekate nocnu 27-cu, ne mucite se u guzvi kod aeroflota, lepo sacekate kod Doma Omladine (TEMA kafe) tu staje da izadju putnici koji dolaze u grad.Udjete sednete u prazan bus, posle uzivate sedeci dok se ogromna masa gura da udje...

Dajte svoje, tudje skillove, fore, fazone, gde lakse, kako pre, kako brze, - ma i najmanju sitnicu koja moze da olaksa LIFE ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Furajte uvek sa sobom jednu kartu i nikad je nekucajte, kad te navata kontrola -> pokazesh kartu. Ako krenu da te smaraju shto nisi otkucao -> "Zaboravio sam" ili tako neshto...glumish pogubljenost i sl.

Link to comment
Share on other sites

Ako ostanete sami kuci (kewa i cale vam zapale na nedleju dana npr) primenite sledece:

- koristite podmetace (ne morate da perete stolove)

- boravite smao u jednos sobi (samo nju cistite)

- pisajte sedeci

- klopajte samo iz jednog tanjira koji kasnije operete

- terajte sve da se izuju pre nego sto udju (nema usisavanja)

...

Link to comment
Share on other sites

Ako ostanete sami kuci (kewa i cale vam zapale na nedleju dana npr) primenite sledece:

- koristite podmetace (ne morate da perete stolove)

- boravite smao u jednos sobi (samo nju cistite)

- pisajte sedeci

- klopajte samo iz jednog tanjira koji kasnije operete

- terajte sve da se izuju pre nego sto udju (nema usisavanja)

...

extra brate,skroz ql saveti...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

opustite se i uziwajte u ziwotu... nauchite da na lep nachin naterate druge da swe rade za was... budite exploatator...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

opustite se i uziwajte u ziwotu... nauchite da na lep nachin naterate druge da swe rade za was... budite exploatator...

Da, govore mi ljudi da se to isplati, ali ja ih uvek nekako oteram u pm, nekako izvuchem vishe zadovoljstva nego kada neko samovoljno uradi ono shto mu kazhem [:D]

nego @topic

hmm, ako idete mrachnom ulicom i slushate mjuzu, najbolje je da shto pre sakrijete slushke, privlache pazhnju, takodje nikada ne vadish mob koji ima ekran u boji [:D] odmah se pojave bele tachkice sa jednom malom crnom u sredini iz okolnog mraka [cao]

Link to comment
Share on other sites

hmm, ako idete mrachnom ulicom i slushate mjuzu, najbolje je da shto pre sakrijete slushke, privlache pazhnju, takodje nikada ne vadish mob koji ima ekran u boji [:D] odmah se pojave bele tachkice sa jednom malom crnom u sredini iz okolnog mraka  [cao]

bolje je da nosite uzi sa sobom... onda mozes i da telefoniras i slusas muziku u isto vreme

( [;)] )...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Uvek u busu sedite do prozora ili ako stojite u odnom delu na kraju iza zadnjih vrata(valjda znate na sta mislim)

Ako ste vozac stanite peshacima.

Izbegavajte takovsku ulicu(cak i peshke:)

Ako imate dredove perite kosu samponima bez balzama i nikad se ne potapajte u kadu sa penom

Bice josh...

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

ako ne mozete da se iserete ko covek a vi lepo noge na kadu , naravno ako je kada odmah prekoputa wc sholje , a ako nije tako onda upotrebite sledece : lavor , kutiju , cipele ... ili bilo sta drugo na sta cete podici noge ... verujte ... zvuci shashavo ali meni je pomoglo ! :))))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ako ostanete sami kuci (kewa i cale vam zapale na nedleju dana npr) primenite sledece:

- koristite podmetace (ne morate da perete stolove)

- boravite smao u jednos sobi (samo nju cistite)

- pisajte sedeci

- klopajte samo iz jednog tanjira koji kasnije operete

- terajte sve da se izuju pre nego sto udju (nema usisavanja)

...

- pite sve iz tetrapaka

- ako dodje drushtvo naterajte i njih da piju iz tetrapaka, a ako su suvishe fini recite da kupe plastichne chase

- doruchak i vecheru jedite iznad sudopere, ruchak iz sherpe/tiganja u kojoj ste spremali

- pozovite ortakinju na kafu ili ribu na sex u poslednjem trenutku da vam opere sudje (ako se niste pridrzavali prethodnih pravila), a pritom kafu ili sex konzumirajte u kuhininji za maximalni efekat zgrozavanja (bonus ako uspete da iscimate i usisavanje)

- kupite crne najvece kese za djubre

- nikad ne organizujte cirku kod sebe ako se matorci vracaju sutra ujutru

- ne bacajte peglu u lavabo ili kadu iskljuchivo u shkoljku

- ako ste duze vremena solo kupite veliko pakovanje tost hleba

- kupite osvezivach vazduha u spreju

ah ti tinejdzerski dani =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...