Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serija lici na pravu SF sa kraja 70ih :)

Ono srebrno bela odela :)

Ja proucavam neke filtere u Photoshopu. Imam fenomenalnu ideju za Zekija i Migsu al ne znam da sprovedem u delo :(

Link to comment
Share on other sites

na poslu, kao i swakog dana... maltretiram se sa nekim debilom koji je prwo blenuo u mene kao da sam sa Marsa, posle nije umeo da pojacha zwuk na slushalicama, a sad ne zna kako se koristi msn... grrrrrrrrrr... definitiwno menjam profesiju i prelazim u profesionalne ubice...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

A koji ti je posao?

radim u net kafeu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Seo danas za komp posle dva dana, pa malo cekiram forum. U sredu sam doputovao iz Bratislave, bilo relativno zanimljivo putovanje. Prvo sam bio u kupeu sa nekim englezom koji isao do Budimpeste, pa su onda tamo usle neke cetiri babe koje izgledaju kao da prodaju kajmak na pijaci, a naravno su izasle po nekim madjarskim selima, i na kraju kod nas je ceo vagon bio potpuno prazan tako da sam od dosade pricao sa nekim cigom iz Bugarske. Znaci lik je muzikant (pravi ciga: uvucen dzemper u farmerke, nike patike i sl), zvao ga kolega makedonac da sviraju u Hamburgu na nekom krstenju, i kao isao je avionom, a vraca se vozom pa razmislja da sidje u Dimitrovgradu posto mu je to blizu kuce. I sad kao pricamo mi tu nesto o fudbalu i to (to vece bio kup UEFA) i u jednom momentu on mene pita sto nisam isao u Strazbur i ja kao "pa ne mogu da dobijem vizu". "A vama trebaju vize?" Znaci jebeni ciga putuje po Evropi kako hoce, a mene madjarski carinici drndaju po sat vremena na svakoj granici samo zato sto se on rodio sa druge strane grane kod Dimitrovgrada... Malo letting off steam...

No bilo je mnogo smesno moje putesestvije sa gajbom piva (konzerve 24x0,5l) u torbi :) Prvo je bila moja faca kao na olimpijskim igrama kad dizu tegove kad sam pokusavao torbu da popnem na one drzace za prtljag u vozu, a posle je bila najjaca faca madjarskog carinika kad je skapirao da ja zaista i nosim pivo [:D] Mislio je da svercujem neke petarde ili nesto.

Juce ceo dan bio na faksu i vristao sam od smeha. Znaci lik predaje Teoriju sistema (ko je na FON-u je verovatno cuo, a isto ima i na ETF-u) koja se u sustini bazira na nekoj skroz heavy matematici. I sad on kao izvodi neku jednacinu, pice neki integrali, neke kompleksne funkcije, parametri, cudesa svakojaka i on koji izjavljuje "Evo sad smo je sredili, vidite kako to lako ide, kao poezija" :)

Danas cu da svrnem posle na RHH da donesem nesto piva, pod uslovom da radikali u opstini uspeju da malo obuzdaju svoju zelju da gluposti moraju da lupaju bar vise od pet sati.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

grcka , grcka

a meni se prcka

na egejsko more

da se jebavam sve do zore  ;)

[:0]

Bio na dodatnim casovima voznjice, instruktor se preziva isto kao i ja, crnogorska krvna linija [:p] tako da kapiram da nece biti problema za polaganje, jos nekoliko puta da uvezbam rutu za polaganje napamet i seva mi pajzla, necu da me drkaju na gluposti...i za svaki slucaj, cas u 8 ujutru, a polaganje u 9, dok je josh frishko [:p][:D][:o)] sad pijuckam neki uzasan domaci caj od borovnice, cekam matore da mi pridodaju neki kesh pa da se zaputim da uzmem neke ploce, da platim studio, i onda da opalim jednu fensi nedeljnu doticu, uz nadu da cu pobediti, ne mogu danas da gubim, upropastice mi to dan :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...