Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lolol jutros sam imao bash retko dobar "zanimljiv"san .

Pishao sam u njemu 10 min onda sam nastavio da igram basket ,zatim me je telefon probudio ,izdro sam se da mi keva podign slushalicu kaze da spavam ,zatim sam skontao da mi se ide u wc....

Link to comment
Share on other sites

Na poslu, radim neku reklamu za Braun.

offtopic: Chitam prethodnih 3 stranice ovog topica i prisecam se svog zivota u Beogradu. Ribe koje prichaju da su mushkarci svinje, likovi koji prichaju da su zene kokoshke itd... Nije ni chudo shto je u Srbiji bela kuga.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

koega i ja zawrshili doruchak... loonjam po netu malo dok chekam da se komshija smiluje i skuwa kafu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Na poslu, radim neku reklamu za Braun.

offtopic: Chitam prethodnih 3 stranice ovog topica i prisecam se svog zivota u Beogradu. Ribe koje prichaju da su mushkarci svinje, likovi koji prichaju da su zene kokoshke itd... Nije ni chudo shto je u Srbiji bela kuga.

Opa za Braun...svaka cast :)

Dal da se ojedem parizera ili ne, razmisljam u sebi. To je onaj izdajnicki-slovenacki polly divnog ukusa, al je svejedno hemija :(

Ukusna hemija ili burek pitanje je sad !

Link to comment
Share on other sites

Ono krecem sada u grad da prijavim neke ispite i osecam se prokleto dobro :) (opet iz meni neobjasnjivih razloga).

Hmm proletelo mi je koroz glavu gde za novu ali sam brzo oterao misao kada sam provalio da imam jos barem 15 dana :) za odlucivanje :)

Link to comment
Share on other sites

ne mogu jebeno da verujem, treće jutro za redom mi je muka od onog jebenog mrtvog bureka... aaaaaaaargh.

offtopic: Chitam prethodnih 3 stranice ovog topica i prisecam se svog zivota u Beogradu. Ribe koje prichaju da su mushkarci svinje, likovi koji prichaju da su zene kokoshke itd... Nije ni chudo shto je u Srbiji bela kuga.

trudim se da ostanem van te priče na forumu iz 1001 razloga (npr. zato što sam admin :) ali pošto cenim tvoje mišljenje o tim stvarima, moram da ti kažem da ima mnooogo ljudi koji razmišljaju van tih okvira, samo oni nisu toliko glasni po forumima kao ovi drugi..

Link to comment
Share on other sites

zato sto dobar deo tih ljudi ima preko 16 godina, pa im glupo da se nadvikuju sa ostalima...

btw, dosao iz armije... pustili me ranije.. sad cu da jedem torte (ostalo plazme i keks torte od sestrnog rodj-a), pa komaaaa'h !

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ouch... ne mogu da werujem... komshija iz susednog lokala skuwao kafu... bitje uziwancije... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

"komshinice, aj na kafu" varijante :)

raspao se od spavanja, doruckovao, i gledam sta sve imam da radim danas, bice hevi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...