Jump to content

Just a frienldy online chat


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tekstovi metal muzike su sranje,ili su agresivni tipa''nemozes mi nista jebacu ti mamu'' ili ''sad je kraj sveta,riknucemo svi''.Covek koji slusa to i samo to,ima samo negativniju stranu prema zivotu,sto opet nije normalno.

Dakle,ne,ne mislim da je metal los,daleko od toga,volim i ja da slusam metal,ali ako vec znam da mi muzika u vecoj ili manjoj meri oblikuje razmisljanje,onda COF,Maideni,Hammerfall,Guardiani,Slipknot,Children of B,Iced earth...,mogu samo da se sagnu ACDC-u,Rancidu,NOFX-u,Whitesnake-u itd.

Da si slusao vise nego vecina ne bi govorio da su metal textovi sranja, kao 1 jesi li nekada cuo za Kamelot? Haggard? Opeth? Epica... Sve bolji do boljih textova i muzika i sve... Ako nisi slusao nemoj da pricas da su sranje, a ako jesi onda znas da su textovi dobri, naravno ako ih ti nisi razumeo ne znaci da nisu dobri ....

A to ko kome moze da prsmrdi je skroz subjektivno, i bezveze je da ti kazes da su ACDC bolji bend od Iron Maiden ili neznam ni ja koga...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Da si slusao vise nego vecina ne bi govorio da su metal textovi sranja, kao 1 jesi li nekada cuo za Kamelot? Haggard? Opeth? Epica... Sve bolji do boljih textova i muzika i sve... Ako nisi slusao nemoj da pricas da su sranje, a ako jesi onda znas da su textovi dobri, naravno ako ih ti nisi razumeo ne znaci da nisu dobri ....

A to ko kome moze da prsmrdi je skroz subjektivno, i bezveze je da ti kazes da su ACDC bolji bend od Iron Maiden ili neznam ni ja koga...

Auh,tako kompleksne textove,kako li ih nisam razumeo?

Daj covece,sta lupas majke ti?

Teme o kojima pevaju su iste,bio to Kamelot ili bem li ga...

A ACDC-u stvarno niko ne moze da prismrdi

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

.Zasto su ljudi koji slusaju metal i samo metal nenormalni? Vrlo jednostavno,covek koji je bio u ratu milion puta,video je samo losiju stranu zivota,i odmah je negativan prema svemu,malo sam metal pesama slusao koje govore o zezanju sa ekipom,jebanju riba,malo je duhovitih pesama kojim bi covek mogao da se nasmeje.

Izvini kakve veze ima rat sa metalom?

Znaci metalci su ljudi koji malo ratuju, a onda odu u studio da snime neku drndamolju?

Mislim vi ozbiljni sto volite da razglabate ste 3 puta gori od onog ramzesa ili ronaldinja.

Mislio sam da od "mka ili kalas" ne moze gore.

Link to comment
Share on other sites

owned

^^ [claps] [claps]

Ne sudi o knjizi po njenim koricama...

zasto sam owned. pa nije moj avatar takav bez razloga. i to sto ga je iskopirao nije nista novo uradio, pa to mi stoji ispod imena ffs...

nego, ovo drugo, ne sudi o knjizi mi se svidja... potpuno se slazem.

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Auh,ima sporih ljudi:

covek koji je stalno u ratu,stalno gleda uzase=covek sa poremecenim pogledom na svet

covek koji stalno slusa agresivnu ziku i depresivne textove=takodje .......

mogu i da nacrtam,ako ti jos uvek nije jasno

zanimljiva analogija. samo kad bi jos bila u potpunosti tacna.

delimicno je tacno, ali te dve stvari ne mozes ni porediti.

biti ocevidac uzasa, delova tela na sve strane, gledati mrtve prijatelje, decu, gde ti granate i geleri prolecu pored glave nije ni slicno slusanju muzike u toplom domu.

ali opet, mozes ostati netaknut u oba slucaja (samo je u prvom mnogo manja verovatnoca da se to desi), sve zavisi od snage volje & uma... karakter samo.

ali opet:

"Few things are harder to put up with than a good example."(Mark Twain)

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Auh,ima sporih ljudi:

covek koji je stalno u ratu,stalno gleda uzase=covek sa poremecenim pogledom na svet

covek koji stalno slusa agresivnu ziku i depresivne textove=takodje .......

mogu i da nacrtam,ako ti jos uvek nije jasno

Samo jedno : za tebe sam ipak mr. brzina :) Nemo da se ljutis.

Znaci, ovo je potpuno uporediv stav sa vicem o muji, hasi i logici.

Tj potpuno bez smisla.

Treba jos da vezbas dijalektiku i retoriku, ima nas ovde koje ne mozes ubediti mlacenjem prazne slame.

Mislim NHF, malo se zezam i ja, cekam neki horor na pinku pa ajde da vidim malo logicarenja i ubedjivanja.

P.S Ja sam i dalje ubedjen da svi koji ovako pametno raspravljaju po forumima potajno zele samo da nabace neku cicu sa foruma da se primi na njihove intrigantne stavove :)

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

Auh,ima sporih ljudi:

covek koji je stalno u ratu,stalno gleda uzase=covek sa poremecenim pogledom na svet

covek koji stalno slusa agresivnu ziku i depresivne textove=takodje .......

E ja sam spor, pa me ispravi ako nisam dobro shvatio tvoju logiku...

čovek koji je odrastao u džungli, gajili ga majmuni, itd. = divljak

čovek koji gleda Animal Planet = takođe.....

Jel sam dobro skonto?

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...