Jump to content

Just a frienldy online chat


Recommended Posts

vetj neko vreme chatujem sa jednom devojkom iz inostranstva, sve divno krasno, zezamo se, smejemo, ona dolazi na leto, jedva cheka da dodje, ima neku rodbinu ovde kao, bitje super kada dodje [;)] i sl. e danas se opet nadjemo na ICQ-u, i kao pochne opet razgovor i sl. i kao, pita me:"shta ti slushas?" ja kao, metal... e onda pochinje veselje, ugl, nemam ceo razgovo, i ne zhelim da postujem ceo, naravno, ali evo konachni deo... prethodilo je zaprepashtavanje od njene strasne kako su metalci narkomani, kako smo mi ovakvi onakvi, kako nismo normalni i sl... btw, to shminkanje ne znam shta je, verovatno je mislila na odetju ili tako neshto

x (09:37 PM) :

ne

x (09:37 PM) :

ne

Centurion (09:37 PM) :

naravno da ne, to shto nosim crnu odetju ne znachi da se smhinkam...

x (09:38 PM) :

ali znam da se sminkas

Centurion (09:38 PM) :

crna mi je omiljena boja, shta ta boja predstavlja za druge, ne zanima me, ali predpostavljam

x (09:39 PM) :

jel imas dugu kosu

x (09:39 PM) :

duge mantile i tako to

x (09:39 PM) :

?

Centurion (09:40 PM) :

u chemu je problem kod duge kose i dugih mantila?

x (09:40 PM) :

pa jel nosis

x (09:40 PM) :

?????????????????????

x (09:40 PM) :

da

x (09:40 PM) :

ili

x (09:40 PM) :

ne

x (09:40 PM) :

??

Centurion (09:40 PM) :

da, ali ne vidim u chemu je tu problem///

x (09:41 PM) :

pa ja vidim

x (09:41 PM) :

ma brate ti si lud

Centurion (09:42 PM) :

dok nisi znala shta slusham, nisi imala takvo mishljenje...

x (09:42 PM) :

da

x (09:42 PM) :

dok nisam znala kakav si

Centurion (09:43 PM) :

ti ne znash kakav sam, ti samo znash za VASH stereotip metalca

x (09:43 PM) :

puuuuuuuuuuuuh

Centurion (09:44 PM) :

malo ljudi zna kakav sam, ali ti ljudi su pravi drugovi i prave durgarice, a ne neko ko tje mi retji da nisam normalan, ili da sam narkoman zbog izbora muzike...

Centurion (09:44 PM) :

a to kakav sam,  sigurno netjesh saznati

User has gone offline

znachi te predrasude mi idu na qrac, - ne pijem, ne pushim, ne drogiram se, odlichan sam DZak, ali slusham metal, tako da me to chini narkomanom... super... inache ako gore ne pishe, ona slusha narodnjake... njoj su recimo odvratne lyrice od "The memory remains" No leaf clover" "Master of puppets", da sam joj poslao lyrice od CoF-a ili Cob-a... verovatno bi se istraumirala... josh vishe... iznervirao sam se zhestje, pa reko' kome da se obratim, ako netju Rur-u... [b)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

thanx momci, oraspolozhili ste me [:)]

@ voodoo heavy metal forever [yeahdude]

@ kovach vrishtao sam kada sam video sliq [:D]

@ Ivan kao shto kovach reche, hteo sam da naglasim da ne troshim zhivot na sranja/droge i da nisam kao shto me je ona okarakterisala, a da sam normalna osoba, ne znam kako da ti dokazhem... jbg

@corey

jbg, u pravu si...

moram da lovim samo metalke od sada... [yeahdude]

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako, ne treba da se čudiš, jer vrsta muzike koju neko sluša zaista puno govori o toj osobi. Legitimno je da ljudi iz toga izvlače zaključke, ali to opet ne značl da su ti zaključci uvek ispravni.

Gledaj malo sa druge strane, da li bi se ti družio/zabavljao/bilo šta (osim jednokratnog seksa) sa osobom koja npr. sluša Grand "muzičare"?

Ja, recimo, 98% ne volim metal, ali daleko sam od toga da proglašavam ljude koji slušaju metal narkomanima i koječime još. Ja konkretno ljude koji slušaju pretežno metal, smatram nezrelima...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

...isto tako se svi ostali koji vole bilo kakvu muziku sa stavom mogu smatrati nezrelima... recimo, kad vidiš nekog ko ima 25+ godina sa dredovima i jamajčanskom kapom, ili u trenerci, zavijenoj glavi i iskrivljenom kačketu, ili u narandžasto-zelenim kombinacijama... ne kažem da je to loše, treba imati stil, najgore je kad svi izgledaju isto i bezlično...

Ne postoji nešto tako kao muzika sa stavom, postoje samo razni muzičko-komercijalni pravci koji propagiraju više ili manje prihvaćen model ponašanja... I Mitar Mirić bi bio "muzika sa stavom" na Novom Zelandu.

A ja kad vidim nekog sa 25+ sa dredovima i jamajčanskom kapom, ili u trenerci, zavijenoj glavi i iskrivljenom kačketu, ili u narandžasto-zelenim kombinacijama, ja samo kažem - KOJI RETARD! Jer da nije retard verovtno bi se vraćao sa posla, ili intervjua za posao, pa NE BI SMEO da bude tako obučen, a da ne govorimo o brutalnoj nezrelosti ljudi koji ekstremnim odevanjem žele da privuku pažnju ili "izraze stav"!

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Obicno ne postujem na ovom forumu al ovo zahteva jedan post [8D] Pazi ne znam kako ti se svidela i toliko si pricao sa njom, a nisi shvatio kako je povrsna. A sto se tice oblacenja i to, ja sam totalno za sve sto izrazava tebe kakav si, ako to nije "pozerski" ili klisirano. Naprimer oblacis se da bi se ljudi okretali za tobom i rekli kako je ovaj lood ili tako nesto, ili naprimer vidis nekog drugog i kao e i ja cu tako il tako nesto jbg. A sto se tice klisea sad je tesko da se izbegne, toliko je ljudi tako da uvek ispada da licis na nekog.

Link to comment
Share on other sites

shto se mene tiche stil oblachenja je jednostavno ono shto se osobi svidja. ne mora biti neki stav ili tako neshto

kada se neko oblachi zato shto se tako oblachi neko ko slusha istu muziku to mi je smeshno veoma

ali kada se neko oblachi tako ali i razmishlja o tome tj kupuje stvari koje mu se stvarno svidjaju onda je super-kul

kao shto vec negde rekoh, kada vidim nesasushenog metalca u kozhnom kaputu sa ispeglanom dugachkom kosom, pozhelim da se i ja tako oblachim

kada vidim lika kako na -5 nosi samo majicu sa kratkim rukavima zato shto nema I DUKS na kom pishe "death of the smrt" sa slikom benda onda mi je zhao choveka i delim mishljenje sa klincem balavcem

ali ovo za intervju mi je malo smeshno

ne bira svako da zhivi zhivot na taj nachin

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ali ovo za intervju mi je malo smeshno

ne bira svako da zhivi zhivot na taj nachin

Tu bi mogli da se delimično složimo, kad sam to rekao, to je bila više ilustracija, mada u današnje vreme, pre život, tj. svet tebi izaberu način života (ako želiš normalno da živiš) nego što si ti u prilici da ga izabereš. Ekcentrike mogu da prihvatim samo ako su umetnici ili neki geniji, a oni koji su nečiji sledbenici pa zato izgledaju kako izgledaju, njih može da mi bude samo žao...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...