Jump to content

Prince of Persia


OrthodoX

Recommended Posts

Borba iz dva dela.

Prvi deo zahteva od tebe da ga oslepis.U areni imas 2 puta kojima mozes da se popnes do platformi koje su u visini njegove glave.Kad stignes do vrha treba da pokrenes Speed Kill ,kod mene je to kad pritisnem "E".Sledi deo kad moras da ispratis sekvencu i da svaki put kad scena zastane a Dagger of Time zasvetli aktiviras napad .Cim jednu putanju iskoristis ona biva unistena tako da prelazis na suprotan kraj arene i ponovo se penjes drugim putem.

Kad ga oslepis,krece borba prsa u noge,gde ti bukvalno treba da mu se priblizis i da ga napadas.Cim podigne jednu nogu ti imas sansu da ga udaris po drugoj i da ga tako oboris.Princ ce onda da se popne na njegova ledja gde sledi jos jedan Speed Kill sekvenca koju moras da ispratis.Debelo prase umire,ti si heroj.

THE END

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Bi da mogu,save-ove ne cuvam,a igru sam preso pa obrisao [:(] Evo ti i mali tip.Ako te baci a ti ne supes da mu zabodes noz u oko,uradi premotavanje tog trenutka.Meni je to pomoglo kod zadnjeg glavnog.Jeste da potrosis sand tank ali imas jos jednu sansu da ga roknes.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

joj ja pizdim kod zadnjeg :P znachi kako iritira kad obori sa shipke (poslednja faza fajta), krenem da swingujem i on kuglu i ja padam i umirem [:(!] [:(!] [:(!]

a shto se debelog tiche, on je pichkin dim samo treba da ga oslepish kako treba i posle je ubijanje isto kao i u WW (ko je igrao zna o chemu pricham), meni su najtezi bili likovi u zapaljenom krugu, toliko sam se smorio dok sam provalio kako ih treba ubiti da nemam rechi :P

Link to comment
Share on other sites

a shto se debelog tiche, on je pichkin dim samo treba da ga oslepish kako treba i posle je ubijanje isto kao i u WW (ko je igrao zna o chemu pricham), meni su najtezi bili likovi u zapaljenom krugu, toliko sam se smorio dok sam provalio kako ih treba ubiti da nemam rechi :P

Znam ja kao ubiti debelog samo mi ne ide da ga oslepim zato te molim budi ljubazan i ako imash save da mi ga poshaljes jer cu polomiti tastaturu zbog debelog jer me svaki put skine sa jednog ramena... a na 2. ruku ne mogu da mu skocim jer se stalno izmakne tako me spasi bede i poshalji mi save

Edited by MagmaN
Link to comment
Share on other sites

E pazi u jednoj od sekvenci on i treba da te zrabi,pa tako dok on tebe drzi ti njega roknes u ruku.I druga je slicna samo sto je ti odma odbijes dok on ide ka tebi.Po secanju kod svake sekvence moras 3 puta da pogodis tajming.

A zadnji deo kod vazira je stvarno preteran.Uspelo mi iz tamo nekog puta da sacuvam dovoljno peska i da ga napokon roknem.Ipak je prvi deo bio najbolje izbalansiran.Dok je drugi bio preteran po pitanju borbi,ovaj treci je smor sa svim akrobacijama koje moras da izvedes.Skoci tamo,uhvati se ovde .... plus igrao sam na tastaturi i misu ,pa kamera leti na sve strane.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znam ja kao ubiti debelog samo mi ne ide da ga oslepim zato te molim budi ljubazan i  ako imash save da mi ga poshaljes jer cu polomiti tastaturu zbog debelog jer me svaki put skine sa jednog ramena... a na 2. ruku ne mogu da mu skocim jer se stalno izmakne tako me spasi bede i poshalji mi save

Evo gde mozeh da skinesh game save gamefaq

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

cao ljudi...pokushao sam na sve nachine da crackujem igru,ali je ne moguce(barem za sad), moraju da se iskljuchuju cd-rom-ovi...jedino shto nisam probao je SWnightmare,koji iskljuchuje drvere,tako da sistem ne prepoznaje uredjaje...mene mrzi vieshe da se maltretiram,ali ako neko uspe da startuje igru,slobodno neka mi se javi...:P

Link to comment
Share on other sites

znaci... presao sam igru.. imao sam i ja problema oko pokretanja.

Uglavnom.. drkao sam se sto godina... kad sam instalirao samo preko daemon toolsa v4.03, uvek mi je prijavljivao greshku kod Disc Checka...

e sad... problem sam resio na sledeci nacin...

Instaliras igru preko dameon toolsa v4.03. Instaliras taj SFNightmare koji nisi probao... on ima razne opcije da disablujes hardware.... tu moze biti zajebano. Idi na desni klik my computers > properties > hardware > device manager.. clicki na IDE ATA/ATAPI Controllers (kod mene je "NVIDIA nForce 4 parallel ATA Controller") desni klik, pa properties... pogledaj na kom IDE kanalu ti je privezan CD/DVD uredjaj (kod mene je Secondary IDE master)... e sad.. u SFnightmare-u mozes da disableujes ceo IDE kanal, primarni ili sekundarni opcijama "disable ch 1" i "disable ch 2"... probao sam tako , buduci da mi je na IDE channel 2 privezan samo CD rom... medjutim nije uspelo...

Zatim, imas opciju "Sc. Master off" kojom se disableuje samo Master na secondary (drugom) IDE kanalu.... i eto... kod mene je bilo.. "sc. master off" , "disable CD" "disable node"... opcije tim redom, pa onda princeofpersia.exe.... pitao me za cd--key, stavio onaj piratski, cd-ckeck je uspesno prosao...

Jedino cimanje je bilo sto ponekad nece iz prve da uhvati cd-key... pa onda pri startovanju radi check 5 minuta dok ne prijavi "CD-key doesn't correspond with disc" i onda samo uradis retry i radi, s istim cd-keyom.

eto, nadam se da je pomoglo

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

pazi...imam dva drive-a DvD rom i Cd\RW...oni su mi Sc. Master i Sc. Slave...prekopirao sam image na hd...instalirao, pokrenuo swnightmare...selektovao sam Sc.master off i sc. slave off, disable cd i disable node...poqsham da pokrenem igru,trazi serial,uqcam...i o5 nece [:(!] ...ja vidim da mi je odstranio sve uredjaje,ali o i dalje trazi da cd stavim u drugi drive...imash li neke ideje shta da radim? [?][V]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ovako, ja sam svaku igru koja zahteva sf nigtmare uspeo da poteram

sve jedno dal sam imao deamon ili alcohol

samo pored onih stvari sto pise u read me -ju da treba iskljuciti, morao sam uvek da iskljucim i ono sto se odnosi na SECONDARY IDE MASTER (jer tu mi je cd-rom)

znaci iskjlucio sam:

ch2, cd, node, i ovo sto sam napisao

sve i jedna igra je radila

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Posle eto gotovo 10 meseci pojavio se Reloadedov crack za The Two Thrones tako da vishe nije potrebno chupanje kablova i slichno, pa eto prilike svima koji nisu probali ovu igru ili im je posle izvesnog vremena dosadilo smaranje oko iskljuchivanja optike (kao meni) da se odigraju poslednji nastavak u PoP serijalu.

BTW crack je dostupan na svim torrent trekerima, a pretpostavljam i na gamecopyworldu.

Edited by DoX

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...