Jump to content

Gabori


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je luzerska logika

haha tacno! bar se tu slazemo...

lepo spustanje...

kolko god da sam pijan vidim sta imam ispred sebe, a kad vise ne vidim, znaci da ne mogu ni da stojim a tad mi nije ni do cega a kamoli do riba... mada sam vec zaboravio kako izgleda biti pjan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

šta si se zalepio za mene večeras, rancid.. ne pada mi na pamet da upoređujem dužinu patke s tobom..

ne,nisam se zalepio,gde sam pomenuo patku?

kolko god da sam pijan vidim sta imam ispred sebe, a kad vise ne vidim, znaci da ne mogu ni da stojim a tad mi nije ni do cega a kamoli do riba... mada sam vec zaboravio kako izgleda biti pjan

Darijane,Coca Cola nije alkohol

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

kad citam ovakve topike, pomislim kako samo ja nikada nemam slobodnog vremena

chemu rl kad imash internet [;)]

samoubistvo je za quittere / dobre ribe su svuda samo ste pichke pa se bojite da ih startujete / ja sam car.

toliko od mene u ovom topiku.

Link to comment
Share on other sites

aman covece,lepo ti kazem da Coca Cola nije alkohol

upozoren sam, a i ovako i onako, necu, niti zeli da se prepucavam sa tobom. u svakom sucaju necu da pravim OT od teme gabori da bi mi raspravljali ko je kolko popio. ako imas slicnih problema, PM-uj me pa cemo resiti. izvinite sad za ovo...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Super ste - svaki topic koji se bavi onim shto vas muchi pretvorite u topic koji se bavi:

a) prepucavanjem sa ljudima sa kojima se tradicionalno prepucavate na forumu

b) lichnim dostignucima u propalosti tipa "mogu da drkam vishe od tebe" i "koliko ja mogu da popijem/popushim ne mozesh ti"...

c) totalnim offtopicom

Izvinite za zlobni post, ali mislim da bi trebalo da preskachete topice gde nemate nishta pametno da kazete...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Super ste - svaki topic koji se bavi onim shto vas muchi pretvorite u topic koji se bavi:

a) prepucavanjem sa ljudima sa kojima se tradicionalno prepucavate na forumu

b) lichnim dostignucima u propalosti tipa "mogu da drkam vishe od tebe" i "koliko ja mogu da popijem/popushim ne mozesh ti"...

c) totalnim offtopicom

Izvinite za zlobni post, ali mislim da bi trebalo da preskachete topice gde nemate nishta pametno da kazete...

mene konstantno pocinju da prozivaju na svim (skoro svim) topicima. stalno mene!

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

srbo, nemoj da se nerviraš, to što si izrekao je jedna velika forumska istina i ne verujem da će se ikad promeniti.. prosto, krijući se iza avatara i nadimka, svi smeju sve svima da kažu..

slična stvar kao u saobraćaju, kad sednu u limenu krntiju, odjednom vrabac postane orao..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...