Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate dal si ti gledao kada je on igrao protiv romea na Mealstormu? Znaci lik ga je ladno ubio ancientima....i na twistedu ga je sabio posle fajta u kome je izgubi celu vojsku... jedina mana mu je sto je Horvat .....T.T

da kazem sta je yuri rekao a donkle i da se slozim sa njim :) nije on nabio na TM romea zbog extra igre vec zbog cistom imbalansa kao sto bi yuri rekao znaci decko je bio creep jackovan i izgubio je sve znaci sve JEBANO SVE 3 heroja sve talnoce arcerke sve jebano sto je imao i nakraju dobio partiju sta reci a romeo vala nije napravio nakon toga ni jednu gresku tog kalibra da se kaze protracio je prednost...

no nazad na temu creo sabija trebali su mozda jos nekog humana zvati i ide tod on je human tako da igra 1 qualy ali 1 ide :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

niko nije kriv romeu shto nije odmah napao, vec je kripovao i pustio zeusa da se vrati.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate dal si ti gledao kada je on igrao protiv romea na Mealstormu? Znaci lik ga je ladno ubio ancientima....i na twistedu ga je sabio posle fajta u kome je izgubi celu vojsku... jedina mana mu je sto je Horvat .....T.T

Da gledao sam,i gledao sam protiv storma wc3l finale...znaci te partije su u najmanju ruku smesne.Garantujem da zeus ne moze da dobije ni 2 igracha od tih 13-14 koliko ce ih biti na tom qualy-ju.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

@highl: pa napao je romeo, ali ga je ovaj cekao sa jednim herojem i dosta talonaca, gotovo sam siguran da nije mogao da zavrsi partiju u tom trenutku

ali o5 mislim kao ko mu nije kriv sto je napao, sta to znaci? ako elf izvadi to sto mu treba da ovaj to nemoze ubiti? to sam isto i ja rekao...

Link to comment
Share on other sites

Zeus vs ROme,razlozi vishe da ne igrate ovu glupavu igru,to je meni uslo u glavu josh pre WCG-a ...,ako ga je zeus dobio na skill,mislim pa to je smeshno,da mi sve umre i da ja opet pobedim,ma ROFLMAO....Ajde da igram vs nekog ko prvi put igra ili tako nesto,ali da kazesh da je Romeo bulja pa je popushio jer nije napao,to je cista glupost...A sto je najtuznije napao je,samo nije mogao da zavrshi partiju,glupi imbalance elf.....

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ako ga je zeus dobio na skill,mislim pa to je smeshno,da mi sve umre i da ja opet pobedim,ma ROFLMAO....Ajde da igram vs nekog ko prvi put igra ili tako nesto,ali da kazesh da je Romeo bulja pa je popushio jer nije napao,to je cista glupost...A sto je najtuznije napao je,samo nije mogao da zavrshi partiju,glupi imbalance elf.....

razumeli smo se :)))

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

whiners brothers, vratite se u rupu iz koje ste izashli.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci FroG je jebeni BoG :)

taj rad!

konacno neko nesto pametno da kaze

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

kapiram to sve,ali volis ih koliko i oni tebe?partizanovi rukometasi odu tamo i hiljade njih im kamenuje bas,novinari povredjenji,ljudima nisu hteli da prodaju sok jer kazu "pomorandza" umesto "narandza",ako je to 1%ljubav izmedju vec zavadjenjih strana onda ne znam...

Ne bih da odlazim sa offtopicom,ali moram nesto da kazem Zeroxu samo,to sto ti mislsih da samo oni nas gadjaju kamenjem(buseve) je cista glupost,dali si ti samo svestan kolko puta su zvezdashi i partizanvci gadjali vosine buseve dok su ishli do BGa?,i to ne samo partizanovci i zvezdashi vec i gomile drugih klubova iz vojvodine,to jest navijaci.A verujem i da su voshini gadjali ostale,to ne poricem,tako da to kamenovanje nema veze sa vezom o cemu ti pricash...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

da,phil nije ni igrao

freemane smiri hormone.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ipak se ElakeDuke [;)] izvukao. Posle regameova sa Fireom (jer su obojica imali isto pobeda i poraza), proshao je u finalnu grupu, gde su on i moj pulen HoT sabili sve i proshli u Shangaj. Rezultati finalne grupe:

fnatic.SaSe 2:1 SK.Insomnia

SK.ElakeDuck 2:1 fnatic.DIDI8

SK.HoT 2:0 fnatic.SaSe

SK.Insomnia 2:1 fnatic.DIDI8

fnatic.SaSe 2:0 fnatic.DIDI8

SK.Insomnia 0:2 SK.HoT

SK.ElakeDuck 2:0 SK.MaDFroG

SK.HoT 2:0 SK.MaDFroG

SK.ElakeDuck 2:0 fnatic.SaSe

Link to comment
Share on other sites

grine nisu prosli, ima josh jedna grupa..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

grine nisu prosli, ima josh jedna grupa..

To je ta, finalna grupa...i jesu proshli.

Pa chekaj malo,jer se nije gledao medjusobni skor?!

Fire je dobio ducka u medjusobnom duelu!

Da, Grubby je juche neshto objashnjavao na wc3l-players kanalu da je zax (glavni baja replays.net-a, koji ovo organizuje) bio u nedoumici da li da se igraju rematchevi u obe grupe, ili da se gleda medjusobni score. Ali, poshto su se svi redom izmeshali, tj. npr. prvi je dobijao drugog, drugi treceg, a treci prvog (samo primer, ne mogu sada da gledam tachno kako je bilo), odluchio je da se ipak igraju regameovi (u prvoj grupi izmedju Ducka i Fire-a (2-0)), a u drugoj izmedju HoT-a, MaDFroG-a i Zeusa, gde su proshli HoT i MaDFroG.

Link to comment
Share on other sites

budalo glupa, kako su prosli kad je grupa od 6 ljudi,a prva dva imaju po 3-0?

Treba josh po 2 mecha svako da odigra. Ovo zeleno shto je obelezeno na sk je chisto da znaju ljudi kolko njih prolazi iz grupe.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...