Jump to content

DOJAVA!!!!!!!


Baja_shmele

Recommended Posts

jbt,ne bih bas rekao da je dojava vec zdravo razmisljanje,Strazbur sjajno igra u Evropi,a u sampionatu nema nijednu pobedu,a inace Strazbur nakon utakmice sa Bazelom je skoro stalno Public bet i nikad nije dosao...valjda ce danas...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbga sjebao me izvor

aj bezi retarde kakav ti izvor imas...tvoj jedini izvor moze da bude kad probusis vodovodnu cev pa tu pukotinu nazoves "moj izvor"...i te tvoje dojave mani me toga,udje neki lik u kladionu i kaze imam dojavuuuu,i vi papani poverujete...da je prava dojava mislis li da bi ti znao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a jbt aj sto je lupio za dojavu,nego posle toga kao sjebo me izvor...ima jedna situacija koja odgovara upravo ovoj,kad smo na pocetku lige sampiona uleteli ortak i ja u kladzu i kao,DOJAVA,Udineze - Pao 2,stavite svi na tiket,blokirace,par njih onako samo nas ispsovalo kao sta jedete govna,a ostatak(nekih 70%) svi stavili dvojku,reci koliko je narod povodljiv po tom pitanju...

@offtopic

Si video juce sta uradismo Birmingemu,ou jea...Bobi Zamora ftw!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ta se primas grujo?? vidis da polako dolazi novi talas retarda na forum... nemoj se paliti... ;)

ako ce neko da nas odbrani odbranice nas gruja od takvih napasnika [:D]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

aj bezi retarde kakav ti izvor imas...tvoj jedini izvor moze da bude kad probusis vodovodnu cev pa tu pukotinu nazoves "moj izvor"...i te tvoje dojave mani me toga,udje neki lik u kladionu i kaze imam dojavuuuu,i vi papani poverujete...da je prava dojava mislis li da bi ti znao...

Shta se pa ti lozish, ne vidish da je klinja probao kako to izgleda kada se otvori novi topic :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ako ce neko da nas odbrani odbranice nas gruja od takvih napasnika [:D]

e da da,svud me diraj,al' me u kladionicu ne diraj ;)))

a Ivan_tm ce da nas brani od ostatka ;)))

Shta se pa ti lozish, ne vidish da je klinja probao kako to izgleda kada se otvori novi topic :D

e jbg,upozori me sledeci put,dodaj mi warn ;))...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj gruja se primio garant pa uplatio tiket i onda kao bezi retarde itd... ihihihihihiih

Da si se potrudio da procitas moj odgovor nakon otvorenog topica,video bi da sam igrao keca,ali ne zato sto sam procitao na Rur forumu od skroz pouzdanog tipstera Baje Shmeleta koji je strah i trepet za Bg kladionice i shire,nego kao sto sam i rekao na pocetku,cekam tu njihovu prvu pobedu...ovako tvoj post mogu da shvatim na nivou Shmeletovog...

Gruja refus

Na tvoje provokacije necu ni da trosim vreme...a u stvari vec jesam,kako sam samo glup...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...