Jump to content

ADSL ili Bezicni


Rancid Blade

Recommended Posts

trenutno sam preko sezama prikljucen na ADSL,ali deru pederi,jer placam 2200,a veza je sve gora i gora,preci cu na Beocity,gde istu stvar dobijam za 1700,a veze su mnogo bolje,no dosta sranja.

Izgleda da ce u mojoj zgradi poceti ugradnja bezicnog,pa pitam koliko se isplati,dal je bolje od ADSL-a,naravno interesuje me i cena???

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

bolje adsl

mada ja imam wireless

ne jebavas se antenama kablovima itd isl.

Ovako ubodes mrezni kabel i vozi

mada u principu vazno je izabrati dobrog provajdera a dali ces bezicno ili ne to je stvar izbora i mogucnosti

Edited by phantomq

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce u mojoj zgradi poceti ugradnja bezicnog,pa pitam koliko se isplati,dal je bolje od ADSL-a,naravno interesuje me i cena???

pa pitaj njih, otkud mi znamo koliko ce da te deru :P

adsl me je razocharao po pitanju stabilnosti, na svakih nedelju-dve telekom neshto cheprka (bar mi tako sezam kazhe) ali opet je stabilniji od wirelessa.

Link to comment
Share on other sites

bolje adsl

mada ja imam wireless

ne jebavas se antenama kablovima itd isl.

Ovako ubodes mrezni kabel i vozi

mada u principu vazno je izabrati dobrog provajdera a dali ces bezicno ili ne to je stvar izbora i mogucnosti

"mrezni kabl" ?

Link to comment
Share on other sites

Pa sve zavisi, uglavnom bi ADSL trebao biti bolji i pouzdaniji, ali naravno sve zavisi od providera...

Da ovde ima ADSL verovatno bi ga uveo, mada jeste mali problem cena posto wireless mozes da uplatis za 1000 kinti a ADSL uglanom tek oko 2000 kinti...

Sve u svemu ja bi ostao na ADSL-u a ti kako oces...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Pa sve zavisi, uglavnom bi ADSL trebao biti bolji i pouzdaniji, ali naravno sve zavisi od providera...

Da ovde ima ADSL verovatno bi ga uveo, mada jeste mali problem cena posto wireless mozes da uplatis za 1000 kinti a ADSL uglanom tek oko 2000 kinti...

Sve u svemu ja bi ostao na ADSL-u a ti kako oces...

Koji ti je provider?

Link to comment
Share on other sites

Koji ti je provider?

Ja inace trenutno imam 56k (Neobee) ;Z

Ali trebao bih sutra uzeti wireless i prikljuciti se na Vojvodina Online...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Ortak [suba] mora da plati 6k din da bi raskinuo ugovor sa eunetom [poshto pre toga, je bio "prezadovoljan,,

uslugom istog], dok je kod sezama neshto manja cifra. Wireless je generalno dobar za dl, ali sa pingom uvek zeza. Savet za yubc adsl bez obzira na cenu od 3k din na platjanje prikljuchka [manja agregacija = mnogo bolji kvalitet]

Link to comment
Share on other sites

Mene sezam nije smarao kad sam raskidao ugovor...

Sad sam na YUBCu i mnogo sam zadovoljan, pa ga stoga preporuchujem svima... :)

E Riviera bas planiram da se prebacim na YUBC, koji paket imas i kakvi su ti pingovi?

Ja sam na Beotelu i cini mi se da je iz dana u dan sve gori. U pocetku je bio ok ali sad ... [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Ortak [suba] mora da plati 6k din da bi raskinuo ugovor sa eunetom [poshto pre toga, je bio "prezadovoljan,, uslugom istog],

Sta je problem sa EUnetom? Ortak ga koristi vec 2-3 meseca i ne zali se, kazhe da je ok?

Inache, citajuci vase komentare, cini se da kvalitet ADSLa opada kod svih? Sto i nije cudno, s obzirom da se povecava broj clanova, samim tim vise ljudi cucla isti link.

Link to comment
Share on other sites

pa o tome sam ja odavno pricao dok se jos vodila polemika o tome koji adsl uzeti

sve je bilo ok dok je agregacija bila "mala" 10-tak ljudi po 1 mb/s sad kad je naraslo na 30-tak i vise sve je loshije i loshije

isti problem je i sa wirelessom ap su u centru preoptereceni ne toliko protokom koliko zagusenjem signala

sve bi to bilo ok da provajderi sa povecanjem broja korisnika prosiruju mrezu i link al to su nasa srpska posla muzi stoku dok mozes

jedini izgovor koji mogu da smisle je da je za sve kriv telekom (sto je delimicno i istina ali i oni su bar isto toliko krivi)

zakljucak birati sto boljeg i "ozbiljnijeg" provajdera i bice bolji net

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...