Jump to content

Bugged warlock inferno / doomguard pets !!! 1.8 !


StormScion

Recommended Posts

Kada smo vec kod mogucih buggova cisto da napomenem u vezi warlocka imbu koji sam provalio juce ... dakle radi se o infernalu / doomu !!!

Postoji jedan opcija kod warlocka tier 2 talent spell ( dakle 21 min poena pre njega ) da mozesh da zrtvujesh nekog od 4 standardna peta / imp/ void / succu / fel hunter i da dobijesh neki buff na sebe koji traje 30 min ... kao npr od impa + 15 % fire dmg , od voida 3 % hp regeneracije svakih 4 sec ( meni sa 4100 hpa je 123 hp svake 4 sec !!! , sto vishe hpa vishe puni ) , od succubusice + 15 % shadow dmg . i do fel hunter + 2% mane svih 4 sec .... medjutim ovo ima i downside ... naime npr uzmesh voidwalekra zrtvujesh ga ali ne mozesh da summonujesh novog jer ti onda buff istekene ...

Fora sa bugovima je sto mozes da imash te buffove sa infernalom i doomguardom , sto te cini najboljim grindernom u igri :) , 5 sati sam se igrao na lvl 58 - 60 elementalima sa doom guardom i nisam potrosio niti jednan jednini first aid / vodu / hranu ... znachi zrtvujesh voida dobijash 150 hpa svaih 4 sec i kada ti nestane mana prebacish hp u manu ... znachi bruka .. sto je najbolje doomguard/inferno imaju od 90 - 105 dps i doom ima krtikal 500 , dok inferno 450 sto ih cini dobrim u dmgu koliko i succubusica , ali jbg em sto imasju vishe hpa tako da nikad ne morash da ih lechish i drze bolje agro i + doom ima 2 extra magije za grindovanje war stomp i criple , tako da te kripovi uglavnom nikad i ne udare :) , on se otrgne kontrol svakih 7 min u proseku , ali onda ga samo banishujesh odaljish se i opet ga stavish pod kontrolu i to je to ... nevernovatno , licno mislim da je bar 2 puta ako ne i brze nego dark pact build koji je navodno dobar za pve ( naravno dobar je 40 + posto do lvl 60 nemash doomguarda )

elem ali tu nije kraj ... najjacha fora je sto sam posle toga pokushao na njih da stavim soullink ... i stavi ja soul link i vidim animaciju iznad moje i petove glave , ali nema buffova u interfaceu ... cak ispod mog helth bara na petu ne stoji buff , medjutim kada se klikne na peta da se pojavi na mestu selektovanog lika u intefaceu stoji soul link buff !!! lol , sto je najbolje radi !!! kada se pogleda kombat lol vidi se da absorbuje dmg ! a i overalldmg od inferna / doom guarda jeste povecan 3 % kao sto i treba ...

znachi bruka :) evo shotovoa , nista nije editovano naravno ne znam ni da ukljucim photo shop :)

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...2905_112437.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...2905_111014.jpg

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

svaka cast shto si provalio, nego mene interesuje zna li blizz za taj bug, ako ne zna, shto si lud pa pricash po forumu, svaki nadrkani druid koji grinda 1m/h ima to da prijavi. Ja necu, a ako se to masovno koristi, onda ce se saznati samo.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Neka ja sam manner ja hocu da srede ... kada nagrindujem 1000 g :)

idem sada da stavim na official ... a ne verujem da ce novi patch izlaziti sledecih 2 nedelje tako da ono ... imam vremena

uostalom ja sam mag u dusi :)

edit ... retardi ... ne rade im forumu ... hehe ko ih jebe :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da ali ne bi trebao ni sada sl da radi ... a radi .. gospode boze koji bug / imba ... nice :)

patch notes 1.9 za locka

Searing Pain - Increased damage on all ranks of Searing Pain.

Infernal and Doomguard - Increased armor 10% and damage 30% on both pets.

Soul Link - This spell can no longer be partially dispelled off the warlock. In addition, Soul Link can no longer be used on non-demon pets.

Hellfire - Victims of Hellfire are now able to resist properly. Warlocks continue (as designed) to be unable to resist their own damage.

Curse of Shadow and Curse of the Elements - These curses can no longer cause resistance to become negative. To compensate, both curses now increases the damage taken from the appropriate schools by a percentage.

Summon Felsteed - Mana cost reduced.

Summon Dreadsteed - Mana cost reduced.

Pyroclasm - The stun effect's duration no longer diminishes or is diminished by controlled stun abilities and spells (e.g. Cheap Shot, Hammer of Justice, Charge etc...).

koliko ja vidim ovde pishe na non demon pets ?!?! afaik doom guard i inferno su demonoi ... afaik

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma bio je blue post na forumu koji je rekao neshto povodom filma koji sam ja skinuo nemam ni ja pojma odakle, u kom warlock enslave + SL jedno 20-ak demona i onda dueluje Rogue-a!

Rogue ga shiba jedno 2 min, a warlock stoji na 100% i pri tom je immune na Barman's shanker DoT!

Rogue stavi na auto attack i ode da jede i posle 10 min je uspeo da skine warlock-a na 80% i to samo zato shto je ubio jedno 10-15 demona koje je ovaj loodi gnome SL-ovao!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

EoS for teh win ... decko nije nista posebno sliked ali je jako jako pametan zna da proceni situaciju i da donese prave odluke ... = gosu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...