Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

neam komentara kewe mi...jel smo na groblju ili na 4umu...strasno...

a ti voodoo ako ono smatras prozivkom jbga bte ne znam sta da ti kazem...

i neam nameru da se pravdam zbog neceg ovako glupog nikako, stvar je bila zajebancija i stvarno je glupo sto je ovako ispalo...a vi mojne da pravite mucenika od coeka vec 10 postova iam na temu te pesme jer mi je stvarno mnogo znacilo da je skinem i na kraju sam stavio post sat vremena pre same

emisije i cak i za vreme emisije tako da decko nije cekao ceo dan Car Fashion vec je i rekao ako budem tu pogledacu i hvala ti za to...i mojne da se tripujete tu i bacate mi neki moralni shit vise...

sta drugo ocekivati od coveka koji glasa za pups jbt

ejjj pups

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

grujo zabrinjava me tvoj iq ozbiljno...stvarno mi nije jasno kako se ovde ljudi

lako primaju na svakakve gluposti...cak ste i poverovali kad sam iz drkanja napisao da gajim jbene golubove...omg stvarno[narawno da ogranicim ima jedno 5-10% ljudi na koje se owo ne odnosi]...

ali samo was molim da ne nastavljamo owu tupawu rasprawu i da je ne sirimo wise jer owde kad krene "swadja" dwoje ljudi zawrsi se sa 50...zato sto swako ima nesto da prikenja i koga zanima i koga ne zanima...tako da ono...the end!

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

pesma je matora, house je u pitanju, a ovako ide:

"peace peace peace.... living in this world i`m dealing with reality.... .... too many times i asked why me... back and for back and for......."

a? :]

gde god da odem ja je cujem, i tako svaki weekend.

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

Si siguran da kazhe "back and for"? Da nije "Back and Forth"? Mushki ili zhenski vokal?

Jedinu pesmu koju ja znam je DJ Antoine - Back & Forth ali nema ovog "peace peace peace"... Pogledacu josh po nekim starijim stvarima.

nije :(

znaci, muski je vokal, i ajde neka bude ovako: house je u pitanju, i gari izgovara "peace peace peace....living in this world i`m dealing with reality....",znaci duboki muski glas. a iza se cuju bubnjevi na fazon filterheadza..

pesma je iz doba kad i shiny disco ball, na taj fazon.

sigurno ste je culi...

Link to comment
Share on other sites

vecj duze vreme trazim ovu pesmu,jako cesto se vrti na radiu TRI a oni ko baksuzi nikako da kazu ko peva(a mozda i ja nikad ne cujem [:D]),danas sam slucajno uspeo da nahvatam zadnjih 20ak sekundi pesme,pa bih molio ljude dobre volje [:D]da mi kazu koja je pesma u pitanju,bio bih ima nevidjeno zahvalan.

Hvala puno unapred

http://www.misticx-m3dia.com/ftp/nemam%20pojma.mp3

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

^Freemasons ft. S Garrett - Rain Down Love (Club Vocal)

Care ,hvala ti do neba [:)]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

komerc house stvar

ide vokal u fazonu

"If you want to be my friend

put my dick in your hand

move it left move it right

try to lick,suck and eat"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...