Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

znaci samo jos jednom za swe pa ko oce da mi pomogne nek zapise negde termin u protivnom nastavite da coolirate nesto sto zahteva malo vise truda po obicaju...

cetvrtak 18:00...

petak 14:35...

studio b...emisija se zowe car fashion...treba mi prateca numera...tj. ona koja se pojavljuje u uvodnoj i izjavnoj spici...jako jako poznata stvar...instrumental pocinje klavijaturama i tako...odjava...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Sad malo ja da trazim, sinoc sam u Brownu cuo onaj DJ Playa je pustao nekih par stvari koje ne znam pa ako mozete da mi pomognete dacu vam lyrics neki pa ako moze moze :)

1.Nabraja gradove, Detroit work it out, San Franc. work it,Miami work it out etc

2.Neka mesavina pesme Rock This Party i Sexy Back-a, (mozda Sinclair vs Justin)

Ako neko ima neka okaci, thx :)

~~

Link to comment
Share on other sites

1. DJ Disciple Feat. Dawn Tallman - Work It Out (DJ Disciple Remix)/(Gilbert Le Funk Remix)/(Vocal Mix) Pa ti izaberi [:)]

2. Zeroxe to se zove prelaz [:D]

A jebe kevu taj DJ shto pushta nove stvari... Btw znam tog DJ-a... Koliko ja znam on pretezhno radi R'n'B pa tek onda House.

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

1. DJ Disciple Feat. Dawn Tallman - Work It Out (DJ Disciple Remix)/(Gilbert Le Funk Remix)/(Vocal Mix) Pa ti izaberi [:)]

2. Zeroxe to se zove prelaz [:D]

A jebe kevu taj DJ shto pushta nove stvari... Btw znam tog DJ-a... Koliko ja znam on pretezhno radi R'n'B pa tek onda House.

Nije prelaz brate nego 1 mix 100% sam siguran, ali ko zna sta je napravio on.Ne znam sta pusta ali u SB uvek pusta house i mnogo dobro ga pusta.

~~

Link to comment
Share on other sites

ti si jedini lik ovde koga ne mogu da provalim kad se zjbva a kad je ozbiljan...posto owo moze da bude i jedno i drugo...jer ako je ovo izgledalo kao hejtovanje onda stvarno ne znam...:)

ne zajebavam se. čovek je jebeno čekao da naiđe to tvoje na televiziji da bi ti rekao kako se zove pesma, a ti mu ni hvala nisi rekao, nego si ga isprozivao i stavio smajli. nije lepo.

Link to comment
Share on other sites

neam komentara kewe mi...jel smo na groblju ili na 4umu...strasno...

a ti voodoo ako ono smatras prozivkom jbga bte ne znam sta da ti kazem...

i neam nameru da se pravdam zbog neceg ovako glupog nikako, stvar je bila zajebancija i stvarno je glupo sto je ovako ispalo...a vi mojne da pravite mucenika od coeka vec 10 postova iam na temu te pesme jer mi je stvarno mnogo znacilo da je skinem i na kraju sam stavio post sat vremena pre same

emisije i cak i za vreme emisije tako da decko nije cekao ceo dan Car Fashion vec je i rekao ako budem tu pogledacu i hvala ti za to...i mojne da se tripujete tu i bacate mi neki moralni shit vise...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...