Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

Dakle imam krajnje glupo pitanje i ko ovo izvali svaka mu dala vode iz bokala :

Pesma je od Bob Dylana, ima u textu neshto Juliet (ili mozda cak Romeo and Juliet). Ne znam kako se zove i ne znam nishta. Ima li neko ideju kako se pesma zove? Neki poznavaoc Bob-a? :)

edit - i ne nije 06 - Bob Dylan - Floater (Too Much To Ask).mp3

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E prvo da se zahvalim dobrim ljudima koji su odgledali klip i odgovorili mi na prethodni post .

hvala :)

A sad..... khm... u filmu collateral (valjda se tako pise xD) sa foxom i ekipom koja je pesma kad oni ulecu u onaj klub da roknu onog kineza ?

I ako je gledao neko na mtv-u ili bilo gde kad su bili oni brejkeri valjda roonie 10 i onaj lilo.. koja je pjesma ?

Opet hvala unapred :)

Link to comment
Share on other sites

Treba mi naziv pesme ona pesma sto ide u nfs carbonu cim se udje u igricu kontam da je neki d&b ali ne mogu da nadjem nigde kako se zove,skinuo sam sve tracks od carbona al nije ni jedna :( HELP PLZ! :)

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...