Jump to content

ISUSE


Recommended Posts

mi smo degenska nacija dok su hrvati 100 puta pametniji od nas svi nas mrze , to fanaticno nas mrze i slozni smo u tome , mislim u kojoj drzavi postoje jedna Vuco i ostale degenke koje pljuju po svojoj naciji.Metak u celo i cao pola nas voli hrvate pola ih mrzi iz dna duse

mislim koji degenizam ovo shto su uradili jeste bolesno al gore stvari su radjene u ratu...

inace da se nadjem u ratu sa hrvatima ubijao bi im sve muskarce one u uniformi klao one bez uniforme metak u celo

da se nadjem sa muslimanima u ratu klao bi sve muskarce starije od 16 god

zene metak u celo decu ostavio po strani ...

a vi koji ste u fazonu Nisu svi hrvati krivi bu hu srbi su stoka itd itd , javite mi se da vam dam neke snimke iz rata ....

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

Jebote sto mrzim ove Srbija vs Hrvatska polemike..bash mi idi na qrac....alo ti sto su to uradili su debili..kraj price...znam dosta hrvata koji su skroz kul,kojima seva paja za to sto sam srbin...debil je debil bio on hrvat srbin ili ko zna sta.ovaj lik sto je ubio onu klinku od 13 godina idiot bre,ovi sto su silovali bebe i zrtvovali ljude ist...a srbi su ;)Pa i da kod nas neko uradi ovako nesto nekom hrvatu smorio bih se ko bulja..aaaa blah...koji qrac pishem ovo kad ce se nase nacije duuuugo mrzeti

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...