Jump to content

o "boze" pacijenti..


Sajro

Recommended Posts

ja obicno igram od 5 do 7 sati,posle toga me nista "preterano" ne boli

... i da ovaj bi topik trebao da utice na ljude da malo smanje vreme koje provode za stolicom...[8D]

6 sati sedenja u skoli + 10 kuci za kompom nikako ne zvuci dobro

ali meni wow dodje kao odmor je igram posle treninga,a trening mi je u 15h,tako da sa wowom pocnem oko 19h,pa mi ne pada mnogo teshko.....i igram do 23h,jer ne mogu vishe da izdrzim,trening me umori---to bih i vama svima preporucio....

Ali ne previshe fizicke aktivnosti----ja sam se nekoliko puta onesvestio,ali ne zbog wowa vec zbog 3 sata treniranja

Kad igrash wow isto je ko da spavash,ako si pre toga bio umoran,sto znachi da ponekad moze i da sluzi i kao odmor

kad 20 sati igrash wow umrecesh,a kad se ne probudish posle 20 sati znachi da si umro(20 sati spavanja skodi koliko i 20 sati grindovanja)--

Link to comment
Share on other sites

ma i deset je u redu

al ako ti se pisha pishaj... ako si gladan jedi... ako si zedan popij vode

mislim ako je neko dovoljno retardiran da zanemaruje prirodne potrebe organizma onda je to nezdravo

a shto se tiche jave i sna... pa brate ne znam

aj kazem ja lol neki put onako prso al brate znam da cu da se slomim ako skochim kroz prozor

to nema veze sa igrom vec sa mentalnim stanjem osobe

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Imam jedan zivot, a ne 7 ko macka.

machka "ima" 9, a ne 7 zivota :P

i ja sam preko letnjeg raspusta kad sam pocheo sa wowom ove godina igrao po 25 sati, ali sam se ne znam ni ja kako osecao kao da sam spavao (seo igrao, ustao, a kad sam ustao kao da sam ustao iz kreveta :)) i nishta mi nije bilo, otishao na basket, u diskoteku, vratio se kuci, spavao, i to je to :) bilo mi lepo :)

a sad dnevno igram po nekih mozda 7 do 10 sati, nekada mi se desi da ne spavam ali to je obichno od losheg dana, pa posle jedno stavno nece san da me u'vati, npr. chekam prevoz pola sata odem u shkolu budem tamo 6 sati, chekam prevoz 1 sat, vozim se u njemu josh jedan, dodjem kuci sav nadrkam teram sve u 3LPM izlazim napolje bude 10 sati vracam se kuc u 1, i shta posle... ??? WOW josh jedno 6 sati :P

itd itd....

Link to comment
Share on other sites

Kad sam igrao wow u Hc modu - igrao sam po 10-15 sati ... stalno. Mada, trudio sam se da se bavim i fizickim aktivnostima kao na primer da skoknem na bazen na sat vremena ili good old kucne vezbice.

Opste je poznato da je covek podlezan zavisnosti na IGRI, u bilo kom smislu ... dal isao u kazino ili igrao wow, isti ti je to kurac - postajes zavistan na igri. Razlika je u tome, sto da bni se igrao u kazinu treba ti mnogo vise novca a samim tim i veci problem nastaje kad preteras.

Najbolji je sistem koji je rekao Saint. Vezes 3-4 dana wowa ko lud, i posle izkuliras najmanje toliko pa opet ... ali za to coveku treba samokontrola, sto po meni moze da izgradi svako ko ima iole malo mozga (CYROOOOOOO BORI SEEEEeeeeee MOZESSS TI TOOOOooooo kekek )

Sva sreca igra me smorila toliko da mi vise nije zarazna, tako da igram bas kad nemam sta da radim ... a u ovom periodu ima puno stvari da se radi :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga jednom igrao 18 sati da nisam ustao iz stolice i nisam jeo skoro 24h i nije mi bilo nista lepo sam otisao kuci da spavam u 4 popodne ustao uvece i ponovo na wow :), al trebaju ti godine treninga organizma za tako nesto!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...