Jump to content

Na Kopu sneg...ah...


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kakav smeštaj imate, jel može da padne privala na jednu noć? ne smem da vozim nazad pijan ni-ka-ko!

inače bih odskijao taj naredni dan, da vidim i ja taj kop..

može sa ćaletom biti cim oko kola pošto ih on vozi vikendom, al mislim da bi mi učinio..

Link to comment
Share on other sites

ivane, sve se mozemo dogovoriti... :)

edit/@starbak:

ja ne znam ni gde je ta jugobanka. mi smo bili u vikend naselju.

edit2/imas li neki telefon kod njih???

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ae, bas cu da campri sa ivanom oko chorbe za kola, nadam se da ne vozi volgu :)))

edit/ i ako je u fazonu da idem sa njim, offcourse

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

naravno :)

vozim ford sranje ovaj eskort karavan :)

letos me je 400 km sa natovarenim kolima izašlo 20 evra, računaj 50 tamo i nazad sa poskupljenjima i lošim uslovima (do kopa beše ima 350 km?)

kao što rekoh, nije sigurno da ću uspeti da iskamčim auto od ćaleta, al valjda hoću..

Link to comment
Share on other sites

o da, ja sam za akciju, a za ivu mala verovatnoca - mada tu se dovodi u pitanje broj mesta, jer troje mozhe po kolima, a ivan je trenutno jedini pilot od nas trojice. dodushe ivu mozhemo da povezemo alabama style, omcha oko vrata pa za zadnji branik. all those in favor say 'aye' [:D]

Link to comment
Share on other sites

uf, vrlo je moguće da ostanem bez kola.. danas sam ceo dan proveo s njima na servisu, pukao 200 ojra, i još treba.. prešao je 80k, vreme je da se menja zupčasti kaiš, ćale se nešto nećka a to ako pukne dok je motor upaljen može ceo motor da se baci otprilike.

tako da je rano da se dogovaramo još, bar što se mojih kola tiče. no ja sam i dalje za :)

Link to comment
Share on other sites

jeste li raspolozeni da se ide autobusom. prvi polazak je u 07:00 a cena povratne karte je 1.405 din + 15 din po koferu, bordu, paru skija... na kop se stize do 12:30. poslednji polazak ka kopa ka beogradu je u 16:15 i stize se oko 21:30. cali je u frci sa slakom tako da ne verujem da bi mu to bas odgovaralo...

MIGsa kada se vracas???

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...