Jump to content

sta radite kada stane torrent


mind_overtaker

Recommended Posts

valjda je mislio kada prsnu svi seedovi .. pa onda nemozesh nishta sem da se uhvatish za ushi i djuskash =)

moze neshto sa preimenovanjem fajlova, raznim drndanjima i trazenjem 99% istog torrenta .. al poshto mi to nikad nije upalilo (probao 2-3x) nisam se vishe zamlacivao sa tim

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pa nista, smorim se :)

Meni se desilo da sam skidao neki singl preko Azureus-a i doslo do 90 i nesto % i kase nesto na foru : File name is too long i prestane... Nemogu da verujem, ako neko zna zasto i kako da ispravim to, a da ne pocinjem ponovo >>

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo sta mi se sad desava, dnevno skinem oko 20mb fajla, koli inace ima 3,99 gb, a ja sam na 3,12 gb, tako da ne bi da cekam mesec dana da ga skinem ako ne moram. da li mogu nekako da saznam od koga vucem pa da mu kazem da mi ostavi fajl da ga skidam. torrent sam skinuo na torrentspy.com

kad vucem, sto traje jedno pola sata dnevno ali samo par minuta na svakih par sati, brzina je dobra ali seed je uvek 0

o cemu se radi, jel zna neko

Link to comment
Share on other sites

aj da ne dizem novi topic.

prilicno sam nov sa torrentima.skinuo sam par filmova od po 700 mega i to je bilo ok,seedova je bilo dosta vishe od peerova i dl je bio prilichno konstantan oko 24kbps.

uzeo sam pre neki dan da skidam lord of war,bilo je otprilike 250seedova i 500tinak peerova.dl je ishao relativno brzo i za jednu noc sam skinuo nekih 35%(500mb).i onda je dl krenuo da "poskakuje".u proseku je 5kbps ,ume da se digne i na 25 ali na svega par sekundi.trenutno stanje seedova i peerova je:seeds15(55) peers17(816).koristim utorrent

e sad me zanima koji odnos seedova i peerova na pocetku treba da bude da dl bude konstantan,tj dobar.

podesavanja su mi na defaultu(sem uploada koji je na 3kbps).postoji li jos nesto sto bi trebao da promenim?

eh da,npr limewire ide zakucan 25kbps

aj pa hvala:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...