Jump to content

Blic


zEki

Recommended Posts

chek, chek... vi verujete novinama? ? ?

ja sam odavno prestao... ne zbog politike, vec zbog textova koje pishu ljudi koji ni ne znaju naziv teme...

npr. skorija vest:

" poznati gitarista Stiv Vin gostuje u beogradu" - kako su uspeli da VAI prevedu kao VIN nikada mi nece biti jasno...

kao ni kada sam odgledao film za koji posle chitam kratak sadrzaj u blicu, gde u textu nisu pogodili ni glavnog negatica, a kamoli radnju...

ili josh bolje, kada stave opis jednog filma, i sliku neko drugog (a na slici se jasno vidi naziv filma)...

...a tek kada krenu da seru o kompjuterima... auuu... tek tada moram da ih bacim iz ruku...

"ne zna engleski a polozio za cisko sert. kao najbolji"... nije nego...

i da ne nabrajam dalje... zaista se chudim kada chitam neke "potvrdjene informacije i chinjenice" za koje svako iole upucen ili sa trunkom opshteg obrazovanja vidi da nemaju veze sa zivotom...

Link to comment
Share on other sites

Uf dobro je, taman sam pomislio da si odlepio, a znam da to nije moguce, al' opet, ko ce ga znati, nema te nesto u poslednje vreme, kapiram da si dosta vremena provodio u laboratoriji sredjujuci teglice&stuff, razumi...

Nema problema Predrazhe, oprosteno ti je ;)

Link to comment
Share on other sites

Kada su ljudi idioti... Neznam zasto nebi probali nekada da provere vest koju objavljuju...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...